Iné

Dva kroky od prekrásnych vlasov. Spoznajte silu prírody s Nanoil!

Je čas systematizovať všetky vaše vedomosti o vlasoch a ich potrebách. Nie každé vlasy si vyžadujú regeneráciu a ani tepelná úprava vlasov nemusí byť na zozname zakázaných úprav. Vlasové oleje Nanoil pre vlasy s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou, vám objasnia záhadu starostlivosti o vlasy. Len dva kroky vás delia od toho, aby ste sa opäť zamilovali do svojich vlasov.

Vlasy sú takmer každý deň vystavené škodlivému vplyvu viacerých faktorov. Stojí za to ukradnúť si aspoň chvíľu svojho času pre ich posilnenie a ochranu, inak skončí vaša budúca návšteva u kaderníka ich strihaním. Zdravá pokožka vlasov, vitálne vlasové cibuľky, silné a zdravé vlasy. To všetko máte nadosah.

Čo môže poškodiť vaše vlasy?

Najnáchylnejšie na poškodenie sú mokré a zamotané vlasy, preto ich tak poškodzuje rozmotávanie hneď po umytí, nerozčesanie pred umytím, spánok s mokrými alebo rozpustenými vlasmi. Čo sa týka sušenia vlasov, vyrovnávania a točenia, mali by ste zachovávať striedmosť, pretože vysoké teploty a nadmerné množstvo kozmetiky na úpravu vlasov môže dehydrovať, oslabiť a zaťažiť vlasy. Pri česaní vlasov nerozčesávajte len ich končeky. Česanie vlasov len na ich koncoch ich oslabí, pretože nestimulujete krvný obeh v pokožke a nedistrubuujete prirodzené sébum po celej ich dĺžke. Podobne nepriaznivé je príliš časté umývanie vlasov, ktoré odstraňuje olej z vlasov a zanecháva ich tak nechránené. Zlý vplyv na vlasy majú atmosférické činitele, ktorým sa bohužiaľ nedá zabrániť, ale pred ktorými môžete rozhodne svoje vlasy ochrániť.

Avšak, najviac škôd si vyráabame samy s nesprávne zvolenými kozmetickými prípravkami. Kupovaním hocijakého šampónu, kondicionéra a množstva stylingových prípravkov na vlasy so stovkami ingrediencii, ktoré neviete ani vysloviť. Nijaké vlasy to nevydržia veľmi dlho. Najúčinnejšia vlasová starostlivosť zodpovedá vlasovej štruktúre a berie do úvahy rozdiely medzi rôznymi typmi vlasov.

KROK 1
Vyberte si jeden z troch vlasových olejov Nanoil

Vlasové oleje Nanoil boli ako prvé vyvinuté tak, aby ich formula dokonale účinkovala na vlasoch s rôznou pórovitosťou (čiže väčším alebo menším poškodením vlasovej štruktúry). Tie majú nielen ľahučkú formulu, ale taktiež sa starajú o vlasy od korienkov až ku ich koncom. Vlasové oleje Nanoil majú blahodárny vplyv na stav pokožky hlavy. Viete si predstaviť lepšiu kúru?

Medzi troma produktmi od Nanoil si svojho favorita nájdete aj vy. Neexistuje žiadna univerzálna kúra na vlasy. Ale existujú tri vlasové oleje Nanoil, ktoré sa starajú o potreby troch základných vlasových typov.

Vlasový olej Nanoil> Vlasy s vysokou pórovitosťou sú charakteristické najväčším poškodením. Tento typ vlasov zvyčajne dosť trpel, pravidelným farbením alebo zosvetľovaním, častými kúrami, ale aj teplom. Vlasy sú suché, keratínová štruktúra je poškodená a vlasom chýba ochrana, pretože majú doširoka otvorené kutikuly. Výsledkom toho vlasy kučeravejú, sú krehké, matné, bez lesku, drsné na dotyk, často sa zamotávajú a majú rozštiepené končeky. Tieto vlasy sú náchylne na tvorbu lupín.

Dokonalé zloženie olejov s regenerujúcimi, hydratačnými a ochrannými vlastnosťami sa účinne postará o správnu hydratáciu, upokojenie podráždení a posilnenie poškodených vlasov. Ak majú vlasy vysokú pórovitosť, najlepšou voľbou pre vás je Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou (6 prírodných olejov a 8 dodatočných ingrediencii).

> Vlasy s nízkou pórovitosťou sú teoreticky tie najzdravšie, ale zároveň aj najnáročnejšie na starostlivosť. Ich vonkajšia štruktúra je nepriepustná, všetky prípravky sa usádzajú na povrchu vlasov namiesto toho, aby prenikli do vnútorných štruktúr, takže úprava vlasov je takmer nemožná. Avšak, zároveň je rozhodne jednoduchšie ich zaťažiť nadmerným množstvom kozmetiky alebo použitím nesprávnych prípravkov. Potom vlasom chýba objem, sú rovné a ťažké. Kvôli obmedzenému prúdeniu vzduchu blízko pokožky hlavy sú tieto vlasy náchylné k masteniu korienkov.

Najlepšia kombinácia prírodných olejov s ochrannými vlastnosťami sa dokáže perfektne postarať o vlasy bez toho, aby ich zaťažila, pričom ich vyzdvihne pri korienkoch, postará sa o správne pH pokožky hlavy a ochráni citlivú vlasovú štruktúru. Ak majú vaše vlasy nízku pórovitosť, najlepšou voľbou pre vás je Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou (9 prírodných olejov a 6 dodatočných látok).

> Vlasy so strednou pórovitosťou má každá druhá žena a napriek tomu sa tento typ určuje najťažšie. Tento typ vlasov je kvalifikovaný niekde medzi vlasmi s nízkou a vysokou pórovitosťou, t.j. vlasy nie sú mimoriadne poškodené, ale tiež nie sú úplne zdravé. Ich kutikuly sú nadvihnuté a ak sú nesprávne hydratované, vlasy sa začnú kučeraviť v dôsledku vlhkosti, stratia svoj lesk, začnú sa lámať a točiť. Tieto vlasy sa ťažko krotia, môžu sa v nich tvoriť lupiny, môžu mať suché konce a mastné korienky, ak aj nadmerne vypadávať.

Dokonale zvolené oleje s regenerujúcimi, ochrannými a hydratačnými vlastnosťami dokážu významne zlepšiť stav vlasov, posilniť ich, postarať sa o ich správnu hydratáciu, obnoviť a zjemniť vlasy. Ak máte vlasy so strednou pórovitosťou, mali by ste si vybrať Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou (6 prírodných olejov a 6 dodatočných látok).

KROK 2
Používajte Nanoil pravidelne

Neexistuje žiaden iný produkt, ktorého použitie by bolo také ľahké a bezproblémové. Zvykli sme si na prípravky, ktorých použitie je presne stanovené a musíme sa toho držať, aby sme dosiahli žiadané výsledky. Vlasové oleje Nanoil pre rôzne typy vlasov majú dokonale vyvinutú formulu, založenú exkluzívne na prírodných ingredienciách. To je to, prečo sa dajú vlasové oleje Nanoil použiť rôznymi spôsobmi, aj na pokožku hlavy.

Jedinou podmienkou je pravidelnosť. Ak začnete kúru s prírodnými olejmi, musíte ju používať pravidelne, napr. pri každom umytí vlasov. Hoci vlasové oleje Nanoil sú vhodné na použitie nie len pred alebo po umytí vlasov. Aké sú ďalšie možnosti? Každý z vlasových olejov Nanoil sa dá použiť:

 • v malom množstve na suché alebo mokré vlasy pred umytím vlasov,
 • na pravidelné olejovanie vlasov, aj nechať cez noc,
 • ako prípravok pre ľahšiu úpravu vlasov a urýchlenie ich schnutia,
 • len ako olejová kúra pokožky hlavy,
 • na ochranu citlivých končekov vlasov,
 • ako zlepšujúci dodatok iných produktov, napr. šampónu,
 • v malom množstve počas dňa, aby dodal vlasom skvostný lesk.

Viac informácií o účinných ingredienciách Nanoils nájdete na stránkach www.nanoil.sk

19 komentárov “Dva kroky od prekrásnych vlasov. Spoznajte silu prírody s Nanoil!”

 1. Jess

  Tento článok mi pripomína, prečo som začala s olejovaním. Vlasy sú potom tak hrozne jemné J

  Odpovedať
 2. SamantaR

  Toto sérum používam denne a musím povedať, že naozaj funguje.

  Odpovedať
 3. Viola

  Vlasové olejovanie s argónovým olejom funguje úplne skvele, ale rozhodne niekedy skúsim nejakú zmes olejov! Asi to bude nanoil.

  Odpovedať
 4. Anna19

  Kokosový olej na vlasy? Fakt šialený! Asi si musím niečo prečítať o vlasové porozite a o olejové liečbe s rôznymi olejmi

  Odpovedať
  • Peťa

   Skús si nejaký test vlasové porozity online. Mne napríklad pomohli práve tieto testy. Teraz vám presne akú mám porozitu a aké sérum od nanoil používať.

   Odpovedať
 5. Katarína

  Sérum je ok, ale myslím, že si ho už nekúpim, pretože musí byť niečo lacnejšie a rovnako účinné

  Odpovedať
  • Felisia

   Hele prírodné oleje nemôžu byť lacné, tá cena nie je nijako premrštená.

   Odpovedať
 6. Dorota

  Pred nedávnom som začala s vlasovým olejovaním a bola naozaj prekvapená, ako hebké sú moje vlasy na dotyk. Moje vlasy boli úžasné. Skúšam sérum nanoil a myslím si, že ho budem používať aj naďalej

  Odpovedať
 7. Margaréta

  Nikdy som toto sérum nevidela. Kde si ho môžem kúpiť?

  Odpovedať
  • Natália

   Ja si to svoje kúpila z oficiálnych webových stránok, pretože tak máš istotu, že dostaneš originál.

   Odpovedať
 8. Peťa

  Nikdy si na vlasy neaplikuje oleja, pretože neverím, že mi niečo mastného pomôže s mastiace sa hlavou

  Odpovedať
  • Ariana

   Oleje naozaj pomáhajú s mastnou hlavou! Skúšala som rôzne šampóny, ale bez výsledkov.

   Odpovedať
   • Modroočko

    Podarilo sa mi zbaviť sa problémov hlavne vďaka tomuto sére

    Odpovedať
 9. Edita

  Neviem, príde mi, že sérum prestalo fungovať: /

  Odpovedať
 10. Jarka

  Ako dlho musím používať nanoil, než sa objavia nové vlásky?

  Odpovedať
  • Natália

   Nových vláskov som si všimla po 3 mesiacoch

   Odpovedať
 11. Lucia

  Zaujímavý príspevok. Práve niečo také som hľadala

  Odpovedať
 12. Rakel

  Vlasy si síce olejom, ale mám problém s pravidelnosťou.

  Odpovedať
 13. MonA

  Bože, to balenie je tak elegantné! Teším sa, až mi konečne príde.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *