Iné

Rebríček najlepších sér na riasy – bez námahy vylepšite svoj vzhľad!

Snívate o krásnych a dobre ošetrených mihalniciach? A možno už máte dobré sérum na riasy vo svojej kozmetickej taštičke? Tieto špeciálne produkty na starostlivosť pomáhajú, aby boli riasy menej krehké a náchylné k poškodeniu. Dávajú im požadovaný objem a dĺžku.

Mali by ste však vedieť, že nie každé sérum bude fungovať aj na vaše riasy – dôležité je, aby ste si našli produkt presne pre vaše potreby. Až potom sa môžete spoľahnúť na úžasné výsledky.

Sérum na riasy – čo by som mala zvážiť predtým, ako si ho kúpim?

  • chcem, aby boli moje mihalnice hrubšie, alebo ich chcem len vyživiť a hydratovať?
  • vyžaduje si moja pleť špeciálnu starostlivosť?
  • sú moje riasy slabé, tenké a krátke, alebo už sú dlhé a hrubé?
  • je pre mňa dôležité, či má výrobok dobré zloženie a ľahko sa používa?

Nižšie je uvedené poradie najlepších sér na mihalnice, ktoré vám pomôžu zmeniť váš vzhľad.

NAJEFEKTÍVNEJŠIE SÉRA NA MIHALNICE- REBRÍČEK ODPORÚČANÝCH PRODUKTOV

1. Nanolash Eyelash Serum – sérum na rast rias

Je to jedno z najpopulárnejších sér na mihalnice, ktoré na vás zapôsobí výsledkami už po prvom použití. Nanolash Eyelash Serum vám pomôže predĺžiť riasy o 50% za 30 dní! Bezpečné zloženie, potvrdené klinickým výskumom, je ideálne pre tých, ktorí majú citlivé oči a tých, ktorí sú náchylní na podráždenie. Prírodné zložky sú nepochybne obrovskou výhodou. Oplatí sa im venovať osobitú pozornosť. Toto sérum na riasy nemá žiadne vedľajšie účinky. Sérum chráni a posilňuje riasy. Dá vám pocit pohodlia a budete si istá, že sa o seba najlepšie staráte. Mihalnice budú tmavšie a budú vyzerať, akoby ste mali make-up. Nanášanie produktu je veľmi jednoduché – stačí jeden ťah štetcom, rovnako ako keď používate očné linky. Nanolash Eyelash Serum splní všetky vaše potreby a musíte ho mať v kozmetickej taštičke. Kde si kúpite Nanolash Eyelash Serum? Najľahšie ho kúpite na nanolash.sk a z iných dobrých online drogérií.

2. Sérum na mihalnice Lashcode Eyelash Serum

Toto je ďalšia nevyhnutnosť pre každého, kto sníva o výraznej zmene. Lashcode Eyelash Serum je jednoduchý spôsob, ako zregenerovať a vyživiť riasy. Vďaka presnému aplikátoru si sérum ľahko nanesiete na mihalnice a pocítite silu prírodných zložiek. Lashcode Eyelash Serum obsahuje: arginín (stimuluje rast mihalníc a predchádza vypadávaniu rias), výťažky zo sójových a pšeničných klíčkov (vyživujú a hydratujú), baikalín (chráni riasy pred vypadávaním a spomaľuje proces starnutia) a peptidový komplex (zahusťuje a predlžuje). S týmto sérom na mihalnice sa budete cítiť ako profíčka a rýchlo uvidíte zmeny vo vašom vzhľade – dokonca už po 2 týždňoch! Toto sérum nestečie do očí a nespôsobuje citlivosť. Zlepšite odolnosť vašich mihalníc a poskytnite im výnimočnú ochranu s Lashcode Eyelash Serum! Kde ho kúpiť? Sérum na rast mihalníc Lashcode môžete nájsť na lashcode.sk, v dobrých online drogériách a u miestnych distribútorov.

3. RevitaLash Eyelash Conditioner

Dlhšie a hrubšie riasy? Toto sérum na riasy to umožní. Výsledky by sa mali dostaviť už po 4-6 týždňoch používania séra. Husté zloženie séra nespôsobuje podráždenie ani alergie, takže je to bezpečné sérum pre každého, kto si potrebuje ošetriť riasy. Produkt bol dermatologicky a oftalmologicky testovaný. Sérum obsahuje látky, ako sú extrakty z pšenice, nechtíka, ženšenu, zeleného čaju a sabalu. Tieto výťažky posilňujú, hydratujú a regenerujú riasy. Navyše, toto sérum na riasy obsahuje aktívne nano-peptidy. Vaše mihalnice budú vyzerať oveľa lepšie!

4. RapidLash Eyelash Enhancing Serum

Toto sérum na riasy vám po 1-2 mesiacoch pravidelného používania vyčarí hustejšie a dlhšie riasy. Sérum predlžuje a posilňuje. Komplex aktívnych zložiek vyživuje riasy a výrazne zlepšuje ich stav. Toto sérum na riasy stimuluje fungovanie folikul a postará sa o dlhšie riasy. Pohodlne sa používa a nemalo by to byť zložité ani pre tých, ktorí nemajú žiadne predchádzajúce skúsenosti s použitím séra na mihalnice.

5. FEG Eyelash Enhancer

Máte prirodzene slabé a krátke riasy? Alebo sú poškodené po rôznych úpravách? FEG Eyelash Enhancer stimuluje rast chĺpkov a dodáva im požadovaný objem a hrúbku. Výsledky by sa mali dostaviť už po 4 týždňoch používania séra. Toto sérum obsahuje výťažok z uhorky, ktorý upokojuje, zelený čaj, ktorý hydratuje riasy a extrakt z tekvicových semienok, ktorý podporuje procesy obnovy pokožky. Je to dobré sérum pre tých, ktorí oceňujú správnu starostlivosť o riasy, prakticky bez námahy.

Sérum na riasy – pomáha to?

Použitie účinného séra na riasy je prvý krok, ak chcete mať krásne mihalnice a skvelý make-up. Predtým, než použijete špirálu sa uistite, že sa o svoje riasy správne staráte a určite si všimnete obrovské zmeny v ich vzhľade. Pri výbere séra sa zamerajte na jeho zloženie, jednoduché použitie a výsledky, ktoré môžete dosiahnuť. S dobrým sérom riasy predĺžite, posilníte a správne vyživíte. Je pravdepodobné, že jedno zo sér z tohto rebríčka vám poslúži na predĺženie rias a nájde si svoje miesto vo vašej kozmetickej taštičke na dlhé roky!