Pokožka

NANOIL Castor Oil – prírodný, populárny, účinný

Ricínový olej (Ricinus Communis Seed Oil) je tým najlepším liekom na poškodené vlasy, obočie v zlom stave, pokožku s celulitídou a striami a oslabené nechty. 100% prírodný, kozmetický NANOIL Castor Oil je najpopulárnejším olejom, ktorý má tie najlepšie účinky a je plný tých najvzácnejších živín. Spoznajte ho lepšie!

Ricínový olej – plný vzácnych ingrediencií

Ricín obyčajný, z ktorého semien sa vyrába ricínový olej, má niekoľko ingrediencií dôležitých pre pokožku a vlasy, vrátane mastných kyselín, ako je kyselina ricínolejová (unikátna a dôležitá v tomto oleji), kyselina linolová a olejová. Tento za studena lisovaný olej má využitie nielen vo farmakológii, ale aj v kozmetike. Už generácie sa považuje za neoddeliteľnú súčasť starostlivosti o vlasy, obočie a riasy. Je zdrojom vitamínom (vitamíny A a E) a živín potrebných na dosiahnutie nádhernej pokožky a silných a zdravých vlasov.

NANOIL Castor Oil

Je to ten najlepší kozmetický produkt roka! Je to bezpochyby najlepšie hodnotený a najpopulárnejší ricínový olej. Nachádza sa v elegantnej, objemnej, sklenenej fľaške s praktickým kvapkadlom a má skvelý pomer ceny a kvality. Spopularizoval ho hlavne fakt, že je to univerzálny kozmetický produkt, ktorý má viacero použití. Len kvapka vám stačí na to, aby sa uvoľnila sila vitamínov a minerálov, ktoré sa získavajú zo semien ricínu. Olej NANOIL je organický a environmentálne priateľský produkt. Obsahuje ricínový olej, ktorý je nositeľom certifikátu kvality ECOCERT. 

castor oil nanoil

Ako používať Nanoil ricínový olej?

1. PRE DLHÉ, HUSTÉ VLASY

Nanoil Castor Oil posilňuje vlasové folikuly a zabraňuje ich vypadávaniu. Vďaka tomu začnú vlasy rásť rýchlejšie a budú vyživené, silné a zdravé. Olej ošetruje a čistí pokožku hlavy, zabraňuje nadmernému masteniu vlasov a dodáva im nádherný, prirodzený lesk a hlbokú farbu.

2. PRE NÁDHERNÉ RIASY A OBOČIE

Nanoil Castor Oil je skvelým čisto prírodným kondicionérom na obočie a riasy: podporuje ich rast, zahusťuje, dodáva im tmavší odtieň a predlžuje ich.

3. PRE SILNÉ NECHTY

Ricínový olej sa podobá na keratín, hlavnú stavebnú zložku našej pokožky, vlasov a nechtov – preto je tento olej taký skvelý kondicionér, ktorý si ľahko poradí s regeneráciou aj výrazne poškodených, lámavých nechtov.

Nanoil Castor Oil – benefity

  • má protizápalové a protiplesňové vlastnosti,
  • je 100% bio, za studena lisovaný a nerafinovaný,
  • posilňuje hydrolipidovú kožnú bariéru, chráni ju pred vysušením,
  • pomáha bojovať proti celulitíde a striám,
  • podporuje rast vlasov, obočia a mihalníc,
  • je viacúčelový a univerzálny,
  • má veľký objem a skvelú cenu vzhľadom na jeho vysokú kvalitu.

Prečo si celý svet zamiloval ricínový olej? Lebo sa môže používať mnohými spôsobmi a všade je perfektne účinný, bez ohľadu na to, či si ho nanášate na vlasy, pokožku, obočie, riasy alebo nechty. Mužom pomôže vypestovať si ochlpenie na tvári a vďaka praktickému kvapkadlu si tento kozmetický produkt môžete presne nadávkovať. Nanoil Castor Oil určite predbehol aj svoju konkurenciu.

oleje pre dlhšie riasy

Kde si kúpiť Nanoil Castor Oil?

Nanoil Castor Oil môžete nájsť online v každej väčšej drogérii, ale najlepšie je si ho objednať z oficiálnej stránky značky: choďte na www.nanoil.sk. Tu máte garantované rýchle doručenie domov alebo tam, kam potrebujete. Urobte krok smerom k prírodnej starostlivosti o pokožku!