Tvár

Bare Minerals® Make-Up Krok za krokom

Čo je Bare Minerals®?

Bare Minerals® je kozmetická kolekcia vytvorená firmou Bare Escentuals, ktorá pôsobí od roku 1976 v Kalifornii. Táto spoločnosť už od svojho vzniku propagovala a prezentovala výrobky, ktoré neobsahujú žiadne škodlivé chemické ingrediencie.

Minerals2

Ich podkladový makeup Bare Mineral Podkladový makeup si získal veľkú popularitu ihneď po uvedení na trh. Je výlučne z prírodných zložiek a bez konzervantov. Tento základný makeup bol skutočne prevratným kozmetickým výrobkom. Zákazníci sa do neho doslova zamilovali, a tým značka Bare Minerals získala na popularite. Bol to vlastne prvý základný makeup, ktorý neobsahoval minerálne oleje, mastenec a umelú vôňu a tak bol neuveriteľne zaujímavý pre zákazníčky s citlivou pleťou. Z jeho zloženia uvádzame napríklad sľudu, oxychlorid bismutitý a oxid zinočnatý, ktoré vyživujú pleť a spomaľujú proces starnutia. Každý produkt od firmy Bare Mineral obsahuje tiež oxid titaničitý, ktorý odráža UV žiarenie a tvorí ochranný filter proti slnku. Každý ich produkt je označený podľa toho, akú má výšku SPF filtra.

Prvým krokom ku bezchybnej pleti je Bare Minerals Skin Rev-er Upper. Tento výrobok vyhladzuje pokožku vašej tváre. Dáva sa na tvár pred podkladovým makeupom. Je bohatý na vitamíny a minerály, ktoré hydratujú pleť po celý deň, kým je zakrytá makeupom. Obsahuje tiež kyselinu salicilovú a glykolovú, ktoré čistia póry a pokožka tak ostáva čistá a hladká.

Minerals4Keď si takto pleť pripravíte, je čas na Bare Mineral Podkladový makeup. Tento Základný makeup je vo forme prášku a aplikuje sa štetcom. Namočte štetec do prášku a jemne ním poklepávajte po tvári. Základný makeup je veľmi účinný, takže stačí malé množstvo. Aj pri suchej pokožke môžete tento púdrový makeup používať, pretože pokožku nevysušuje a neodpadáva. Poskytuje mierne až stredné krytie, nahý vzhľad a pokožka pôsobí čerstvo.

Po aplikácii základného makeupu je na rade korektor. Odporúča sa použiť rovnaký produkt, ale tentoraz ho nanášajte malou kefkou na potrebné miesta. Dosiahnete tak perfektné prekrytie problémových partií, ktoré dokonale splynie so zvyškom tváre. Napríklad takto zamaskujete tmavé kruhy pod očami. Bare Minerals vám poskytne perfektný vzhľad.

Kozmetika Bare Mineral sa predáva v jednotlivých baleniach, bohužiaľ bez aplikátorov, takže štetec či kefku si musíte dokúpiť samostatne. Odporúčame napríklad kabuki brush, alebo profesionálny štetec na makeup, za ktorý zaplatíte aspoň 30 €.
Najväčšou výhodou série kozmetiky Bare Minerals je to, že ich základný makeup vám vydrží skutočne dlho. Na tvári drží perfektne po celý deň a nemusíte ho opravovať. Aj T- zóna zostáva matná a líčka naopak nepôsobia suchým dojmom. Produkty Bare Minerals nie sú priveľmi drahé a k dispozícii sú aj personalizované make-up sety predávané aj s aplikátormi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *