Tvár

Krásne a husté obočie? Jedine s Nanobrow!

Krása neprichádza len tak z ničoho nič. Ak snívate o hustom obočí, ktoré bude vyzerať dobre aj bez make-upu, mali by ste mu poskytnúť potrebnú starostlivosť. Sérum Nanobrow obočie zahusťuje a stmavuje, nakoľko ho zvnútra vyživuje, regenereuje a posilňuje.

Je to práve obočie, ktoré tvári dodáva akúsi neobyčajnú črtu. Je akýmsi rámom tváre – preto niet divu, že si ho chceme zdôrazniť. Tmavé, husté a výrazné obočie nie je ničím novým. Niekoľko storočí dozadu bolo takéto obočie na vrchole, avšak v priebehu rokov prešlo radom veľkých premien. Ako sa v priebehu času menili trendy obočia?

Krásne obočie. Ako vyzeralo v minulosti?

V 20. rokoch bolo na vrchole extrémne tenké obočie, ktoré tvári dodávalo istý melancholický vzhľad. Až o 20 rokov neskôr sa stalo populárnym prirodzené, svetlejšie a jemnejšie obočie, ktoré bolo inširované princeznou Grace Kelly. V 50. rokoch bolo najobľúbenejším trendom zvýraznené obočie Marilyn Monroe. Nasledujúce roky priniesli alternatívne kompletne oholené a následne nakreslené obočie, husté a zarastené, či tenké a tmavé obočie.

Aký trend panuje dnes? Veľmi radi sa nechávame inšpirovať trendmi z minulých desaťročí a preto sa v súčasnosti zameriavame na prirodzené, nie príliš tmavé obočie. Napriek tomu však chceme, aby bolo bolo dokonale vytvarované a pod kontrolou. Dá sa to jednoducho dosiahnuť s náležitou starostlivosťou.

Prečo by sme mali používať sérum na obočie?

Pravidelné používanie kondicionéra na obočie vám umožňuje udržať vaše obočie pod kontrolou. Chĺpky obočia, ktoré sú zdravé, pružné, silné, husté a dlhé je tak jednoduchšie tvarovať. Dobre zložený kondicionér na obočie – napríklad Nanobrow – môže radikálne zmeniť váš vzhľad k lepšiemu!

Nanobrow – vlastnosti a pôsobenie

Pravidelné používanie Nanobrow je najlepším spôsobom, ako si vylepšiť obočie. Ako funguje? Živiny obsiahnute v sére, prenikajú cez pokožku priamo do drobných vlasových cibuliek, takže ich pri každej aplikácii posilňujú. Pozitívne a rýchle účinky Nanobrowu si môžete všimnúť už po 2-3 týždňoch používania.

Aké sú účinky Nanobrow?

 • Posilňuje obočie a zbraňuje jeho vypadávaniu.
 • Urýchľuje rast nových chĺpkov.
 • Zahusťuje chĺpky od korienkov.
 • Stmavuje obočie.
 • Vylepšuje tvar oblúkov obočia.
 • Uľahčuje tvarovanie obočia.

Sérum Nanobrow: zložky

Jeho ultraľahká a rýchlo sa vstrebávajúca receptúra je kombináciou dokonale vhodných živín: rastlinné výťažky (Šišiak bajkalský, ženšen, pšeničné a sójové klíčky) a ďalšie látky, ktoré majú kondicionačný účinok a podporujú opravu riedkeho, poškodeného obočia (arginín, panthenol, látky stimulujúce rast obočia). Pokiaľ ide o prísady, Nanobrow sa nachádza na špičkovej úrovni. Predstavuje harmóniu spájajúcu prírodu s pokročilými receptúrami, priamo z kozmetických laboratórií.

Dva kroky ku krásnemu obočiu

Mnohé ženy veria, že jediný spôsob, ako získať krásne obočie je permanentný make-up. Pokiaľ je naše obočie zdravé, silné a krásne, nepotrebujeme pomoc špecialistu. Výživa je prvým krokom k dosiahnutiu krásneho obočia. Druhým je jeho správne tvarovanie, použitím či už pinzety alebo vosku. Cesta ku krásnemu obočiu je jednoduchá, najmä z dôvodu, že používanie Nanobrowu by nemalo predstavovať žiadny problém.

Ako používať Nanobrow?

 1. Odlíčenie. Pred aplikáciou séra je potrebné dôkladné odstránenie make-upu, nakoľko by mohol blokovať vstrebávanie zložiek séra. Preto je nevyhnutnosťou pleť si pred aplikáciou vyčistiť a následne osušiť.
 2. Aplikácia. Kondicionér Nanobrow sa dá ľahko aplikovať najmä vďaka svojmu mäkkému aplikátoru. Na aplikáciu séra stačia dva jednoduché pohyby aplikátorom pozdĺž obočia, ktoré sa rýchlo vstrebáva a… v okamihu začína pôsobiť!

Ideálny produkt pre… vás!

Ak máte tenké, riedke a oslabené obočie, ktoré nadmerne vypadáva, je to znamenie, že je čas na zmenu. Nanobrow dobre pôsobí aj na nadmerne vytrhané obočie, alebo na obočie oslabené v dôsledku slnečného žiarenia alebo iných faktorov. Regeneruje, posilňuje a obnovuje, v časoch, kedy naše obočie nevyzerá tak, ako by malo.

Toto je jednoznačne to najlepšie sérum na obočie, aké môžete zohnať!

19 komentárov “Krásne a husté obočie? Jedine s Nanobrow!”

 1. Jana

  Dokonale zahusťuje obočie!

  Odpovedať
 2. Kata

  Nanobrow je to najlepšie sérum na rast a posilnenie obočia, milujme ho!

  Odpovedať
 3. Mária

  Používala som Revitabrow, ale bez akýchkoľvek účinkov… Zaujímalo by ma, či je nanobrow lepší?

  Odpovedať
 4. alternatívna

  Neexistuje iné sérum, ktoré by bolo také efektívne ako je Nanobrow. Musíte ho mať!

  Odpovedať
 5. Milka

  Super produkt, rýchle účinky, férová cena a rýchle doručenie. Toto sérum ma milo prekvapilo!

  Odpovedať
 6. Sandra

  čo sa nachádza v jeho zložení..?

  Odpovedať
 7. Makadámia

  jeho účinnosť môžem na 100% potvrdiť!!!!!

  Odpovedať
 8. dievča odvedľa

  Viete, ako to je? Všetko záleží na probléme, s ktorým sa vaše obočie potýka. Čím horší je jeho stav, tým dlhšie bude ošetrenie trvať. Neznamená to však, že Nanobrow nefunguje – práve naopak. U mňa to boli dva týždne, zatiaľ čo moja kamarátka si musela počkať dvakrát toľko, pretože mala obočie v horšom stave ako som mala ja.

  Odpovedať
 9. #milujemnanobrow

  Nesmierne rýchle účinky, úžasný produkt za skvelú cenu, efektívny a naprosto jedinečný svojho druhu. Získalo si ma práve svojou skvelou kompozíciou a recenziami.

  Odpovedať
 10. Greta

  NESKUTOČNÉ INGREDIENCIE a vďaka nim aj NESKUTOČNÝ ÚČINOK a tiež plnšie obočie

  Odpovedať
 11. Slečna Lily

  Mohol by mi niekto povedať, kde sa dá toto sérum kúpiť za najlepšiu cenu?

  Odpovedať
 12. Karolína Majer

  Vždy som mala komplexy zo svojho škaredého, tenkého a krivého obočia, ktoré mi ani za nič nechcelo dorásť. Vďaka Nanobrowu však začalo moje obočie vyzerať plnšie, silnejšie a konečne vyzerám znova ako človek 😉

  Odpovedať
 13. Jenna

  Moje obočie má ďaleko od príťažlivého. Už sa neviem dočkať kedy vyskúšam niečo nové, čo by im dodalo plnší vzhľad!

  Odpovedať
 14. pekné oči

  Veľmi povzbudivé zloženie. Pšenica, sója, šišiak, tzn. baikapil, fungujú naozaj skvelo čo sa týka rastu vlasov, takže sa určite oplatí produkt vyskúšať.

  Odpovedať
 15. ramona

  Absorbuje sa naozaj veľmi dobre. Sérum má ľahkú konzistenciu takže dlho vydrží. Začala som ho používať pred 2 týždňami, takže o účinkoch vám zatiaľ neviem viac napísať.

  Odpovedať
 16. Patrícia Petrovic

  Znie to fakt super. Objednala som si ho a balíček ku mne dorazil už za 2 dni. Akurát som ho začala testovať a už sa nemôžem dočkať výsledkov! 🙂

  Odpovedať
 17. klaudia

  Aká je cena Nanobrow?

  Odpovedať
 18. Elvíra

  Je fajn, že je tu konečne sérum, ktoré má skvelé zloženie a je aj účinné. Oscara za kozmetiku pre Nanobrow! 😀

  Odpovedať
 19. Petra G

  Svoje obočie som si po používaní Nanobrowu zamilovala!

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *