Iné

Makeup na silvestrovský večierok

Ak sa na Silvestra chystáte na párty, určite tomu prispôsobte aj váš makeup. Mal by byť plný živých farieb a ligotať sa, ako sa na večierok patrí. Čítajte ďalej a dozviete sa o najnovších trendoch.

Hodne rokov sa nosil tzv. dymový makeup na očiach, ale tento rok je čas zvýrazniť iné časti tváre. Teraz sú v kurze pery s jasnou farbou a vysokým leskom, napríklad tmavočervené alebo fialové, ktoré hneď upútajú pozornosť. Ako si teda urobiť makeup na večierok krok za krokom?

silvestrZákladom je, aby makeup dlho vydržal, veď predsa idete vítať nový rok. Predtým ako si nanesiete na tvár akékoľvek farbičky, venujte sa základu. Základom je jemný píling, ktorý odstráni všetky staré odumreté bunky a suchú pokožku. Potom je čas na hydratačný krém. Počkajte kým sa hydratačný prípravok celkom nevstrebe. Až potom prichádza na rad základný makeup, ktorý musí mať skutočne dlhú výdrž. Natriete si ho nielen na tvár, ale aj na krk a dekolt, aby vaša tvár nepôsobila ako maska. Je dôležité prekryť všetky nedokonalosti na pokožke, hlavne tmavé kruhy pod očami. Noc bude dlhá a nemôžete si dovoliť vyzerať unavene.

silvestr1Ak chcete napodobniť Kim Kardashian, skúste svetlý korektor pod oči a nakreslite ním čiaru dole paralelne s nosom po oboch stranách. Zaujímavý efekt dosiahnete ak si tento odtieň dáte na T-zónu. Nezabudnite ale rozotrieť ostré línie. Hrubá čiara pod lícne kosti vo farbe matného brozera a pod líniu vlasov na čele je ďalším krokom. Ak si chcete zvýrazniť pery, oči tiež nesmiete úplne vynechať. Použite tekutú očnú linku a vytvarujte ich do požadovaného tvaru.

Čierna maskara a pár umelých rias doplnia celý slávnostný vzhľad. Farbu rúžu zlaďte s farbou vašich šiat. Aby sa rúž nerozpíjal, orámujte pery najprv ceruzkou. Na záver nasprejujte na tvár špeciálny fixér, aby makeup vydržal až do rána bezchybný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *