Oči

Ako získať dĺžku a výživu pre mihalnice až na 8 týždňov? Odpoveďou je Nanolash Lift Kit!

Nanášanie maskary vám zaberie ráno v zhone veľa času a keď chcete naniesť viac vrstiev, aby boli výsledky podľa vašich predstáv, skončíte s hrudkami na mihalniciach. Prečo si neuľahčiť život a nevyskúšať sadu na lifting mihalníc od Nanolash? Zaručene vám ušetrí čas a peniaze. A tie výsledky? Vau!

Ako sa dá vďaka laminácii mihalníc ušetriť čas?

Každé ráno sa ženy po zobudení ponáhľajú do kúpeľne, aby sa nalíčili. Korektor, make-up, produkty na obočie a… na rade sú mihalnice. A tu je ten háčik. Tieto jemné, sotva viditeľné chĺpky si vyžadujú najviac pozornosti. Okrem používania klieštikov na mihalnice si musíte naniesť niekoľko vrstiev maskary, aby boli mihalnice viditeľné.

Hodinky tikajú, čas plynie a stále nie ste na konci s vašim líčením mihalníc? Pod tlakom a v zhone sa ženy snažia skrášliť si nepoddajné mihalnice. Nemali by sme sa ďalej trápiť a namiesto toho by sme si mali život uľahčiť a Nanolash Lift Kit je skvelým riešením!

Produkt je navrhnutý na DIY lifting mihalníc. Táto procedúra vám vytvorí dlhé, objemné a natočené riasy, ktoré vydržia dokonca 8 týždňov, vďaka čomu pravdepodobne odhodíte klieštiky na mihalnice. Proces lash liftingu ušetrí každej žene veľa času, ktorý trávi denne pri make-upe. Po lash lifte vám bude stačiť len jedna vrstva maskary.

Nanolash Lift Kit. To je súprava na lifting rias, s ktorou budú vaše mihalnice ako nové!

Ako si urobiť lash lift doma? Nanolash Lift Kit – prémiový produkt na riasy – je tou najlepšou voľbou. Vyrobený pre lash artistov a dievčatá, ktoré si ešte nikdy predtým nerobili lifting mihalníc. Jeho používaním si rýchlo premeníte svoje mihalnice a budete sa môcť tešiť z výsledkov okolo 8 týždňov.

Nanolash Lift Kit

Súprava na lash lift obsahuje:

• tri produkty na DIY lash lift: Lift – Step 1, Fix – Step 2, Keratin Booster – Step 3

• lepidlo, Lift Lash Glue, 5 ml

• silikónové natáčky; 3 páry v 3 veľkostiach

• ďalšie príslušenstvo ako aplikátory

Produkty na proces lash liftingu sú balené v sáčkoch. Každá súprava obsahuje 10 sáčkov (0,5 ml) každej z troch formulácii. To vám umožní urobiť až 10 laminačných ošetrení. Samozrejme, že táto možnosť je oveľa lacnejšia ako ošetrenia v salónoch.

Lifting mihalníc na doma – jednoduchý, rýchly a pohodlný s Lash Lift Kit od Nanolash

Pomocou súpravy Nanolash si môžete doma jednoducho laminovať mihalnice. Aj keď je to pre vás prvýkrát, môžete si vychutnať úžasné výsledky a zvýraznené mihalnice.

Musíte si však pred začiatkom procedúry dôkladne vyčistiť mihalnice. Nesmú byť na nich žiadne zvyšky make-upu. Potom použite náplaste pod oči, ktorými si oddelíte vrchné a spodné mihalnice a uchyťte si na viečko silikónové natáčky.

Ďalším krokom je aplikácia produktov v označenom poradí. Každý produkt by mal na mihalniciach pôsobiť 7 až 10 minút. Pred nanesením ďalšieho produktu by ste si mali predošlý odstrániť pomocou aplikátora.

Nakoniec si môžete opatrne zložiť natáčky a prečesať mihalnice. Liftingový efekt bude okamžite viditeľný. Mihalnice budú:

Lifting mihalníc s Nanolash

• dlhšie

• vytočené a nadvihnuté

• revitalizované a lesklé

• hrubšie a objemnejšie

Nepotrebujete toho veľa, aby ste si mohli užiť úchvatné výsledky bez klieštikov na riasy a drahých produktov na riasy.

Lifting mihalníc s Nanolash – Zhrnutie

Lifting mihalníc s Nanolash Lift Kit je jednoduchý a efektívny spôsob, ktorým ráno ušetríte vzácny čas. Po lash lifte majú mihalnice krásnu dĺžku a sú v lepšom stave. Procedúra má vyživujúce účinky a chráni riasy pred poškodením.

Prečo neobjavíte benefity lash liftu samá? Zvládnete to s ľahkosťou doma vďaka profesionálnej súprave Nanolash Lift KitKaždá žena bude s výsledkami nadmieru spokojná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *