Iné

Nanoil Argan Oil Micellar Shampoo: Dobrý ošetrujúci šampón, konečne!

Patríte medzi tých ľudí, ktorí si myslia, že šampón nie je dôležitým prípravkom v starostlivosti o vlasy? Ak áno, nastal čas, aby ste pocítili, čo dobré umytie vlasov vie urobiť. Vyskúšajte šampón, ktorý je príjemným prekvapením. Kombinácia dôkladného umývania, ošetrenia a výživy. Zistite, čo robí Nanoil Micellar Shampoo s arganovým olejom jedným z bestsellerov.

najlepší šampón na suché vlasy Nanoil

Nanoil Argan Oil Micellar Shampoo. Umývanie vlasov, v ktorom je rozdiel

Hlavnou úlohou šampónu je dôkladné čistenie, takže je zvláštne, že toľko šampónov to nedokáže, a to neberieme do úvahy iné účinky. Zle umyté vlasy a pokožka hlavy vám dokáže spôsobiť množstvo problémov a je príčinou zlého stavu vlasov.

O vlasy by sme sa mali starať aj pri ich umývaní, a preto je dobré siahnuť po micelárnom šampóne, ktorý vlasy vyčistí od špiny, potu, toxínov a nánosov prípravkov (obzvlášť stylingových prípravkov), ale má aj jeden ďalší benefit: ošetruje pokožku hlavy, vyrovnáva pH a predchádza podráždeniu.

Už po prvom použití Nanoil Argan Micellar Shampoo pocítite ten rozdiel. Vlasy majú viac objemu, ľahšie sa rozčesávajú aj keď sú vlhké, vyzerajú lesklejšie a sú hladšie.

Zloženie Nanoil Argan Micellar Shampoo

Nanoil Shampoo obsahuje látky najvyššej kvality, ktoré spolu vytvárajú super ošetrujúcu receptúru, ktorá výrazne zlepšuje vzhľad vlasov. Arganový micelárny šampón obsahuje:

 • Arganový olej – najlepší olej na vlasy, ktorý chráni pred poškodením, zvyšuje lesk, posilňuje. Jeho súčasťou sú aj mastné kyseliny a vitamín E, ktoré sú základom pre zdravé vlasy.
 • Micely – hĺbkovo čistia vlasy, dodávajú im objem a nádherný vzhľad.
 • Živica z rastliny Tara (Cezmína) – robí vlasy krajšími, hydratuje, reguluje produkciu mazu.
 • Ricínový olej – chráni farbu vlasov, posilňuje a zabraňuje vypadávaniu vlasov.
 • Sericín – hydratuje vlasy, dodáva im objem.

I keď niektoré z látok sú menej známe, môžete si byť isté, že Nanoil Argan Micellar Shampoo neobsahuje len tak nejaké látky. Všetky sú namiešané tak, aby sme mali silné, zdravé, lesklé vlasy.

Účinky: aký je účinok Nanoil Argan Micellar Shampoo?

Toto môžete očakávať:

 • Silné, vyživené vlasy.
 • Úplne čistá pokožka hlavy.
 • Vyrovnané pH pokožky hlavy (žiadne svrbenie alebo mastnota).
 • Jemnejšie, hladšie, zvládnuteľné vlasy.
 • Žiadne krepovité alebo zamotané vlasy.
 • Bezchybný účes kedykoľvek, bez ohľadu na podmienky.
 • Odolnosť voči nízkym a vysokým teplotám, ktoré spôsobujú poškodenie.

Nanoil Argan Micellar Shampoo. Najlepším zdrojom informácií sú recenzie!

Keďže je Nanoil Argan Micellar Shampoo najlepším šampónom s arganovým olejom pre čistejšie a zdravšie vlasy, niet divu, že v recenziách a rebríčkoch je najlepšie hodnotený. Odporúčajú ho vlasový stylisti, beauty bloggerky a vlogerky. Nanoil Shampoo je základom pre perfektne umyté vlasy. Budete cítiť, že vaše vlasy sú čisté a je o nich poriadne postarané.

Zistite, ako je možné vyživiť vlasy už pri ich umývaní. Rozhodnite sa pre micelárny šampón s arganovým olejom a ak potrebujete extra dávku výživy pre vaše vlasy, kúpte si aj arganovú masku a dvojfázový kondicionér z ponuky Nanoilu tu www.nanoil.sk