Iné

Opýtali sme sa žien na najlepší sprej na ochranu pred teplom, aký kedy používali. Všetky odporúčali Nanoil Heat Protectant!

Dôležitou súčasťou každodennej starostlivosti o vlasy je ich ochrana pred vonkajšími vplyvmi. Bohužiaľ, mnoho ľudí zabúda na to, že aj mierne teplý vzduch z fénu môže byť škodlivým prvkom, ktorý z vlasov odoberá zdroje vlhkosti. To je skvelý dôvod na to, aby ste začali používať prípravky na ochranu vlasov. Dnes sú už dostupné v každej drogérii, nie iba u kaderníčky, ako tomu bolo kedysi. Opýtali sme sa žien, aký bol najlepší sprej na ochranu pred teplom, ktorý kedy používali. Vyše 95 percent žien odpovedalo, že to bol Nanoil Heat Protectant Spray.

Ochrana vlasov pred teplom – prečo na tom veľmi záleží?

Lámavosť vlasov a ich poškodenie je spôsobené rôznymi faktormi. Vlasy prichádzajú o zdravie kvôli rôznym produktom, ktoré obsahujú kontroverzné ingrediencie, kvôli farbeniu a melíru, mechanickému poškodeniu (šklbaniu, šúchaniu), ale jednou z najväčších hrozieb je vysoká teplota, kvôli ktorej vlasy strácajú vodu a v rekordnom čase dôjde k extrémnemu vysušeniu. Preto je ochrana pred teplom (termálna ochrana) obzvlášť dôležitým prvkom vo vlasovej starostlivosti. Pred každým fénovaním alebo vyrovnávaním vlasom je ideálne používať sprej na ochranu pred teplom, aby ste získali mikroskopický film, ktorý vlasy obalí a zabráni odparovaniu vody a strate hydratácie.

Nanoil Heat Protectant Spray – prečo je najlepší?

Viete, prečo dávali ženy Nanoil Heat Protectant Spray tie najlepšie hodnotenia? Pretože brilantne chráni a viditeľne zlepšuje zdravie vlasov, zabraňuje ich vysušeniu a pomôže im uchovávať si optimálnu hladinu hydratácie. Sprej tiež posilňuje a vyhladzuje vlasy, lebo obsahuje mnoho proteínov z hodvábu. Nanoil Heat Protectant Spray vám pomôže zlepšiť vzhľad vašich vlasov, takže keď snívate o žiarivých, hladkých a silných vlasoch – poďte na to! Tento produkt vám vlasy ochráni, nastyluje a ihneď ich skrášli!

Bonus od Nanoil Heat Protectant Spray – pozrite si všetky benefity, ktoré prináša!

  1. Vlasy získajú ochranný štít, ktorý ich ochráni pred pôsobením fénu a iných prístrojov určených na tepelnú úpravu vlasov a pred slnečným žiarením! V mnohých recenziách ľudia hovoria, že je to brilantný vlasový produkt na leto – vezmite si ho so sebou na pláž!
  2. Snívate o poddajných, ľahko upraviteľných vlasoch? Nanoil Heat Protectant Spray vám to pomôže dosiahnuť! Mnoho žien hovorí, že vďaka tomuto spreju od Nanoilu získali krajšie, zvládnuteľné vlasy, ktoré sa super jednoducho upravujú.
  3. Nanoil Heat Protectant Spray vlasy nezaťaží. Jeho receptúra je ľahká, bez olejov a v tomto prípade je to výhoda – sprej vlasy nepreťaží a ani nespôsobí ich mastenie, ako mnoho sprejov na ochranu vlasov pred teplom. Zaručí vám perfektný objem vášho účesu – nie mastné a spľasnuté vlasy.ochranný sprej pred teplom na vlasy Nanoil
  4. Prevažná väčšina respondentov bola pri používaní Nanoil Heat Protectant Spray šťastná so svojim účesom – vlasy boli hebké, lesklé a bez uzlíkov. Mnohým z nich sa páčila úžasná vôňa, ktorá dlho vydrží.
  5. Veľa používateliek hovorí, že im vyhovuje, že Nanoil Heat Protectant Spray je dostupný online a môžu si ho dať rýchlo doručiť. Keď si objednáte viac produktov, získate zľavy, tak choďte na www.nanoil.sk a doplňte svoju rutinu o profesionálnu starostlivosť o vlasy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *