Iné Makeup Oči

Nanolash. Prvý kondicionér na riasy svojho druhu!

Riasy sú ozdobou každej ženy. Neodolateľný pohľad, ktorý vytvárajú je snom mnohých žien, ktoré sa nenarodili s príliš výraznými riasami. Veľa z nich túži po dlhších či hustejších riasach. A ďalším problémom je – ako dosiahnuť aby sa pekne zatočili? Iné ženy zase chcú, aby ich riasy boli hrubšie, aby neboli tak jemné, že sa pri pošúchaní oka zlomia. A tak skúšajú rôzne kozmetické produkty, ktoré by im pomohli. A zdá sa, že neexistuje taký, čo by dokázal všetky tieto problémy vyriešiť. Ale je to skutočne tak? Nedávno vyšla nová nová kozmetická hviezda – Nanolash kondicionér. Je to najefektívnejší kondicionér na riasy s najlepšími výsledkami. Jedna malá fľaštička s objemom 3 ml tohto prírodného produktu vám ukáže, čoho je schopná. Aplikuje sa priamo ku korienkom rias, vyživuje ich a oni sa množia, predlžujú a hrubnú zároveň.

nanolash3231-3

Nanolash kondicionér na riasy je kozmetika, ktorá má za úlohu zlepšiť stav rias, predĺžiť ich, zahustiť a posilniť a vyčarovať neodolateľný pohľad. Je určený pre ženy, ktoré si želajú dlhšie, hrubšie, hustejšie a zdravšie riasy. Ak sú vaše riasy poškodené, polámané a slabé, je to výrobok pre vás. Nanolash ale nesmú používať tehotné a dojčiace ženy, pretože neprebehol žiadny výskum o nežiadúcich účinkoch na dieťa. Neodporúča sa ani starším ľuďom. Ak vaše riasy vypadali v dôsledku chemoterapie, poraďte sa s vaším lekárom, či je pre vás tento prípravok vhodný. Nanolash ale môžu používať ľudia s kontaktnými šošovkami alebo permanentným makeupom. Takisto je možné ho používať pod bežný makeup a maskaru.

nanolash eyelash conditionerNanolash kondicionér sa ľahko aplikuje. Pred aplikáciou je nutné odlíčiť si oči a najlepšie aj celú tvár, aby sa výživné látky mohli účinne vstrebať do pokožky až ku korienkom rias. Kondicionér nanášajte pomocou priloženého aplikátora na vrchné aj spodné viečko. Najlepšie výsledky dosiahnete ak budete Nanolash používať každý deň. Fľaštička s objemom 3 ml vám vydrží približne šesť mesiacov.

Kedy uvidíte prvé výsledky? Dlhšie, hrubšie a silnejšie riasy si všimnete približne po dvoch alebo troch mesiacoch používania. Potom používajte kondicionér iba párkrát do týždňa. Efekt je dlhotrvajúci aj po ukončení kúry.

Prečo obsahuje Nanolash kondicionér iba prírodné ingrediencie? Aby sa zabránilo vzniku podráždenia a alergickej reakcie v tak citlivej oblasti ako sú oči. Rastlinné extrakty sú pre človeka bezpečné. Sú navyše vysoko účinné. Vyživujú riasy a ich korienky. Zaručujú tak tie najlepšie výsledky už za krátky čas používania. Produkt sa stará aj o pokožku v oblasti očí a očných viečok. Samozrejme nie je určený do oka. Ak sa tam náhodou dostane, vypláchnite oko čistou vodou.

Aby bola kúra s kondicionérom Nanolash efektívna, je treba dodržať – pravidelnosť a celkový čas kúry. Kozmetika vplýva na vlasové folikuly, z ktorých riasy vyrastajú a stimuluje ich, čím riasy dokážu vyrásť dlhšie a hrubšie a tiaž zo spiacich korienkov vyrastú nové riasy, čo znásobí celkový dojem. Nanolash kondicionér vyživuje, hydratuje a posilňuje riasy a zároveň chráni citlivú pokožku v oblasti očí pred podráždením. Výrobok pôsobí priamo na korienky rias a poskytuje im výživu, takže majú všetko, čo potrebujú k rastu a ich štruktúra je posilnená zvonká i zvnútra.

eyelash-serum

Balenie kondicionéru Nanolash je jednoduché, estetické a funkčné. Fľaštička je zabalená do krabičky so striebornou dekoráciou. Vo vnútri je návod na použitie vo viacerých jazykoch.

Nanolash kondicionér sa vstrebáva priamo po aplikácii na očné viečka. Nesteká do očí, pretože má hustú konzistenciu a nespôsobuje podráždenie. Je úplne bezpečný pre jemnú pokožku očných viečok. Neobsahuje parfém ani dráždivé chemické látky. Kondicionér je tekutý a bezfarebný. Mal by sa skladovať v uzavretom obale, na suchom mieste.

Nanolash sa dá objednať aj cez Internet. Cena je primeraná a pohybuje sa v priemere medzi cenami podobných produktov. Samozrejme, platíte za kvalitu, nezabúdajte na to. Nanolash sa v každom prípade oplatí. Ak platíte podozrivo nízku cenu, nemôžete si byť istý, že dostávate originálnu kozmetiku a tak nie sú zaručené ani výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *