Oči

Porovnanie sér na rast rias

ste ste už počuli o sérach na rast očných rias. Mnohé z nich sľubujú zázraky. Ponuka výrobkov tohto druhu na trhu je široká a je ťažké si vybrať to správne sérum. Vybrali sme preto tri najpopulárnejšie z nich a urobili sme porovnanie. Testovali ich naše kolegyne osobne a test prebiehal po dobu dvoch mesiacov. Každá kolegyňa si dávala sérum na riasy pred spaním na očistenú pokožku. A teraz vám prinášame ich skúsenosti a zistenia.rias1

RapidLash – testovala Jenna Crow
Trvalo mi takmer týždeň, kým som si zvykla na aplikáciu séra ku korienkom rias. Malá kefka priložená k produktu je totiž dosť pevná a naberá za na ňu príliš veľa séra. Oči ma mierne svrbeli, hlavne zo začiatku, ale potom akoby si zvykli. Nezbadala som ale takmer žiadnu zmenu na riasach. Dúfala som, že budú hrubšie alebo dlhšie, ale nič sa nestalo. Musím povedať, že som fakt hodne sklamaná.

Nanolash – Vivienne Mackintosh
Nemala som žiadne problémy s aplikáciou. Dalo sa. Páčilo sa mi, že výrobok nemá vôňu a je príjemný aj na mojej citlivej pokožke. Mala som na začiatku testu obavy, lebo som alergická na chemikálie a množstvo kozmetiky vôbec nemôžem používať, ale našťastie sa nič nestalo. Po mesiaci som s prekvapením zistila, že moje riasy sú viditeľne hrubšie. A teraz ich mám aj dlhšie. Vyzerajú fantasticky. Oči mám akoby väčšie, je to super pocit. Určite by som výrobok Nanolash odporučila každému, kto che mať super riasy.

Revitalash – Nicole Redman
si ho omylom Mám skvelé správy. Dávala som si to sérum raz denne a iba na horné viečko. Raz sa mi stalo, že som si ho omylom dala aj do oka a dosť to pálilo, ale vypláchla som si ho vodou a bolo to v poriadku. Potom som si dávala väčší pozor. Čo som ale chcela povedať, moje riasy sú dlhé a husté. Jedinú sťažnosť mám na to, že sú rovné, a dúfala som, že sa mi aj zatočia, ale nie skôr sa zdá, že rastú rôznymi smermi. Ale celkovo som výsledkom nadšená, produkt by som isto doporučila aj ostatným.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *