HAIR MASK

Ukáž mi svoju kabelku a ja ti poviem, kto si.

Kabelka je pre každú ženu druhom jej domova, v ktorom je schovaná veľa pokladov. Každá žena nesie svoju kabelku s sebou, kde je ukrytá milión všetkých pokladov, ktoré jej dáva možnosť byť v obraze s moderným dizajnom a akceptovať súčasné trendy. Kožené detaily nosia osobnosť, detaily z bavlny a syntetiky zase jamky, voči ostatným farebným kúskom sú však len soberné dotyky.

Ukážte mi svoju kabelku a ja vám poviem, kto ste. Každá žena svojou kabelkou hovorí zaujímavý príbeh. Iba jeden pohľad na jej kabelku dokáže dať nápad o jej osobnosti. Kabelka môže hovoriť o tom, čím je žena obklopená: jej vkusu, prežívaní, vášni. Pre niektorých je dôležité, čo nosia na zápästí, iní si sústredia na námahu, ktorú venujú lojálnym značkovým kúskom. Každá žena svojou neodmysliteľnou nošou kabelky odhaľuje svoje osobné zmysly a dodáva štýlu vtip alebo súcit v závislosti od výstroja a príslušenstva.

Čo je skryté v ženskej kabelke? Všetko to závisí od jej vkusu a sily jednoduchosti jej osobného štýlu. Možno tam nájdete rôzne veci, ale objasním tieto najčastejšie:

Kľúče: Každá žena ich má, či je to kľúč od domu, auta alebo iného vozidla. To je prvý značný predmet v každej kabelke.

Mobilný telefón: Mobil sa často stáva neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Vedľa kľúčov sú to predmety, ktoré sú vždy vo vrecku ženy. Kombinácia smartphonu a dátového prístroja navyše robí zo ženy technickej guru.

Peniaze: Hotovosť je základnou potrebou pre každého, preto je pre každú ženu žiaduce nosiť tam peniaze. Či už je to len hotovosť alebo kreditné karty, bude mať čo nosiť so sebou.

Kozmetika: Ak hľadáte štýlovú ženu, odhalia vám to príslušenstvo jej kabelky, ako sú rúže, rúž na tvár, korektor, malé balíčky tónovania a ďalšie zostavy.

Dokumenty: Toto obeťou prehliadky v kabelke je pas, občiansky preukaz, príslušné karty a ďalší dokumenty. Rozhodne sa pýtajte, ak v kabelke nájdete nejaký dokument, pretože je to veľmi dôležitá vec.

Čítačka kníh: Je to berúca všeobecne všeobecnejšia, pretože veľa žien, ktoré sú zaneprázdnené, sa obáva toho, že budú mať dosť času postarať sa o knihu. S príchodom technológie však takýto boj postupne vymizne.

Okuliare: Okuliare sú must-have pre každú ženu, najmä ak má tendenciu tráviť veľa času vonku, vonku alebo v obchodných centrách. Navyše si vyžaduje aj obliekačku alebo oblečenie, pretože to je fyzicky náročnejšie s okuliarmi na.

Lieky: Aj keď nie je to práve romantické, lieky alebo zdravotnícke výrobky sú nevyhnutnosťou pre nejakú matku, ktorá má dieťa počas mnohých pekelných symptómov. Ak máte deti, zvyčajne najmenej toľko lieky v kabelke.

Diár: Môže to byť variácia tradičnej technickej knižky alebo len preukaz, aby sa preukazal nárast v počítačoch. V množstve prípadoch je to nový formát, aby napravili situáciu, keď prehliadli udalosti alebo akcie.

Bez ohľadu na to, čo je v ženskej kabelke, každý predmet vyjadruje nejaký druh osobnosti. Pri výbere kabelky by sme sa mali sústrediť na to, ako by sme chceli vyjadriť svoje sebavedomie a hľadať takú, ktorá je dôkazom našej vášne a osobnosti. Zraňuje nás veľa vecí, motto, ktoré nás podporuje v tejto situácii, je nájsť kabelku, ktorú milujeme, pretože v nasledujúcich sekundách môže hovoriť veľa za nás.

Vzhľadom k tomu, že ľudia veľmi rýchlo vyhodnotia človeka len s pohľadom na jeho kabelku, sú výnimkou kúsky, ktoré úžasne prezentujú ženinu individualitu. Navyše sa môžete sústrediť na to, akú cenu chcete interiér vnútri kabelky. Napríklad, i keď sa líšia len malou silou, ako sú kryty na telefóny a kryty na okuliare.

Koneč