Makeup Oči

Zmeňte svoj make-up obočia s Nanobrow Pomade!

Žiadny produkt na styling obočia zatiaľ nesplnil vaše očakávania? Tentokrát to bude iné! Nanobrow Eyebrow Pomade je inovatívna, krémová pomáda, ktorá vám umožní spraviť si dokonalý make-up na každú príležitosť. Spravte si denný aj večerný make-up – všetko v závislosti od vašej nálady.

Make-up obočia, aký sa vám páči! S pomádou od Nanobrow si veľmi rýchlo spravíte vysnívaný tvar obočia. Vodeodolné, dlhotrvajúce zloženie s dokonalou konzistenciou rovnomerne pokryje obočie a dodá mu maximálny objem a definíciu. Rozlúčte sa s tenkým, riedkym a nepoddajným obočím. Privítajte krásne, precízne tvarované a prirodzene lesklé obočie!

Nanobrow Eyebrow Pomade – výrazné obočie len za okamih

Vďaka tomuto produktu budete vždy vyzerať veľkolepo. Prevezmite plnú kontrolu nad svojím obočím, vyplňte ho a definujte presne tak, ako sa vám to páči. S touto pomádou dokážete nakresliť jednotlivé chĺpky, ktoré budú vyzerať veľmi prirodzene. So zamatovou textúrou bude make-up obočia príjemnejší a zafixovaný na celý deň.

Pomáda od Nanobrow je k dispozícii v troch odtieňoch:

 • Tmavohnedá
 • Stredne hnedá
 • Svetlohnedá

Nanobrow Eyebrow Pomade – pomáda na obočie

Dostupné v niekoľkých farbách: 

Vyberte si niektorý odtieň a vyskúšajte ho! Vyberte si ten, ktorý sa vám najviac hodí. Myslite na to, že obočie zvýrazňuje vaše oči, takže by malo vždy vyzerať bezchybne. Žiadny make-up nebude dokonalý bez presne definovaného obočia.

Rozlúčte sa s tenkým a riedkym obočím:

Nanobrow Eyebrow Pomade je expert na líčenie obočia. Po použití lesklej krémovej pomády bude vaše obočie husté a výrazné – presne také, o akom ste snívali. Rafinované odtiene majú veľmi prirodzene vyzerajúci a trvácny efekt, ktorý vydrží celý deň. Máte chuť na výrazný alebo jemný make-up? Pomocou tejto pomády si vždy spravíte nádherný vzhľad!

Príliš tenké obočie bez definície už nemusí byť vašou kliatbou. S Nanobrow Eyebrow Pomade bude vaše obočie plné, definované a zvýraznené. Nikdy nebude vyzerať smiešne! Zafarbite a zvýraznite si obočie v závislosti od príležitosti a vytvorte si denný alebo večerný look. Táto hustá a pohodlná pomáda je nevyhnutnosťou pre každú ženu!

hodnotenia pomád na obočie

Prečo by ste mali siahnuť po Nanobrow Eyebrow Pomade?

Ak ste fanúšikom trvácneho a precízneho make-upu obočia, pomáda od Nanobrow by mala byť neodmysliteľnou súčasťou vašej kozmetickej taštičky.

  • Vytvoríte si vysnívaný tvar obočia
  • Ľahko sa používa, zvládnu to aj začiatočníci
  • Vodeodolné a trvácne zloženie
  • Perfektná zamatová textúra
  • Zamaskuje medzery a riedke oblasti
  • Vizuálne hrubšie a plnšie obočie
  • Nakreslí aj ultratenké čiary
  • Zafarbí obočie intenzívnou a prirodzenou farbou

Obávate sa, že je vaše obočie tenké a ťažko sa tvaruje? Už sa nemusíte báť! Pomáda od Nanobrow upraví vaše obočie tak, že bude dokonale vyplnené, bez ohľadu na to, aký efekt chcete dosiahnuť.

Chcete len vytvoriť čiarky podobné chĺpkom alebo zmeniť tvar vášho obočia? Táto pomáda vás vždy zachráni. Aby vaše obočie každý deň vyzeralo bezchybne a elegantne a nemuseli ste si ho už počas dňa dodatočne upravovať, objednajte si pomádu od Nanobrow na www.nanobrow.sk!