Makeup Oči

Zoznámte sa s Nanolash Cluster Lashes na domáce použitie – DIY Eyelash Extensions!

Krásne, husté a pôsobivo zatočené – to sú ideálne mihalnice, o ktorých sníva každá žena. Matka príroda nás však všetkých neobdarila krásnymi dlhými riasami. Drobné nedokonalosti sa však dajú zakryť. A vtedy vám môžu pomôcť klastrové mihalnice DIY Lash Extensions !

Umelé mihalnice na domáce použitie – je to možné?

Väčšina žien si predlžovanie rias spája s drahým profesionálnym ošetrením v kozmetickom salóne. Väčšinou sú to skúsené vizážistky, ktoré vyberajú umelé mihalnice a potom ich perfektne umiestnia na líniu rias. Nanešťastie, tieto ošetrenia stoja majland a ešte sú aj časovo náročné.

Niektoré ženy skúšajú účinok rôznych špirál. Nedosiahnu však rovnaké výsledky, ako pri predlžovaní rias. Radšej si zvoľte hotové klastrové mihalnice na domáce použitie od značky Nanolash.

Tieto klastrové mihalnice boli navrhnuté na jednoduché domáce použitie. Predlžovanie rias s klastrovými mihalnicami od Nanolash by nemalo trvať dlhšie ako 10 minút. Zvládne to doslova každá žena, aj keď ste nikdy predtým predlžovanie mihalníc neskúšali. Výsledok by mal vydržať najmenej 5 dní.

DIY Eyelash Extensions

DIY Eyelash Extensions od Nanolash – ako ich používať?

Klastrové riasy od Nanolash – DIY Eyelash Extensions sa jednoducho a pohodlne nasadzujú. A čo viac, ponúkajú obrovskú rozmanitosť. Púzdro obsahuje 36 klastrových mihalníc v 3 dĺžkach: 10, 12 a 14 mm. Vybrať si môžete aj z 8 rôznych štýlov.

K dispozícii je aj kompletná sada na predlžovanie mihalníc DIY Eyelash Extensions Starter Kit od značky Nanolash. Obsahuje produkty a doplnky ako: 

  • Nanolash bonder – po 30-60 sekundách začne lepiť;
  • Nanolash remover – používa sa na bezpečné odstránenie klastrových rias;
  • aplikátor na mihalnice – vyrobený z nehrdzavejúcej ocele;
  • Nanolash sealer – používa sa na odstránenie lepkavej vrstvy po nalepovaní.

Súčasťou súpravy je aj návod na použitie. Vysvetlí vám postup nanášania klastrových mihalníc doma. Stačí ak:

  • si dôkladne odstránite všetok make-up, aby ste sa uistili, že na mihalniciach nemáte zvyšky žiadnej kozmetiky;
  • naneste si tenkú vrstvu bondra (lepidla) a počkajte, kým začne dobre lepiť.
  • naneste klaster mihalníc asi 1 mm od línie mihalníc;
  • riasy potrite sealerom, aby ste odstránili lepkavú vrstvu.

Na jedno oko budete potrebovať asi 4-5 klastrov. Všetko závisí od toho, či si chcete spraviť jemný look alebo skôr takzvaný „ruský objem„.

Rôzne veľkosti a štýly, ktoré ponúkajú DIY Lash Extensions, vám dajú veľa voľnosti. Dámy si môžu upraviť riasy podľa svojich predstáv a nemusia sa obávať neprirodzene vyzerajúceho výsledku. Čierny pásik, na ktorom sú umiestnené klastry, ich úplne zamaskuje.

Nanášanie by nemalo trvať dlhšie ako 10 minút. Okrem toho sú DIY Eyelash Extensions mäkké a na očných viečkách sú prakticky nepostrehnuteľné. Vďaka týmto klastrovým mihalniciam si každá žena môže sama doma predĺžiť riasy!

DIY Eyelash Extensions nanolash

Klastrové riasy na domáce použitie od Nanolash – oplatí sa ich vyskúšať?

Klastrové mihalnice na domáce použitie od Nanolash – DIY Eyelash Extensions ponúkajú neobmedzené možnosti v úprave rias. Jeden deň si môžete spraviť objemný „Russian Volume“ a inokedy si zase môžete urobiť jemné 10 mm mihalnice na každodenné nosenie.

DIY Lash Extensions sú luxusný produkt. Tieto klastrové mihalnice sú vyrobené z ľahkého materiálu a nedráždia jemnú pokožku okolo očí. Ich nosenie, rovnako ako ich nanášanie, sú skutočným potešením.

Klastrové riasy od Nanolash sú odolné, štýlové a môžete si vybrať z rôznych dĺžok a veľkostí. Už za 10 minút budete môcť očariť pohľadom!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *