Makeup Oči

5 najlepších gélov na obočie, ktoré prekvapia svojou účinnosťou

Ženy, ktoré si chcú rýchlo upraviť obočie a užívať si fenomenálny make-up po celý deň si často vyberajú gély na obočie. Výber správneho gélu na obočie nie je jednoduchá úloha, preto sme sa rozhodli, že vám trochu pomôžeme. Čítajte ďalej, ak potrebujete zmenu k lepšiemu

Predstavujeme vám naše špičkové gély na obočie, ktoré prinášajú presne taký efekt, po akom túžite. Máte tenké obočie a chceli by ste aby bolo hrubšie? Možno chcete len upraviť nepoddajné chĺpky na obočí? Ceníte si dlhú výdrž?

Všetky gély na obočie, ktoré sme zaradili do nášho rebríčka, majú veľa výhod, vďaka ktorým sa do nich zamilujete. Ktorý si nakoniec vyberiete? Rozhodnúť sa musíte sama!

5 NAJLEPŠÍCH GÉLOV NA OBOČIE

1. Nanobrow Eyebrow Gel

nanobrow lamination gel

Nepochybne ide o skutočne revolučný gél na make-up obočia. Ak ste ho ešte nevyskúšali, je čas aby ste spoznali jeho neuveriteľnú účinnosť. Nanobrow Lamination Gel vynikajúco vyčeše, upraví a zvýrazní prirodzený tvar obočia. Vďaka gélovému zloženiu si vytvoríte vzhľad ako po laminácii obočia. Doteraz sa to dalo len, ak ste sa objednali k vizážistke. Takto ušetríte čas a peniaze, ktoré by ste vynaložili na drahé ošetrenie. Po použití gélu od Nanobrow bude vaše obočie upravené a definované a bude veľmi prirodzene vyzerať. Jednoducho sa používa. Tento gél zafixuje obočie až na 24 hodín! Obsahuje hydrogenovaný ricínový olej, ktorý vhodne hydratuje a spevnení, ako aj ochráni pred poškodením. Vyčesané, hrubšie a plnšie obočie? Nanobrow Lamination Gel to zvládne bez námahy!

Vstúpte na oficiálnu stránku nanobrow.sk

2. GIVENCHY Mister Brow Groom

Mister Brow Groom je priesvitný gél na obočie, ktorý upraví nespolupracujúce chĺpky bez toho, aby bol výsledok smiešny. Vďaka nemu dosiahnete požadovaný objem a pružnosť. Zloženie gélu na obočie sa nelepí. Výrobok veľmi rýchlo schne a v jeho zložení nájdete aj vitamín B5 – ktorý sa dobre postará o obočie. Priložená kefka je tvarovaná tak, aby nebolo nanášanie gélu chaotické, únavné a časovo náročné. Trvácna definícia obočia bez neestetických hrudiek – to je Mister Brow Groom! Funguje neuveriteľne dobre pre ženy aj mužov. Môžete ho použiť samostatne alebo v kombinácii s inou kozmetikou, ako sú ceruzky alebo pomády na obočie.

3. TOO FACED Brow Wig Eyebrow Gel

Mnohé ženy snívajú o prirodzene vyzerajúcom, ale hrubom a vynikajúco definovanom obočí. S Brow Wig Eyebrow Gel sa to stane skutočnosťou. Špeciálna kefka tvaruje, zahusťuje a zvýrazňuje obočie. Určite si zamilujete jeho gélové zloženie. Tento gél na obočie obsahuje jemné vlákna, ktoré vyplnia nechcené medzery a v okamihu bude obočie skvele vyzerať. Upravte si obočie tak zručne, ako nikdy predtým – s jedinečným Brow Wig Eyebrow Gel!

4. ILIA Essential Brow Gel

ILIA Essential Brow Gel je prírodný gél na obočie, ktorý zanechá vaše obočie hustejšie, plnšie a vynikajúco upravené. Udrží obočie a vytvorí jemný, pružný a matný povrch. Vďaka jeho ľahkému, krémovému zloženiu vás koža nebude ťahať a výsledok sa nebude šúpať. Obojstranná kefka zaručuje jednoduché použitie, bez neporiadku.

5. REVITALASH HI-DEF BROW GEL

Gél na obočie od Revitalash Cosmetics je viacúčelový produkt, ktorý funguje perfektne, ak potrebujete skrotiť, vytvarovať a upraviť obočie. Okamžité, dlhodobé výsledky vás oslovia už po prvom použití. Úžasná technológia mäkkých polymérov umožňuje posilniť a zlepšiť vzhľad a stav obočia. Tento gél na obočie je vhodný pre vegánov, neobsahuje parabény, ftaláty, butylovaný hydroxytoluén (BHT) ani parfumy. Má obojstranný aplikátor so stylingovou kefkou a hrebeňom, ktorý zaručí pohodlné použitie. Vďaka vodeodolnému zloženiu si môžete vychutnať svoj vzhľad po celý deň a zabudnúť na riedke oblasti a nepoddajné chĺpky na obočí. Gél na obočie má vyživujúce vlastnosti, ktoré zabraňujú lámaniu chĺpkov na obočí. Ak použijete Revitalash Hi-Def Brow Gel, neuveríte, že vaše obočie vyzerá rovnako ako pred použitím gélu!