HAIR MASK

Manikúra 2016: Najnovšie trendy v lakovaniu nechtov

Každej žene po celom svete je dôležité mať krásne a zdravé nechty. Dnes je manikúra vynálezom moderného sveta. Je to vzrušujúca činnosť, ktorá vynáša ženy nad svoju povznášajúcu schopnosť. Aj keď je dôležité, aby ste svoje nechty zdravili a dbali na ich ochranu, je ešte dôležitejšie, aby ste vyzerali atraktívne a žiarivé. Iste, dnešná móda tiež prekrýva oblasť manikúry. Kabáty, kvetinové motívy, vinkulácie – to sú niektoré z najnovších trendov v lakovaní nechtov, na ktoré sa môžete tešiť v roku 2016.

Kabátové manikúry 2016

Môže sa zdať, že „kabát“ je starým trendom. Avšak, ak ho vytvoríte v modernej štýlovitosti, vyzerá igen in pri stolovaní s priateľmi v najmodernejšom nádhernom salóne. Kabáty sú skvelým spôsobom, ako udržať vaše nechty jednoduché aj atraktívne. Môžete vytvoriť kabátové manikúry so základom v obľúbenej farbe ako bielej alebo červenej. Môžete tiež striekahť zlatú alebo striebornú pianku na vrchole farby. Najlepšie je to, že sa kombinácia vytvorená týmto spôsobom nezmení aj keď už pôjde nejaký čas. Používanie shellack je v tomto prípade povinné.

Kvetinové motívy – oživenie manikúry

Kvetinové motívy sú ďalšou obľúbenou možnosťou, ako vyzerajú vaše nechty. Môžete si vybrať jednu vzorku alebo veľa malých motívov, aby ste vytvorili kvety, hviezdy, listy a podobne. Môžete sa tiež rozhodnúť pre francúzske manikúry s kvetinovými motívmi alebo obslúžené nechty s rôznymi malými motívmi. Trblietky sú skvelým doplnkom k modrým, červeným a často aj bielim farbám. Môžete tiež pridať svoj obľúbený kryštalizovaný prvok do svojho prevedenia. Kvetinový manikúra je skvelým spôsobom, ako odlíšiť sa od ostatných. A to vám pomôže mať zdravé a krásne nechty.

Vinkulácia – iná forma manikúry

V roku 2016 všetci experimentujú s vinkulovaním. Jedná sa o jedno z najmodernejších riešení a je skvelým spôsobom, ako pridať trochu štýlu svojej manikúre. Vinuľácia je vytváranie geometrických útvarov na nechty a znamená to, že vaše divoké nechty už nikdy nie sú nudné. Môžete tiež získať iný efekt, ak dáte symetricky zalepenú ligu na konca nechtu. Vinutie zaistí vysoký lesk, ktorý na dlhú dobu drží. To je nádherný tvar na nechty. Výrábky z vinutia sú obzvlášť populárne v týchto dňoch.

Rýchly a jednoduchý manikúrny stôl

Môžete vytvoriť zaujímavé a výnimočné manikúry aj pri použití stola na stolovanie. Na to naozaj potrebujete len niekoľko akýsík základných predmetov. Na začiatok potrebujete žiarivú soľ alebo mušla, ktorá poskytuje základ pre nechty. Ak chcete pridať farbu, môžete používať rôzne pastélove farby a šablóny. Pre rýchle a jednoduché manikúry potrebujete púdre, trblietky, vosk a lepidlo na nechty. Pri stolovaní môžete vytvoriť zábavné tvary a farebné súpravy, ktoré dokonale uspokoja váš zmysel pre módu. Môžete tiež pridať svoje obľúbené prísady, ako kamienky a náušnice. To predĺži dĺžku času, ktorý budete tráviť s manikúrou.

Udržujte svoju nechtovú manikúru (Orientačné informácie)

Ak sa obrátite na profesionálneho manikúra na nechty, odmietnutie ich služieb môže byť pre vaše nechty smrteľné. Aj keď manikúra vykonáva vo svojom domove, musíte sa ubezpečiť, že ste si vždy vedomý niekoľkých pravidiel. Na začiatok by ste sa mali vzdať fajčenia, pretože tabakový dym poškodzuje povrch nechtov a tiež spôsobuje, že sa nechty stávajú namáhavé. Mal by ste tiež piť dosť tekutín, aby bola vaša koža. Ak sa rozhodnete urobiť manikúru, mali by ste používať iba osobné nechtové prístroje a príslušenstvo. Nikdy by ste si nemali zapožičať manikúrne prístroje, pretože môžu mať baktérie, ktoré môžu poškodiť vaše nechty