Iné

Jin & Jang pre vlasy. Maska na vlasy s aktívnym uhlím a bielou hlinou od Nanoilu

Čistenie a regenerácia vlasov. Ochrana a posilnenie. Maska na vlasy s aktívnym uhlím a bielou hlinou od Nanoilu je výnimočný produkt pre starostlivosť o vlasy – je ako Jin a Jang pre kompletné a účinné ošetrenie vlasov, čomu vďačí dvom zložkám fungujúcim v harmónii: čiernemu aktívnemu uhliu a bielej hline.

Nanoil nás neustále prekvapuje. Táto značka opäť priniesla na trh ďalší produkt, ktorý uspokojí všemožné potreby zákazníkov. Tentokrát nám ponúka produkt s výnimočným zložením, ktorý nielen deň čo deň vylepšuje vzhľad vlasov, ale aj týždeň čo týždeň obnovuje rovnováhu pokožky hlavy. A práve takáto rovnováha a harmónia zaručuje prirodzene krásne vlasy. Ste zvedaví, čo znamená „Jin & Jang pre vlasy“? Čítajte ďalej!

Maska na vlasy s aktívnym uhlím a bielou hlinou od Nanoilu: Harmonická starostlivosť, ktorú potrebujete

Každá žena má iný typ vlasov, ktoré majú rôzne potreby. Niektoré vlasy sú dehydrované, zatiaľ čo iné sa mastia príliš rýchlo. Niekedy je pokožka hlavy podráždená, ale nie každý z nás týmto problémom trpí. Ale jedna vec nás všetkých spája – potrebujeme harmonickú starostlivosť o vlasy. Aby vyzerali nádherne a zdravo, musíme vlasom zabezpečiť vyrovnané množstvo štyroch prvkov: hydratácie, živín, čistenia a ochrany.

Maska na vlasy s aktívnym uhlím a bielou hlinou od Nanoilu bola stvorená pre túto úlohu. Vlasom dodáva všetky potrebné živiny, stará sa o nich, posilňuje ich, osviežuje a chráni pred negatívnymi vplyvmi, ktoré by ich mohli poškodiť, napr. mestské znečistenie. Táto čistiaca maska na vlasy je neskutočne ľahká a účinná. Ohromí vás už po prvom použití. Pýtate sa, ako je to možné?

  1. Čistí pokožku hlavy a zanecháva príjemný pocit sviežosti.
  2. Eliminuje pretrvávajúce lupiny a svrbenie pokožky hlavy.
  3. Znižuje problém mastných vlasov.
  4. Je antibakteriálna a protizápalová.
  5. Vyživuje a udržuje primeranú úroveň hydratácie vlasov.
  6. Vlasy viditeľne spevňuje, zlepšuje ich odolnosť a vyhladzuje ich.
  7. Uľahčuje rozčesávanie a úpravu vlasov.

Jin element v starostlivosti o vlasy: upokojujúci biela hlina

Jednou z dvoch kľúčových zložiek masky na vlasy s aktívnym uhlím a bielou hlinou od Nanoilu je takzvaný kaolín, všeobecne známy aj ako biela hlina. V tejto dvojici sa dá prirovnať k elementu Jin, pretože zastáva jemnú a upokojujúcu úlohu v starostlivosti o vlasy.

Aký prínos má biela hlina pre vaše vlasy? Biela hlina je najjemnejšia zo všetkých druhov kozmetickej hliny. Na jednej strane vlasy do hĺbky čistí, ale takisto upokojuje pokožku hlavy, uľavuje od zápalov a zmierňuje podráždenie. Biela hlina prírodným spôsobom obnovuje pH pokožky a pomáhať zvládať seboreu.

Jang element v starostlivosti o vlasy: do hĺbky čistiace aktívne uhlie

Ďalšou zložkou použitou v maske na vlasy s aktívnym uhlím a bielou hlinou od Nanoilu je práve aktívne uhlie. Jang pripomína nielen svojou čiernou farbou, ale tiež svojou energiou a silou, ktorú využíva pri starostlivosti o vlasy.

Aký prínos má aktívne uhlie pre vaše vlasy? Táto zložka sa používa v kozmetike relatívne krátku dobu. Len nedávno sme zistili, aký veľký potenciál sa skrýva v tejto prírodnej látke. Ponúka totiž hĺbkové čistenie, pričom pomáha odstrániť prebytočný maz, prach a iné nečistoty, ktoré sa vo vlasoch hromadia. Aktívne uhlie je taktiež antibakteriálne a bojuje proti škodlivým toxínom tým, že ich absorbuje a neutralizuje ich negatívny vplyv na vlasy.

Aké sú ďalšie zložky masky na vlasy s aktívnym uhlím a bielou hlinou od Nanoilu?

Maska na vlasy s aktívnym uhlím a bielou hlinou od Nanoilu samozrejme neobsahuje len tieto dve zložky, keďže k harmonickej starostlivosti o vlasy patrí aj výživa, hydratácia a ochrana. Preto maska na vlasy s aktívnym uhlím a bielou hlinou od Nanoilu obsahuje tiež vitamín A, vitamín E, panthenol, morské riasy a sericín. Každá z týchto ingrediencií pomáha udržiavať rovnováhu medzi čistením pokožky hlavy a vlasov a zároveň zvyšovaním ich kvality a pevnosti.

Ak je vaším cieľom dokonalé vyváženie každodennej rutiny v starostlivosti o vlasy, vyskúšajte masku na vlasy s aktívnym uhlím a bielou hlinou od Nanoilu. Tento prekvapivo ľahký produkt vlasy nezaťažuje, ale dodáva všetko, čo potrebujú pre zdravý rast. Jednoduché použitie, vysoká účinnosť a prijateľná cena sú ďalšími silnými stránkami tohto produktu.

Chcete sa dozvedieť viac o produkte „Jin & Jang pre vlasy“ a ďalších výrobkoch pre starostlivosť o vlasy od značky Nanoil? Navštívte www.nanoil.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *