Iné Makeup

Vianočný darček od Max Factor

Vianoce sa blížia a to znamená, že je najvyšší čas zháňať darčeky pre tých, na ktorých vám záleží. Ďalší pár ponožiek asi nebude tým najlepším nápadom. Ani čokoláda. Tak čo potom? Zabudnite na klišé, teraz prichádza Max Factor a jeho Vianočný balíček, ktorý budú ženy milovať.

Darček od Max Factor

Čo teda nájdete v tomto balíčku? Dva výrobky: Facefinity All Day Flawless – Základný makeup a 2000 Calorie maskaru čiernej farby. Prvý produkt sa vyznačuje tým, že dlho vydrží na tvári, chráni pokožku pred UV žiarením a perfektne kryje. Facefinity All Day – Základný makeup má ochranný faktor 20 SPF, a účinne chráni pred slnkom. Je dôležité nezabudnúť, že aj v zime by sme sa mali pred slnečným žiarením chrániť. Dokonca aj uprostred januára môžete mať spálenú pokožku od slnka. Výrobca nám ponúka tento základný makeup vo viacerých odtieňoch. Na výber je ich celkom šesť. Výrobok je balený v elegantnej sklenej fľaštičke s pumpou. Uľahčuje to aplikáciu a odhad množstva, ktoré potrebujete a tým zabraňuje plytvaniu prípravkom. Jeho konzistencia je tekutá a dobre sa aplikuje štetcom kabuki. Výrobca uvádza, že Facefinity All Day vám vydrží 8 hodín. Podľa užívateľov poskytuje príjemný saténový vzhľad pokožky a zabraňuje aby sa leskla. Stráca farbu rovnomerne počas dňa a je dobrý aj ako podklad na očný makeup, pekne zvýrazní farbu očných tieňov. Ale ak máte radi kozmetiku bez vône, budete sklamaní. Výrobok je jemne parfumovaný. Odporúčame ho ale všetkým, čo majú problémy s pleťou. Facefinity All Day – Základný makeup prekryje všetky nedokonalosti na tvári bez problémov a neupcháva póry. Nespôsobuje alergie a dovolí pokožke dýchať.Max Factor1

Druhý výrobok vo vianočnom balíčku je maskara 2000 Calories, ktorá zaručene poteší. Má tzv ultra čiernu farbu, čo je ten najtmavší odtieň čiernej aký si viete predstaviť. Vyzerá perfektne. 2000 Calories bola vyhlásená za najspoľahlivejšiu maskaru roku 2014. Vyčaruje vám dlhé a husté riasy, ktoré pôsobia veľmi prirodzeným dojmom. Nelepí riasy k sebe a neroztiera sa. Vydrží ozaj dlho a ľahko sa aplikuje. 2000 Calories vám vydrží na očiach bez problémov aj 12 hodín a pritom riasy nezaťažuje. Ak si dáte dve alebo viac vrstiev, dosiahnete dramatický výzor. Maskara bohužiaľ dosť rýchlo vysychá, čo je asi jej jedinou nevýhodou. Vianočný balíček od Max Factor sa dá kúpiť v každom obchode s kozmetikou a tiež v TK Maxx. Každá žena sa poteší, ak ho nájde pod stromčekom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *