Iné

Micelárna voda- viete ako ju používať?

Hrubá vrstva makeupu? To je jednoduché urobiť, ale o to ťažšie odstrániť z tváre. Veľa žien má problém správne sa odlíčiť a očistiť si pleť. A určite to ani nie je ani nič jednoduché, odstrániť si z tváre tri vrstvy vode-odolnej maskary a podobných prípravkov. Rozhodne to nejde, ak používate iba čistú vodu. A čo sa potom deje s našou pleťou? Maz, nečistoty a zvyšky makeupu upchávajú póry a podporujú vznik podkožného zápalu. Vzniká akné a známe vyrážky, ktoré sú dôsledkom nesprávnej starostlivosti o pleť. Ale je tu šanca. Skúste micelárnu vodu, ktorá dokáže dokonale vyčistiť pleť od všetkých nečistôt.

Čo je to micelárna voda?

Micelárna voda je prípravok, ktorý je medzi ženami čoraz populárnejší. Jej efektívnosť možno pripísať drobným molekulám, tzv. micelám, ktoré dokážu preniknúť aj medzi najmenšie čiastočky nečistôt na pleti. A pritiahnu ich k sebe ako magnet.

Každá molekula makeupu, nečistoty či mazu, ktorá je na tvári sa dá efektívne a rýchlo odstrániť pomocou micelárnej vody. Micely sa voľne vznášajú vo vode a priťahuje ich špina a mastné zvyšky. Pretože micelárna voda je tekutý kozmetický prípravok, môže sa používať aj ako tonikum, ale má oveľa väčšie čistiace schopnosti. Zanecháva pokožku uvoľnenú, hebkú, hydratovanú a dokonale čistú. Mnohé kozmetické firmy predstavujú micelárnu vodu ako dokonalý odstraňovač makeupu. A je to to pravda. Iba micelárna voda dokáže odstrániť aj ťažký vode-odolný makeup bez toho, aby narušila prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.

A pritom jej použitie je úplne jednoduché. Netreba vám ani zrkadlo ani vodovod a umývadlo. Stačí navlhčiť v micelárnej vode kozmetický tampón a jemne zotrieť z tváre makeup. Jemne ním masírujte pleť na tvári krúživým pohybom a je to. Už sa nemusíte vyhovárať, že ste boli príliš unavení, a preto ste si riadne neodlíčili tvár. Teraz stačí, aby ste ju jemne pretreli tampónom namočeným v micelárnej vode. Odstráni všetko, vrátane vode-odolnej maskary.

Pre koho je tento produkt určený?

Bez pochýb, každý koho obťažuje večerné zdĺhavé odličovanie, veľmi rád využije tento nový pohodlný spôsob. Micelárna voda je upokojujúca, vhodná pre každý typ pleti, dokonca aj pre citlivú pleť. Ak máte akné, alebo veľmi mastnú pleť, budete nadšení z toho, ako dokáže vyčistiť póry a zbaviť pleť nežiadúceho lesku. Ak máte akékoľvek problémy s pleťou, rozhodne vám používanie micelárnej vody iba pomôže, pretože odstraňuje z tváre baktérie a prach. Väčšina micelárnych vôd na trhu je bez parfému a bez akýchkoľvek chemických látok ako sú napríklad parabény.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *