Iné

Zaručený objem vlasov vo všetkých podmienkach: Nanoil Hair Volume Enhancer

Čo môžete urobiť, aby ste si zachovali vysoký objem vlasov, ktorý je odolný voči silnému vetru, snehu a nízkym teplotám? Musíte dopriať svojim krásnym vlasom tie správne ošetrenia, aby boli stále od korienkov nadvihnuté. Dobrou správou je, že tieto dva účinky je možné dosiahnuť len v jednom kroku. Ešte lepšie je, že na to nepotrebujete kopu produktov – Nanoil Hair Volume Enhancer vám to dokáže všetko zabezpečiť.

Zima dá vlasom dosť zabrať. Sotva sa im podarí chytiť druhý dych po pálivom letnom slnku a teraz si musia poradiť s výzvami, ktoré prináša nové, chladnejšie obdobie.

Objem vlasov – prečo je také náročné ho vytvoriť

Jednou z najčastejších príčin spľasnutých vlasov je seborea. Zdá sa nemožné vytvoriť dlhotrvajúci objem na vlasoch, ktoré rastú na mastnej pokožke hlavy. I keď sa vám podarí dodať vlasom trochu objemu, po niekoľkých hodinách strácajú vytúženú plnosť, lebo maz, ktorý produkuje vystresovaná pokožka hlavy, ich ťahá k zemi. A tento problém sa dotýka žien, ktoré majú ťažké vlasy, ale aj tých, ktoré majú jemné a oslabené vlasy.

Ďalším problémom sú nepriaznivé poveternostné podmienky. Počas zimy sa stav vlasov oslabuje kvôli konštantnej expozícii nízkym teplotám a mrznúcemu vetru, ktorým sa nie je možné vyhnúť. Samozrejme, môžete si vlasy chrániť tým, že si niečím prikryjete hlavu. Hoci čiapky, kapucne a šály, ktoré používame, nás príjemne zohrejú, no zničia náš účes. Zaťažené vlasy pod pokrývkou hlavy budú spľasnuté, bez života a mastné. A to sme nespomenuli ešte fakt, že čiapky sú často vyrobené zo syntetických materiálov, ktoré majú ešte ďalší negatívny vplyv na naše vlasy.

A ešte tu máme ďalšiu vec, ktorú ženy používajú na to, aby dosiahli efekt nadýchaných vlasov – siahnú po produktoch ako sú textúrovacie púdre alebo suché šampóny. Hoci tie môžu v okamžiku vytvoriť viac objemu, používanie týchto produktov má však aj jednu obrovskú nevýhodu. A to je rýchla cesta k suchosti a lámavosti, čo je hlavným nepriateľom objemných účesov.

Nanoil Hair Volume Enhancer – styling a starostlivosť

Aby ste si poradili s problémami spľasnutých vlasov, musíte začať konať komplexne. Pomôcť vám môže dobrý šampón, kondicionér a masky, ale musíte ich opláchnuť. Preto je lepšie siahnuť po spreji na zvýšenie objemu, ktorý zároveň chráni a vyživuje vlasy. Napríklad značka Nanoil má tento viacúčelový produkt v ponuke. Je to sprej na zväčšenie objemu vlasov, ktorý si súčasne poradí s viacerými úlohami, takže si bez starosti vytvoríte objemný účes.

Tento ľahký sprej má ďaleko od toho, aby vám vlasy zaťažil. Namiesto toho dvíha vlasy pri korienkoch, vytvára objemný a zároveň ľahký účes. Nanoil Hair Volume Enhancer dokáže vlasy aj chrániť pred agresormi a dodáva im toľko nutné živiny. Čomu vďačí za tieto účinky?

  • Pšeničné proteíny sú zodpovedné za posilnenie vlasov, jednoduchý styling a odolnosť voči krepovitosti.
  • Keratín dodáva vlasom viac plnosti, zlepšuje vnútornú aj vonkajšiu štruktúru a poradí si s neposlušnými prameňmi vlasov.
  • Pantenol vyhladzuje kutikulu a dodáva lesk, zanecháva vlasy chránené a viditeľne hustejšie.

sprej pre väčší objem vlasov nanoil Nanoil Hair Volume Enhancer – objem zaručený

Nanoil sprej vás zbaví problému so spľasnutými vlasmi bez života. Odporúča sa na všetky typy vlasov – dokonca aj na super jemné a poškodené – a dokáže vlasom dodať a zachovať objem, a to aj vtedy, keď ostatné produkty zlyhávajú. Nanoil Hair Volume Enhancer nadvihuje korienky, vytvára neuveriteľné výsledky. Len si na vlasy nastriekajte Nanoil Hair Volume Enhancer a upravte ich ako zvyčajne.

Jeho receptúra je vyvinutá takým spôsobom, aby sa minimalizovalo riziko neohybnosti a suchosti – preto produkt neobsahuje žiadne alkoholy alebo parabény. Nanoil Hair Volume Enhancer neoberá vaše vlasy o vlhkosť, vyživuje ich a chráni pred UV žiarením, teplotami pod bodom mrazu a vysokou vlhkosťou. To je presne to, čo vám zaručuje pozoruhodný objem vo všetkých podmienkach. Len vďaka jednému produktu sa vaše vlasy stanú hladšie, lesklejšie a jednoducho rozčesateľné. Tento produkt je vašou jednotkou, keď chcete mať nadýchané vlasy a nechcete minúť majland na predlžovanie vlasov.

Tento sprej na posilnenie objemu a taktiež aj iné stylingové spreje sú dostupné na www.nanoil.skPrečítajte si online recenzie, ktoré napísali spokojní používatelia a vyskúšajte tento viacúčelový produkt.