Magazyn Makeup

4 najlepšie hodnotené ceruzky na obočie pre dlhodobý výsledok a maximálne pohodlie

Nájsť správnu ceruzku na obočie, ktorá predíde tomu, aby ste si spravili prehnaný make-up obočia, nie je jednoduché. Väčšina žien musí vyskúšať mnoho rôznych produktov, kým nájdu ten, ktorý im vyhovuje a umožní im vytvoriť skvelý výsledný make-up.

Predtým, ako si znova náhodne vyberiete nejakú ceruzku na obočie, by ste sa mali pozrieť na náš výber. Vytvorili sme tento graf najlepších ceruziek na obočie, aby sme pomohli všetkým, ktorí si nie sú istí, či produkt skutočne vyhovuje ich potrebám.

Maximálny objem a dokonale vyplnené obočie? Alebo precízne definované obočie, ktoré vydrží celý deň? Jemný make-up alebo možno výraznejší vzhľad na špeciálnu príležitosť? Na aký vzhľad obočia máte dnes chuť?

Tu sú 4 najlepšie ohodnotené ceruzky na obočie, ktoré sú vhodné na všetky typy obočia, bez ohľadu na to, či máte nejaký problém s obočím alebo na výsledok, ktorý chcete dosiahnuť.

TOP 4 ceruzky na obočie, ktoré robia zázraky

1. Nanobrow Eyebrow Pencil

ceruzka na obočie nanobrow

Táto ceruzka na obočie je bezpochyby favoritom. Hneď po prvom použití zistíte, že ju už nikdy nebudete chcieť vymeniť za inú! Ceruzka od Nanobrow kreslí ultratenké čiary a je bezkonkurenčne presná. Ak máte riedke obočie, najprv vyplňte obočie farbou, ktorá sa vám hodí a potom vytvorte ťahy podobné chĺpkom. Hrot rafinovanej ceruzky na obočie od Nanobrow má vždy dokonalú tvrdosť aby ste si mohli definovať obočie a vyrovnať hornú a dolnú líniu obočia. Táto ceruzka na obočie vám zaručí bezchybný a neprehnaný výsledok, ktorý si môžete vychutnať po celý deň. Použitie tejto ceruzky na obočie nie je vôbec zložité. Dôležité je, že ju netreba strúhať, pretože je vysúvateľná. Stačí vysunúť hrot z puzdra a môžete si vytvoriť presne také obočie aké chcete. Zloženie tejto skvelo hodnotenej ceruzky je zamatové a hladko sa kĺže po pokožke. Ceruzka od Nanobrow bola vytvorená v štyroch prirodzene vyzerajúcich odtieňoch: Blond, svetlohnedá, tmavohnedá a espresso. Ktorú si vyberiete?

2. BENEFIT COSMETICS Precisely, My Brow

Ceruzka na obočie Precisely, My Brow má zabudovanú špeciálnu kefku. Stačí pár ťahov a zakryjete akékoľvek medzery a vytvoríte požadovanú definíciu. Táto ceruzka má osem odtieňov, aby ste si našli ten, ktorý sa najviac podobá na vašu prirodzenú farbu obočia. Táto ceruzka na obočie precízne vytvaruje obočie a pomôže vám napodobniť skutočné chĺpky na obočí – vaša spokojnosť bude zaručená! Ak chcete dosiahnuť maximálny objem obočia, siahnite po géli Gimme Brow+ a na zvýšenie efektu ho použite spolu s ceruzkou na obočie.

3. ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Wiz

Táto vysúvacia ceruzka na obočie s ultra tenkým hrotom vám dodá definíciu, o ktorej ste vždy snívali. Funguje perfektne, ak chcete zakryť riedke miesta na obočí. Ultratenký hrot ceruzky vám umožní krásne vytvarovať a upraviť obočie. Plnšie a objemnejšie obočie len za okamih – je to možné! Zloženie ceruzky dlho vydrží a je vodeodolné. Túto ceruzku na obočie vytvorili v desiatich odtieňoch. Je vegánska a neobsahuje teda žiadne živočíšne zložky. Potrebujete zmenu v make-upe obočia? S Anastasia Beverly Hills Brow Hiz to určite bude zmena k lepšiemu!

4. DIOR BACKSTAGE Diorshow Brow Styler

Ceruzka na obočie od Dioru je tu pre potreby náročných žien. Umožní vám presne definovať obočie bez rizika, že výsledok bude smiešny. Extrémne tenký hrot perfektne funguje, keď potrebujete zakryť medzery. Ceruzku vyrobili v jemných a prirodzene vyzerajúcich odtieňoch. Diorshow Brow Styler je vhodná na všetky typy obočia a rýchlo vám pomôže vytvoriť moderný make-up. Chceli by ste mať jemnú definíciu obočia? Alebo sa cítite na odvážnejší a pútavejší make-up? S ceruzkou na obočie od Dioru je to úplne na vás!

Ako používať dobrú ceruzku na obočie?

1. Vyčešte obočie priloženou kefkou smerom hore.

2. Ostrým koncom hrotu ceruzky vyplňte všetky medzery rýchlymi a krátkymi ťahmi. Takto vytvoríte požadovaný objem bez toho, aby bol výsledok prehnaný.

3. Nezabudnite silnejšie zvýrazniť spodnú líniu a špičku obočia a zachovajte hornú líniu a vnútorný okraj mierne roztieňované.

Hotovo! Pozrite sa do zrkadla!

Čomu venovať pozornosť pri výbere ceruzky na obočie?

odtieň – mal by ladiť s prirodzenou farbou obočia

aplikátor – mal by uľahčiť používanie a byť extrémne pohodlný

výkon – dobrá ceruzka na obočie by vám mala umožniť vytvoriť presne taký výsledok, aký si želáte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *