Makeup

5 Najlepších špirál na obočie. Keď sme zostavovali tento rebríček, mysleli sme na vás!

Ako si vybrať najlepšiu špirálu na obočie?

Určite si kladiete túto otázku. A my poznáme odpoveď! Výber správnej špirály na obočie by nemal byť zložitý. Je dôležité vybrať si veľmi kvalitný produkt, ktorý je dostupný vo farbe, ktorá zodpovedá farbe vašich skutočných chĺpkov – potom bude konečný výsledok vyzerať prirodzene a fenomenálne.

Hľadáte špirálu na obočie, ale neviete, ako si vybrať tú najlepšiu? Už nebudete mať tento problém, pretože my sme pripravili zoznam piatich najlepších špirál na obočie. Čítajte ďalej!

5 najlepších špirál na obočie – NÁŠ REBRÍČEK


Nanobrow Shape Mascara

Veľkosť: 5 ml

Počet dostupných odtieňov: 3

Táto špirála na obočie sa stala senzáciou na internete! Má veľmi veľa lichotivých online recenzií a je veľmi vysoko oceňovaná a populárna. Ani tentokrát to nebude inak. Ak je vaše obočie tenké a riedke, tento produkt určite splní všetky vaše očakávania. Ale je vhodný aj na hrubé, nepoddajné chĺpky. Špirála od Nanobrow okamžite vytvorí efekt plnšieho a dobre vyplneného obočia! Nemusíte vynaložiť veľa úsilia na každodenný styling, aby ste vyzerali skvele. Túto špirálu na obočie dostať v troch prírodných a jemných odtieňoch, ktoré sa ľahko prispôsobia vašim črtám. Vďaka tomuto produktu budete mať opticky hrubšie obočie a vždy dokonalý tvar, ktorý veľmi dlho vydrží. Jeho ošetrujúce zloženie s oxidom kremičitým zmäkčí a vyhladí vaše chĺpky. Špirála na obočie pokryje všetky chĺpky, zväčší a zahustí ich. Tiež vylepšuje textúru obočia a vyzdvihne jeho prirodzenú krásu. Je to najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť vaše vytúžené obočie! Špeciálne navrhnutý, presný aplikátor hladko kĺže po pokožke a zafarbí obočie nádherným odtieňom. Špirála na obočie od Nanobrow je proste skvelá!

Viac: www.nanobrow.sk


❤ YSL Couture Brow Mascara ❤

Veľkosť: 7,7 ml

Počet dostupných odtieňov: 2

S touto špirálou na obočie bude váš pohľad výraznejší. Yves Saint Laurent ponúka produkt najvyššej kvality, ktorý je určený na úpravu a zvýraznenie obočia. Výsledok môže byť prirodzený alebo extravagantný – zvýraznite efekt v závislosti od vašich preferencií a príležitosti. Zloženie obsahuje gélové ustaľovače a polomatné pigmenty, vďaka ktorým bude vaše obočie zakaždým vyzerať bezchybne. Špirála na obočie YSL sa prispôsobí každému typu a farbe obočia. Zaručuje pohodlné použitie, dlhotrvajúci výsledok a vzhľad podľa vášho želania. Určite uznáte, že lesklý trojrozmerný výsledok vyzerá skvele a prirodzene.


❤ Benefit Cosmetics Gimme Brow+ Mini ❤

Veľkosť: 1,5 ml

Počet dostupných odtieňov: 10

Táto krásna špirála na obočie v malej verzii sa ľahko zmestí do kabelky. Vezmite si ju všade, kam idete a použite ju, keď treba. Dokonca aj naozaj riedkemu obočiu pristane efekt vytvorený touto špirálou. Špirála na obočie Gimme Brow+ Mini má pribalený precízny aplikátor v tvare kefky. Kefka dôkladne oddelí aj ťažko dostupné chĺpky. Okamžite zväčšite objem obočia, zafarbite ho fantastickými odtieňmi a zakryte medzery! Táto špirála neuveriteľne dobre definuje obočie. Skladá sa z mikro vlákien, ktoré sa nalepia na pokožku a chĺpky a tak vytvárajú prirodzený efekt. Jej vodeodolné, trvácne zloženie osloví aj veľmi náročných spotrebiteľov. Veľmi jednoducho sa používa a zvládne to každý milovník make-upu. Špirála na obočie od Benefit Cosmetics je dostupná v desiatich odtieňoch, takže si nájdete odtieň, ktorý sa bude dokonale zhodovať s vašou prirodzenou farbou chĺpkov na obočí.


❤ Lord & Berry Must Have Tinted Brow Mascara ❤

Veľkosť: 4,3 ml

Počet dostupných odtieňov: 3

Veľmi prirodzená špirála na obočie – obočie vyzerá ako po farbení hennou. Je k dispozícii v troch neutrálnych odtieňoch, ktoré sa hodia každej žene. Tento jedinečný produkt zvyšuje objem a hrúbku chĺpkov na maximum, upraví aj nepoddajné a nespolupracujúce chĺpky. Špeciálne zloženie, ktoré rýchlo schne, sa postará o prirodzený alebo výrazný vzhľad, ktorý si zamilujete už po prvom použití. Aby ste dosiahli čo najjemnejší efekt, naneste produkt z vnútorného okraja obočia k špičke obočia. Ak potrebujete, zopakujte to ešte raz. Špirála na obočie Lord & Berry je nevyhnutnosťou pre tých, ktorí nie sú spokojní s tým, ako vyzerá ich obočie.


❤ Lancome Sourcils Styler Brow Mascara ❤

Veľkosť: 6,5 ml

Počet dostupných farieb: 4

Špirálu na obočie od Lancome miluje každá žena, ktorá si cení dokonalý make-up. Sourcils Styler je inovatívna špirála na obočie, ktorá upraví, definuje a zafixuje chĺpky na celý deň. Vďaka tomuto produktu bude vaše obočie vyzerať plnšie, hustejšie a prirodzene lesklejšie. Bez námahy si vytvarujte chĺpky a zlepšite ich štruktúru, aby ste konečne bola spokojná s tým, ako vyzerajú. Dostupné sú štyri farby, z ktorých si môžete vybrať, aby ste spravili veľkolepý vzhľad na každú príležitosť. Stojí za zmienku, že táto špirála na obočie sa veľmi jednoducho používa: jednoducho si kefkou prečešte obočie v protismere rastu a potom ho vyhlaďte v smere rastu. Je to skvelá voľba pre všetkých zaneprázdnených fanúšikov make-upu, ktorí ale nemajú každé ráno čas na únavný a časovo náročný styling obočia. Vyberte si špirálu od Lancome a vaše obočie bude výrazne krajšie!