Pokožka Tvár

Pozrite si 5 najlepších sér na tvár na pokožku so sklonom k začervenaniu

Hľadáte sérum na tvár na boj proti začervenaniu a metličkovým žilkám? Ste na správnom mieste! Tu nájdete najnovší rebríček tých najlepších sér na tvár, ktoré zmierňujú začervenanie tváre a odporúčajú ich kožný odborníci a zákazníci po celom svete. Všetky produkty na starostlivosť o pokožku, ktoré nájdete nižšie, sú zložené z tých najlepších ingrediencií a dokázateľne prinášajú rýchle výsledky.

POKRAČUJTE V ČÍTANÍ A ZISTITE, AKÉ SÚ NAJLEPŠIE SÉRA NA TVÁR NA ZAČERVENANÚ POKOŽKU

Prečo vaša pokožka potrebuje sérum na tvár?

Niektorí ľudia si myslia, že sérum na tvár je drahý a úplne nepotrebný pleťový produkt. No, čo sa týka ceny, môžeme vás ubezpečiť, že na trhu máte na výber aj skutočne drahé, ale aj úplne cenovo prijateľné séra na tvár. Samozrejme, že niektoré z nich majú lepšie účinky ako iné, ale vo všeobecnosti je lepšie používať hocijaké sérum na tvár ako jeho existenciu absolútne ignorovať.

Či už tomu veríte alebo nie, sérum na tvár je potrebné pre každý typ pokožky – to hovoria odborníci na pokožku. Sérum na tvár popisujú ako prípravok, ktorý je určený na riešenie špeciálnych problémov. Čo to znamená? Sérum na tvár dokáže prejsť cez epidermu, čo znamená, že sa dostane do pokožky hlbšie ako iné pleťové produkty. Sérum na tvár pracuje zvnútra, zlepšuje stav pokožky, prepožičiava jej krásny vzhľad.

Väčšina top sér na tvár je navyše zložená len z niekoľkých ingrediencií, ale to neznamená, že nie sú účinné. V skutočnosti obmedzené množstvo zložiek zabezpečí lepšie účinky, lebo každá ingrediencia má špeciálnu úlohu. Každá jedna sa zameriava na konkrétny problém. Koniec-koncov na trhu je obrovské množstvo rôznych sér na tvár, takže si môžete vybrať také, ktoré bude najlepšie pre váš typ pokožky.

Aké kritéria treba sledovať pri výbere toho najlepšieho séra na tvár

  • ingrediencie – to je vlastne najdôležitejšie kritérium zo všetkých. Tentokrát to urobíme za vás. Vyberieme len tie najlepšie a s najbezpečnejším zložením, bez silikónov, parabénov, konzervantov a alkoholov.
  • recenzie – vždy si pozrite, či produkt, ktorý si kupujete, má dobré hodnotenia, či vyhovuje väčšine používateľov.
  • cena – odporúčame vám, aby ste si pozreli, koľko produktu je vo fľaške. Často sa stáva, že malé séra stoja dvojnásobok toho, čo stoja ich väčší konkurenti. Takže, ak si na peniaze dávate pozor, vždy si zistite, akú veľkosť má sérum, ktoré si chcete kúpiť.

5 najlepších sér na tvár na začervenanú pokožku

1. Nanoil, Anti-Redness Face Serum

Prečítajte si viac: www.nanoil.sk

Zdá sa, že Nanoil a jeho Anti-Redness Face Serum je momentálne sérum, ktoré si vyberá najviac ľudí, ktorí trpia začervenaním tváre a metličkovými žilkami. A keď sa bližšie pozriete na jeho zloženie, niet sa čomu čudovať. Základnou ingredienciou je voda a tá je doplnená o štyri rastlinné ingrediencie: extrakt z kôry pagaštanu, extrakt z lipy, extrakt z koreňa Boerhavia diffusa a extrakt z cyprusových šišiek. Práve preto toto sérum prináša rýchle a dlhotrvajúce výsledky. Aké výsledky?

V prvom rade môžete očakávať, že sérum zníži počet viditeľných žiliek a dodá vašej pleti zdravý vzhľad. Po druhé, Anti-Redness Face Serum upokojuje všetky typy podráždenia a odstraňuje zápal. Ďalším plusom, ktoré treba spomenúť, je jeho ľahučká textúra, ktoré sa do pokožky úplne vstrebe už do niekoľkých sekúnd a nezanecháva na tvári okluzívnu vrstvu. Nakoniec, veľmi priaznivý je aj pomer veľkosti a ceny. Nanoil obsahuje 50 ml séra za skutočne príjemnú cenu.

Naše hodnotenie Nanoil séra: 10/10

2. The Ordinary, Ascorbyl Glucoside Solution 12% Vitamin C

Značka The Ordinary je známa svojou úžasnou kolekciou pleťových produktov. V ponuke sú desiatky sér na tvár a takmer všetky z nich sa tešia nesmiernej popularite, ako napríklad Ascorbyl Glucoside Solution 12% Vitamin C, ktoré je určené na kuperóznu a aknóznu pokožku (aj rosaceu).

Keď sa pozrieme na receptúru – a názov séra – je jasné, že askorbyl glukozid, čo je derivát vitamínu C, je kľúčovou ingredienciou, ktorá je určená na viacero problémov. V prvom rade by mala zosvetliť pigmentové škvrny a obmedziť viditeľnosť krvných ciev. Takto sa zjednotí tón pleti. Niektorí používatelia hovoria, že kvôli reakcii by ste nemali pri používaní The Ordinary séra siahnuť po iných produktoch s vitamínom C. Aj napriek tomu vám vitamín C pokožku zosvetlí a rozžiari.

Naše hodnotenie The Ordinary séra: 9/10

3. Lierac Rosilogie, Persistent Redness Neutralizing Double Concentrate

Nepotrebujete „návod na použitie“, aby ste sa dovtípili, že tento produkt vám ponúka nie jeden, ale až dve séra na tvár, ktoré sú uzatvorené v jednej fľaške. Je to celkom inovatívne riešenie, však? Denné sérum poskytuje ochranu na zvýšenie odolnosti pokožky voči dráždivým látkam. Nočné sérum je zodpovedné za opravu a upokojenie pokožky. To znamená, že si sérum nesmiete zabudnúť aplikovať dvakrát denne.

Zaujímavý je fakt, že Lierac Rosilogie tvrdí, že produkt Persistent Redness Neutralizing Double Concentrate dokáže odstrániť všetky typy začervenania tváre. Ďalej hovorí, že znižuje reaktivitu pokožky, čo opäť znižuje riziko začervenania. Bohužiaľ, tento kozmetický produkt je ťažké nájsť a keď sa vám to podarí, za dvojkomorovú 30 ml fľašku musíte zaplatiť celkom veľa.

Naše hodnotenie séra Lierac: 8,5/10

4. Origins, Mega-Mushroom Skin Relief Advanced Face Serum

Tu je ďalšie sérum na tvár, ktoré vám odstráni začervenanie. Nesmieme ho vynechať, lebo Origins a jeho Mega-Mushroom Skin Relief Advanced Face Serum je svetovo známy pleťový produkt. Ako sa mu podarilo získať si svoju reputáciu? Je to hlavne vďaka svojmu zloženiu, ktoré obsahuje veľmi fascinujúce látky. Jednou z nich je huba reishi, ktorá opravuje a upokojuje podráždenú pokožku.

Čím dlhšie sérum používate, tým je vaša pokožka menej náchylná nepriaznivo reagovať na vonkajšie faktory a všetky typy dráždivých látok. Nezlepšuje sa len vzhľad pokožky, ale aj jej zdravie. Keď sa toto sérum na tvár používa pravidelne, tak zmierňuje problémy s metličkovými žilkami. Máme aj zlé správy, a to je, že väčšina používateľov by sérum Mega-Mushroom Skin Relief Advanced Face Serum nenazvalo cenovo prijateľným produktom. V tomto zozname je to v podstate najdrahšie sérum.

Naše hodnotenie séra Origins: 8/10

5. Pharmaceris N C-Capilix, 1200 mg Vitamin C

Nedá sa poprieť, že zoznam ingrediencií tohto séra je pôsobivý. Pharmaceris N C-Capilix obsahuje vitamíny C, E, sójový olej a avokádový olej. Tak ako aj iné séra bojujúce so začervenaním, ktoré sa nachádzajú v tomto zozname, tak ani Pharmaceris N C-Capilix neobsahuje tie démonizované parabény a silikóny. Forma vitamínu C je nedráždivá, a to sa nám na tomto produkte páči.

Toto sérum odstraňuje nerovnomerný odtieň pokožky a zabraňuje vzniku ďalších fľakov. Pharmaceris N C-Capilix zároveň udržiava hladinu melanínu a stimuluje syntézu kolagénu, čo znamená, že si sérum poradí s viacerými úlohami. Nevýhodou tohto produktu je, že trvá dlhší čas, kým prenikne do pokožky. Niektorí používatelia sa sťažujú na to, že produkt zanechá na tvári mastný film. Toto sérum je však stále cenovo prijateľné.

Naše hodnotenie séra Pharmaceris: 7,5/10