Iné

Vylepšite úroveň svojho kaderníctva s ColorCuts Highlighting Foam Strips!

ColorCuts Highlighting Foam Strips sú vyrobené zo špecializovaného materiálu, čím zabezpečujú optimálnu teplotu počas farbenia. S penovými pásikmi budete mať istotu, že akýkoľvek typ farbenia alebo melírovania vlasov vykonáte bezpečne. Tieto profesionálne potreby od značky Color Cuts sú must-have moderného stylingu vlasov. Pásiky sú uložené v praktickom boxe, ktorý obsahuje 200 kusov v štyroch rôznych farbách, ktoré zefektívnia prácu celému vášmu tímu a nahradia alobalové fólie. Zásobte svoje kaderníctvo špecializovaným kaderníckym vybavením, ktoré používajú tí najpopulárnejší vlasový stylisti.

ColorCuts je renomovaná maltská značka, ktorá sa špecializuje na výrobu kaderníckych potrieb a vybavenia pre profesionálne salóny. Ich produkty používajú profesionáli, praktikanti a učni, ktorí s oblasti kaderníctva len začínajú. Tieto praktické potreby, ktoré sa jednoducho používajú, uľahčujú prácu koloristom a pomáhajú im osvojiť si základy farbenia. ColorCuts predstavuje udržateľnú výrobu, ktoré zahŕňa používanie solárnej energie a recyklovaných materiálov. Materiály, ktoré boli použité pri výrobe týchto pásikov sú na 80% recyklované.

ColorCuts termálne Highlighting Foam Strips

Tieto pásiky sú pripravené na použitie a sú vyrobené zo špeciálnej polystyrénovej peny, ktorá má unikátnu povrchovú vrstvu, ktorá počas farbenia a odfarbovania optimalizuje teplotu vlasov. Sú extrémne jemné, netrhajú sa, ani nešuštia. Ľahký materiál nezaťažuje pokožku hlavy ani korienky. Sú príjemné pre klientov aj pre kaderníkov. Penové pásiky ColorCuts sú univerzálnou pomôckou vhodnou na všetky farebné techniky. Farbite vlasy rýchlejšie, príjemnejšie a ekologicky trendovo – urobte viacrozmerný flamboyage, prírodné sombre alebo moderný splashlight.

penové fólie na farbenie vlasov

Highlighting Foam Strips:

 • Uľahčujú farbenie vlasov a skracujú čas na polovicu
 • Termálny materiál udržiava optimálnu teplotu vlasov počas farbenia
 • Semitransparentná vrchná vrstva umožňuje kontrolu zmeny farby
 • Pri kontakte s vlhkom sa zvyšuje priľnavosť, takže lepšie priliehajú k povrchu vlasu
 • Sú jemné, flexibilné a perfektne padnú do ruky
 • Vhodné na všetky techniky farbenia
 • 80% recyklované materiály
 • Opakovane použiteľné – až do 800 použití
 • Môžu sa prať v práčke alebo v rukách

ColorCuts Highlighting Foam Strips – ako ich používať?

5-kroková príručka

 1. Krok. Oddeľte časť vlasov akejkoľvek šírky – čím tenší je prameň, tým je melír menej viditeľný a efekt je prirodzenejší
 2. Krok. Umiestnite pripravený pásik pod vlasy, priamo ku korienkom 3
 3. Krok. Naneste farbu, aby bol pásik lepkavý a aby sa počas procedúry neskĺzaval
 4. Krok. Preložte pásik na polovicu a v prípade veľmi dlhých vlasov ho prikryte druhým
 5. Krok. Po vhodnom čase jemne zošmyknite pásiky z vlasov, vyperte ich a použite znova.

Viac informácií o produktoch ColorCuts nájdete na stránkách colorcuts.mt