Iné

Nanoil Hair Styling Spray – Jednoznačne ten najlepší vlasový primer

Natáčanie, vyrovnávanie a vo všeobecnosti úprava vlasov sú úlohy, pri ktorých potrebujete trochu zručnosti. So stylingom vám však pomôžu aj produkty, vďaka ktorým vám pôjde vytváranie účesu hladšie a rýchlejšie. Produkty, ako je Nanoil stylingový sprej – BEST-SELLER, po ktorom šalejú tisícky žien.

Aké je tajomstvo podkladového stylingového spreja od Nanoilu? Prečo je to top prípravok v domácej stylingovej rutine a aj v kaderníckych salónoch? Je vhodný čas na stručnú analýzu Nanoil Hair Styling Spray.

Nanoil Hair Styling Spray – detaily produktu

Vlasový primer od Nanoilu je ľahká hmla na báze vody. Je bez obsahu olejov, čo znamená, že jeho zloženie nespôsobuje mastenie vlasov, lepkavý film alebo zaťaženie vlasov. Má nádhernú vôňu a obalí vlasy ľahkým, jemným plášťom, ktorý ich chráni a aj vyhladzuje a vyživuje.

Produkt je v nádhernom obale, ale nemalo by to prekvapiť nikoho, kto už niekedy mal kozmetiku od Nanoilu. Fľaška je s rozprašovačom, takže jeho používanie je hračkou.

Aké benefity má tento stylingový primer?

Najväčšou devízou tohto spreja od Nanoilu sú jeho účinky. Mali by ste vedieť, že to nie je len obyčajný sprej na vlasy. Obsahuje kombináciu vlastností prípravku na ochranu pred teplom, fixačného spreja, ktorý drží účes na mieste a hmly na vlasy s kondicionujúcim účinkom. Vďaka viacerým benefitom je Nanoil Hair Styling Spray bestsellerom.

  • Nanoil Spray pomáha rozčesávať vlasy, zbavuje ich uzlíkov.
  • Dodáva hebkosť a odolnosť, plus prináša neuveriteľný lesk.
  • Zabraňuje krepovitosti alebo statickej elektrine vo vlasoch po ich umývaní.
  • Skracuje čas sušenia vlasov.
  • Zvýrazňuje účinky žehlenia alebo kulmovania vlasov.
  • Zaručuje fixáciu, čím účes vydrží mnoho hodín.

Styling a výživa v jednom!

Receptúra Nanoil Hair Styling Spray je inovatívna, lebo je bohatý na ingrediencie, ktoré vyživujú a zlepšujú stav vlasov pri ich stylingu. Medzi prospešné zložky patrí provitamín B5 (t.j. pantenol), vďaka ktorému dokáže tento sprej niečo viac ako len obyčajný stylingový primer – zvyšuje hladinu hydratácie a zväčšuje lesk.

INCI (zoznam ingrediencií) je dobre premyslený – nie sú v ňom žiadne nepotrebné aditíva. Silikóny, ktoré sú v zložení, sú pre vlasy šetrné a pomáhajú dostať pod kontrolu aj tie najneposlušnejšie pramene vlasov. Vďaka tomu je tento stylingový sprej vhodný na všetky typy vlasov – bez ohľadu na ich dĺžku, hrúbku, hustotu alebo farbu. Na týchto veciach nezáleží, lebo je rovnako efektívny pre všetky typy vlasov.

nanoil hair styling spray

Ako používať Nanoil Hair Styling Spray?

Máte možnosť ho používať na suché, ale aj mokré vlasy, čo je príjemným prekvapením. Štandardne sa strieka na vlhké vlasy po ich umývaní a pred fénovaním a ďalším stylingom. Nič vám však nestojí v ceste, ak ho chcete naniesť znova počas dňa, aby ste skrotili neposlušné pramene vlasov, napríklad z dôvodu vlhkého vzduchu.

Sprej sa ľahko používa a nezaťažuje vlasy. Môžete ho naniesť na vlasy niekoľkokrát počas dňa, ak je to potrebné.

Vyskúšajte Nanoil stylingový sprej sami

Viac o tomto produkte sa dozviete na www.nanoil.sk

Je jasné, že najlepšie urobíte, keď Nanoil Hair Styling Spray vyskúšate na vlastnej koži, aby ste zistili, či je skutočne taký dobrý pri domácej úprave účesov. Urobte si objednávku na oficiálnej stránke Nanoil a zabezpečte si stylingový sprej (alebo iný sprej z ich ponuky, napríklad na ochranu pred teplom) – balík vám príde do niekoľkých dní a budete sa môcť tešiť z jednoducho upraviteľných, nádherných vlasov.