Makeup

Rebríček top 8 trsov umelých mihalníc na domácu aplikáciu!

Sen o hustých a dlhých mihalniciach bez nutnosti odísť z domu sa práve stáva skutočnosťou. Na trhu sa zjavili hotové trsy mihalníc na domácu aplikáciu a môže ich používať doslova každá žena. Vybrať si však ten správny produkt je extrémne náročné. Takže stojí za to si pozrieť TOP 8 trsov mihalníc na domácu aplikáciu a vybrať si tie, ktoré budú pre vás tie najlepšie!

TOP 8 trsov mihalníc na domácu aplikáciu – aké produkty sú v rebríčku?

Kozmetický trh sa neustále mení. To znamená, že ženy sa neustále snažia držať krok s novými trendmi. V oblasti stylingu mihalníc sa už dlhú dobu nič nové neudialo. Vo chvíli, keď sa na trhu objavili hotové trsy mihalníc, hneď ich všetci začali považovať za skutočnú inováciu.

Ženy získali jedinečnú príležitosť zmeniť si vzhľad len za pár minút. Samozrejme, dobré produkty sú pomiešané s tými, ktoré nie vždy ponúkajú vysokú kvalitu.

Preto bol vytvorený rebríček TOP 8 trsov mihalníc na domácu aplikáciu. Tieto umelé mihalnice by nemali sklamať očakávania ani tých najnáročnejších žien. Rebríček obsahuje produkty od značiek, ktoré sú známe vo svete krásy, ako je Nanolash a Tatti.

Takže sa ženy môžu samé rozhodnúť čo najlepšie, keď sa pozrú na náš top rebríček a zanalyzujú ho.

TOP 8 rebríček – ktoré trsy mihalníc na domácu aplikáciu stoja za zmienku?

Trsy mihalníc na domácu aplikáciu sú na kozmetickom trhu absolútnou novinkou. Vďaka nim si každá žena dokáže za pár minút naplno zvýrazniť potenciál svojho pohľadu. Samozrejme platí, že kozmetické značky prišli na trh s rôznymi verziami svojich produktov. Len niekoľko z nich je zahrnutých v tomto čestnom zozname TOP 8.

Nasledujúci rebríček je zhrnutím tých najlepších trsov mihalníc na domáce použitie, ktoré sú aktuálne dostupné na trhu. Ponúka bližší pohľad na individuálne produkty a zároveň sa dozviete o ich výhodách a nevýhodách.

1. Trsy mihalníc Nanolash – DIY Eyelash Extensions

Nanolash je uznávaná značka vo svete krásy. Nie je pochýb o tom, že DIY Lash Extensions je prémiový produkt. Tieto ľahké, jemné trsy mihalníc sú určené na domácu aplikáciu. Dámy si môžu vybrať z 36 trsov mihalníc, ktoré sú vnútri. Má:

  • 8 štýlov na výber;
  • 3 dĺžky mihalníc: 10, 12 a 14 mm v každom boxe – možné je vytvoriť všetky looky.

Taktiež si môžete vybrať kompletnú súpravu predĺžených mihalníc na doma. Obsahuje aj:

  • Nanolash bonder;
  • Nanolash sealer;
  • Nanolash odstraňovač;
  • špeciálnu pinzetu.

DIY Lash Extensions si nepochybne zaslúžia prvé miesto v rebríčku TOP 8. Aplikácia trvá len 10 minút, plus vydrží na oku až 5 dní. V mnohých recenziách sa píše, že pri správnej starostlivosti ich môžete nosiť ešte dlhšie!

Ženy ich môžu použiť na vytvorenie štýlu Russian Volume, ale aj na prirodzený lash look. DIY Lash Extensions nezaťažujú prírodné riasy – nanášajú sa pod prírodné mihalnice, asi 1 mm od línie rias.

Výrobca uvádza, že tieto trs mihalníc sú jednorazové. Používateľky však ohľadom tohto majú trochu iný názor. Podľa nich sa po odstránení trsov DIY Eyelash Extensions nezdeformujú, ani nezmenia svoj tvar. Takže ich môžete použiť znova!

Môžeme povedať, že značka Nanolash zas a znova ženy nesklamala. Sú to perfektné trsy mihalníc, ktoré sa hodia na každú príležitosť. Používateľky sú očarené ich jemnosťou, flexibilitou a trvácnosťou. DIY Eyelash Extensions sa perfektne podobajú na prírodné mihalnice a tenký pásik dokonale zamaskuje spoje a navyše vizuálne zahusťuje mihalnice pri korienkoch, vypĺňa akékoľvek prázdne miesta. Niet sa čomu čudovať, že si tento produkt zaslúži top miesto v rebríčku.

2. Invisi-Lash Kit Tatti

Tatti je ďalšia značka, ktorá je známa vo svete krásy svojimi prvotriednymi produktmi. Invisi-Lash Kit obsahuje trsy rias na DIY aplikáciu doma, ktoré si ženy veľmi rýchlo obľúbili.

Invisi-Lash Kit zabezpečí presne takú istú aplikáciu ako v kozmetickom salóne. Mihalnice sú vo viacerých veľkostiach a štýloch na výber. To vám dáva nekonečné možnosti na styling svojich rias. S Invisi-Lash Kit si môžete vytvoriť objemné mihalnice v štýle Russian Volume, ale tiež si môžete len jemne podčiarknuť svoje prírodné mihalnice.

Bohužiaľ, výrobca nešpecifikuje, ako dlho vydrží aplikácia. V prípade DIY Eyelash Extensions bolo jasne uvedené, že trsy rias sa môžu nosiť až 5 dní. V tomto prípade je uvedené len to, že životnosť aplikácie závisí od následnej starostlivosti. Veľký nedostatok produktu je jeho priesvitný pásik, na ktorom sú umiestnené mihalnice. Nemá veľmi dobré krycie schopnosti. V tomto prípade nie je možné dosiahnuť úplne prirodzený efekt, lebo spojovacie body, teda miesta, kde sa spájajú prirodzené a umelé mihalnice, sú viditeľné.

3. Ardell X-tended Wear Lash System KIT

Ardell X-tended Wear Lash System KIT je ďalším produktov, ktorý si zaslúži pozornosť. V porovnaní s DIY Lash Extensions od Nanolash, viacero aspektov by sa potrebovalo zlepšiť!

Mihalnice od Ardell X-tended Wear Lash System KIT sú určené na DIY domácu aplikáciu. Súprava obsahuje sadu trsov mihalníc a aj špeciálny bonder, ktorý zabezpečuje trvácnosť aplikácie. Žiaľ, v porovnaní s trsmi rias od Nanolash nie je trvácnosť aplikácie mihalníc od Ardell taká úžasná. Súprava obsahuje aj perfektne tvarovaný aplikátor a odstraňovač na účinné odstránenie trsov.

Ardell X-tended Wear Lash System KIT obsahuje mihalnice na domácu aplikáciu, ktoré sú jemné a ľahké so zreteľným vytočením. Dokážete ich naniesť len za 10-15 minút, aj bez väčších skúseností v tejto oblasti. Ich konečná úprava má však od dokonalosti ďaleko – trsy sa od seba navzájom nelíšia – ani tie, ktoré majú rozdielnu dĺžku. Výsledný efekt môže vyzerať umelo, preto sa neodporúčajú na každodenné použitie.

Aplikácia tiež trvá trochu dlhšie, a preto si Ardell X-tended Wear Lash System KIT nezaslúži prvé miesto v rebríčku.

4. Glamnetic Lash Extension Kit

Glamnetic Lash Extension Kit obsahuje ľahké trsy rias na domáce predlžovanie mihalníc. Treba však spomenúť, že nie sú ideálne na profesionálne použitie, ako napríklad DIY Lash Extensions od Nanolash.

Aplikácia týchto hotových trsov mihalníc netrvá dlhšie ako 10 minút a mala by vydržať až 5 dní. Všetko však závisí od správnej následnej starostlivosti.

Glamnetic Lash Extensions Kit má v ponuke rozdielne veľkosti mihalníc a na výber je viac štýlov. Je možné vytvoriť akýkoľvek štýl. Dámy si môžu mihalnice upraviť takým spôsobom, aby dosiahli požadované výsledky.

A predsa používateľky, ktoré ich už vyskúšali, majú na túto súpravu trochu odlišný názor. Týka sa to jednoduchosti aplikácie a jej trvanlivosti. Komentáre ohľadom estetiky výsledného vzhľadu tiež nie sú veľmi priaznivé. Mihalnice vyzerajú na webovej stránke pekne, ale v skutočnosti je ich vzhľad umelý a všetky mihalnice sú úplne rovnaké.

5. KISS Falscara Starter Kit

KISS Falscara Starter Kit je ďalšou súpravou pre ženy, ktoré chcú začať s domácim predlžovaním mihalníc. Oplatí sa spomenúť, že dizajn týchto trsov je celkom unikátny. Sú to štetinky jemné ako pierko, ktoré sú umiestnené na čiernom pásiku. Ten skvele zakamufluje spojovacie línie a skryje menšie nedostatky, ktoré vznikli počas domácej aplikácie.

KISS Falscara Starter Kit sa tiež nanáša jednoducho a nemalo by to zabrať viac ako 10 minút. Okrem hotových trsov obsahuje súprava aj bonder, sealer a pinzetu na mihalnice. Trsy by mali vydržať až niekoľko dní, čo závisí od individuálnych predispozícií. Opäť spomenieme, že by ste mali vedieť, že trsy DIY Lash Extensions zaručene vydržia až 5 dní bez ohľadu na okolnosti.

Produkt má však aj nedostatky, ktoré je treba spomenúť. V prvom rade, súprava, ktorú ponúka výrobca, nie je kompletná – neobsahuje všetky prvky potrebné na semi-permanentné predlžovanie mihalníc. Neobsahuje odstraňovač na odstránenie trsov mihalníc, ani overnighter, vytvorený špeciálne na to, aby ste mohli mihalnice nosiť aj cez noc. Bez neho vám mihalnice nevydržia ani pár dní. Použitím produktu overnighter sa mihalnice znehodnotia a nie sú vhodné na opakované použitie. Oba tieto produkty si musíte, samozrejme, zakúpiť samostatne. Takéto rozhodnutie zo strany výrobcu nie je šťastné, lebo produkt takto nie je cenovo výhodný.

6. Velour-Xtensions Kit

Velour-Xtensions Kit je ďalším urob-si-sám stylingovým produktom, ktorý zaujíma mnoho žien. Tieto trsy mihalníc na domácu aplikáciu nanesiete za 15 minút. Nezáleží na tom, či máte v tejto oblasti predchádzajúce skúsenosti.

Štandardne v súprave nájdete ďalšie pomôcky, ktoré by vám mali uľahčiť domácu aplikáciu predĺžených mihalníc.

Trsy mihalníc sú dostupné v niekoľkých veľkostiach. Vďaka tomu si môžete vytvoriť štýl Russian Volume alebo iné. Tento produkt je určite dobrý, ale nie najlepší, lebo má menší výber štýlov mihalníc a typov vytočenia ako napríklad DIY Lash Extensions.

7. Lashify Starter Kit

Lashify Starter Kit obsahuje trsy mihalníc, ktoré sa skvele hodia v prípade pohotovosti. Sú určené na rýchlu, efektívnu a jednoduchú aplikáciu.

Trsy mihalníc sú extrémne mäkké a jemné. Vďaka tomu perfektne dopĺňajú prírodné mihalnice a zároveň vyplnia medzery v línii rias. Čiernym pásikom si šikovne skryjete spojovacie miesta. Preto celá aplikácia vyzerá prirodzene a esteticky príjemne.

Bohužiaľ, nevýhodou tohto produktu je jeho kolosálne vysoká cena a balenie s obsahom len 10 trsov, čo vystačí len na jednu aplikáciu.

Nikde nie je jasne uvedená trvácnosť. Výrobca popravde uvádza, že mihalnice sa môžu nosiť až niekoľko dní. V praxi to môžu byť 3 dni pre niektoré ženy a 5 dni pre iné. Výrobca tvrdí, že životnosť aplikácie sa môže predĺžiť správnou starostlivosťou. Súprava Lashify v tomto ohľade neohúri, v porovnaní s napríklad DIY Eyelash Extensions.

8. Amor Lashes QuickLash Starter Kit

Posledné miesto v rebríčku patrí umelým mihalniciam v trsoch od britskej značky Amor Lashes. Na prvý pohľad sú to tradičné trsy na domácu aplikáciu. Sú v 3 dĺžkach: 10, 12 a 14 mm. Je možné si zakúpiť celú súpravu, ktorá pozostáva z trsov rias v každej dostupnej veľkosti.

Aplikácia Amor Lashes QuickLash Starter Kit zaberie približne 15 minút a mihalnice sa môžu nosiť niekoľko dní. Samozrejme, že výrobca poznamenáva, že vplyv na životnosť aplikácie má správne prevedený výkon a vhodná následná starostlivosť. Takže nie je to zaručené, ako v príprade trsov mihalníc od Nanolash. Nie je isté ani to, či sa trsy dajú po zložení opakovane použiť.

Rebríček TOP 8 najlepších trsov mihalníc na DIY aplikáciu – zhrnutie

Výber tej správnej súpravy na predlžovanie mihalníc na doma nie je tou najjednoduchšou úlohou. Ženy musia vziať do úvahy mnoho faktorov, ako je napríklad jednoduchosť aplikácie a trvácnosť.

Nedá sa však poprieť, že č.1 v tomto rebríčku je produkt DIY Lash Extensions od Nanolash, ktorý je absolútnym lídrom. Má širokú škálu variantov, prvotriednu kvalitu a nekonečné možnosti v oblasti stylingu mihalníc.

Je však úplne na vás, aké trsy mihalníc si pre seba vyberiete. Je potrebné zvážiť veľkosť mihalníc, typ vytočenia a ponúkané stylingové možnosti.

Vďaka tomu sú DIY predĺžené mihalnice skutočným potešením a zabezpečia vám nádherné výsledky.