Magazyn

Rebríček top 6 pier na obočie. Pozrite si náš výber!

Ak si chcete spraviť neuveriteľný make-up, potrebujete produkt, ktorý dlho vydrží a ktorého výsledok zostane celý deň v perfektnom stave. Ale ako si vybrať ten najlepší, keď je ich na trhu toľko? Máme pre vás riešenie. Pozrite si náš rebríček a výber bude jednoduchý.

– TOP 6 PIER NA OBOČIE –

1. Nanobrow Microblading Pen

Efekt ako po mikrobladingu, ale bez tetovania obočia? Presne takto funguje Nanobrow Microblading Pen! Tento inovatívny produkt nakreslí super tenké línie a napodobní ozajstné chĺpky a tak spraví look ako po mikrobladingu. Tenký, precízny aplikátor vypĺňa riedke oblasti a vytvára trojrozmerný výsledok. Pero na obočie od Nanobrow je unikátne a pozoruhodné. Zahustí aj veľmi náročné a nespolupracujúce obočie. Jeho vodeodolné zloženie rýchlo schne a je trvácne – make-up zostane celý deň nedotknutý, za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Chcete vytvoriť výrazné a zároveň prirodzené obočie? Nanobrow Brow Pen vám to umožní! Nemusíte sa báť, že sa vám make-up počas dňa pokazí. Nie je lepšia alternatíva na trvalé obočie, ktoré by sa mohlo pokaziť. Vyfarbite si vybrané oblasti krátkymi ťahmi. Takto spravíte presné, tenké čiary a zakryjete medzery, ak to treba. Pre výraznejší výsledok zopakujte celý proces ešte raz. Zosilnite efekt podľa vášho želania a v závislosti od príležitosti. Urobte si make-up presne tak, ako sa vám to páči! Toto ultratenké pero na obočie s pohodlným mäkkým hrotom zaručí, že si urobíte prirodzený make-up bez námahy. Ak sa vám to nepodarí na prvý krát, jednoducho použite micelárnu vodu a začnite odznova.

2. Mac, Shape & Shade Brow Tint

Fantastické viacúčelové pero na styling obočia, ktoré vás určite osloví. Táto pomôcka hravo zvýši objem aj veľmi nepoddajného obočia. Váš make-up sa počas dňa určite nezmaže. Toto neuveriteľne trvácne pero na obočie vás určite ohromí. Vodeodolné pero Mac, Shape & Shade Brow Tint má na jednej strane rafinovanú tekutú linku na obočie a na druhom konci je špongia, ktorá zafixuje tvar obočia na dlhú dobu a nespraví pritom neporiadok. Toto pero na obočie je odolné voči vlhkosti a potu. Nerozmaže sa po celý deň, takže váš make-up bude vždy ohromujúci. Naneste pero na obočie pozdĺž línie obočia, použite tekutú linku na vyplnenie a definovanie požadovaného tvaru. Naneste produkt tak jemne alebo výrazne a ostro, ako chcete!

3. Milk Makeup Kush Triple Brow Pen

Toto je veľmi zaujímavá voľba. Pero na obočie Milk Makeup Brow Pen bolo navrhnuté tak, aby zakrylo medzery jedným ťahom – dosahuje vynikajúci XXL efekt. Trojitý hrot veľmi ľahko a rýchlo vyplní každý typ obočia. Zvýši prirodzený lesk vášho obočia! Aj keď je toto pero na obočie iba mierne pigmentované, môžete farbu aplikovať niekoľkokrát, až kým nebude taká výrazná ako sa vám to páči. Dlhotrvajúce, vodeodolné zloženie sa počas dňa určite nezmaže a váš make-up bude vyzerať skvele! Zloženie tohto produktu obsahuje aj konopný a slnečnicový olej a aloe vera. Starostlivosť o obočie a styling v jednom! Keď používate toto pero na obočie, zároveň hydratujete a vyživujete jemnú pokožku okolo očí. Milk Makeup Kush Triple Brow Pen je vhodný aj pre vegánov, pretože neobsahuje žiadne živočíšne produkty.

4. Benefit Cosmetics Brow Microfilling Pen

Toto pero na obočie je senzácia! Výsledok vyzerá ako po mikrobladingu a nemusíte ani vyjsť z domu! Odteraz bude vaše obočie vždy vyzerať tak, ako ste si to vysnívali. Benefits Cosmetics zaručuje 24-hodinový efekt, ktorý vždy vyzerá prirodzene. Obočie bude za okamih hrubšie a plnšie. Jeho trojitý aplikátor nakreslí tri tenké čiary naraz, ktoré zakryjú medzery v obočí. Jeho jemné zloženie sa prispôsobí všetkým typom obočia. Je tiež vodeodolné, nerozmazáva sa, extrémne dlho vydrží a ľahko sa nanáša. Pero na obočie zakryje prázdne miesta a vytvára veľmi prirodzený make-up, o ktorom sníva každý nadšenec líčenia. Make-up obočia bude nedotknutý po celý deň! Dokonca aj úplný začiatočníci to hravo zvládnu. Toto pero na obočie má štyri univerzálne odtiene.

5. Stila Stay All Day Waterproof Brow Colour

Toto skvelé pero na obočie má precízny aplikátor. Ľahko sa prispôsobí každému typu obočia. Jeho pôsobivá presnosť a vodeodolnosť priťahuje tisíce žien po celom svete. Toto pero na obočie obsahuje výťažky z medu, aloe a harmančeka – preto sa dobre postará o pokožku a vyživí ju. Pero na obočie Stila sa ľahko kĺže po pokožke a výsledok dlho vydrží. Bez námahy vyplňte medzery v obočí! Jednoducho vytvorte jemné čiarky, ktoré napodobnia vaše chĺpky aby obočie vyzeralo prirodzene. Výrobok skladujte vodorovne, aby pero dlho vydržalo. Tento produkt je vodeodolný, ľahko sa používa a spraví fenomenálny make-up. Ľahko sa nanáša a počas dňa sa nezmaže. Make-up obočia vydrží po celý deň! Pero na obočie Stila nájdete v troch jemných odtieňoch, takže si určite vyberiete ten, ktorý sa bude hodiť k črtám vašej tváre. Vždy vyčarí dobre definované a prirodzene vyzerajúce obočie.

6. Anastasia Beverly Hills Micro-Stroking Detailing Brow Pen

Pero na obočie Anastasia Beverly Hills ľahko nakreslí chýbajúce chĺpky na obočí a vytvorí trojrozmerný make-up. Jeho vodeodolné zloženie sa ľahko nanáša. Pero je ľahké ako pierko a vytvorí neobyčajné detaily, ktoré s maximálnou presnosťou napodobnia vzhľad skutočných chĺpkov. Obočie bude mať plnú a prirodzenú definíciu, všetci sa budú za vami otáčať. Pevný a tenký hrot aplikátora je ideálny na vytvorenie chýbajúcich chĺpkov. Konečne si užijete veľkolepé plné obočie bez medzier alebo prázdnych miest. Toto vegánske pero na obočie neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Taktiež neobsahuje parfumy, parabény alebo alkohol. Pred použitím pretrepte a naneste na čistú a suchú pokožku. Na zakrytie riedkych oblastí nakreslite chĺpky kam treba, podľa smeru rastu. Toto pero na obočie v okamihu spraví ohromujúci make-up!