Tvár

Revlon matný púder pre zrelú pleť

Každý by chcel zastaviť čas a zostať večne mladý a krásny. Vieme, že je to nereálne, ale dnes máme k dispozícii kozmetické výrobky, ktoré aspoň dokážu zamaskovať známky starnutia. Značka Revlon vytvorila špeciálny púder, ktorý dokáže pokožku urobiť hladkou s mladou.

Prvé vrásky si človek všimne okolo 35ky. Naše stravovanie, konzumácia alkoholu, cigarety a životné prostredie, to všetko prispieva k tomu, ako vyzerá naša pleť. Ale je tu aj aspekt, ktorý nevieme ovplyvniť a to je dedičnosť zapísaná v našej DNA, ktorá tiež zodpovedá za náš vzhľad. Vďaka výrobku ‘Age Defying Powder’ ale dokážeme zakryť všetky nedokonalosti, ktorými naša pleť trpí a to tak, že o nich budeme vedieť iba my, ale pre ostatných budú neviditeľné. Púder dokáže zmatniť pokožku a má stredný stupeň krytia. Zakryje aj upchaté póry a zjednotí odtieň tváre. Je ľahký dokonale splýva s pokožkou bez výrazných šmúh alebo škvŕn.

Tento produkt je unikátny vďaka svojmu zloženiu, ktoré poskytujú pokožke hĺbkovú hydratáciu. Obsahuje vitamíny E, B3, a kyselinu hyalurónovú. Vitamín E je známy ako vitamín mladosti, spomaľuje proces starnutia a vyživuje každú bunku v tele. Vitamín B3 zlepšuje elasticitu pokožky, vyhladzuje ju a upokojuje podráždenie. A kyselina hyalurónová vypĺňa vrásky a tenké čiary na pleti. Celý názov produktu je v origináli: ‘The Age Defying with DNA Advantage’ Powder a je balený vo veľkej kompaktnej nádobe so zrkadielkom a malým aplikátorom.

Účinne zmatňuje pokožku a zároveň ju rozjasňuje. Obsahuje trblietavé čiastočky, ktoré dodajú pokožke prirodzenú žiarivosť. Vyhladzuje tenké vrásky a pritom tvár stále vyzerá veľmi prirodzene. Na výber nemáme veľa odtieňov, sú iba štyri: light, light medium, medium, and medium deep. Ženy s tmavšou pokožkou budú mať problém si vybrať odtieň, čo by sa im hodil. Bohužiaľ sa Revlon rozhodol, že nedá na trh tento výrobok v transparentom prevedení, čo by značne uľahčilo výber odtieňov. Tento produkt na pokožke neoxiduje a vydrží príjemne dlho.

‘The Age Defying with DNA Advantage’ Powder je výrobok, ktorý by mali mať všetky ženy v strednom veku vo svojej kozmetickej taštičke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *