Pokožka Tvár

Arganový olej od Nanoil: Kozmetika, ktorá zmení váš každodenný skrášľovací rituál

Snívate o krásnych a dlhých vlasoch? Chcete dať zbohom celulitíde a striám? Zaujíma vás, čo môžete spraviť, aby ste predišli jemným vráskam a obnovili pevnosť vašej pokožky? Zoznámte sa so všestranným arganovým olejom od Nanoil, ktorý spomaľuje starnutie, urýchľuje rast vlasov, posilňuje nechty… a omnoho viac!

Nanoil Argan Oil: 100% organický | nerafinovaný | za studena lisovaný

Medzinárodná nomenklatúra kozmetických prísad: Olej z jadier Argania Spinosa

Veľkosť: 50 ml / 1.69 oz

V arganovom oleji sa nachádza viac ako 100 vzácnych zložiek, ktoré vytvárajú účinnú a všestrannú kozmetiku pre každého. Nanoil Argan Oil obsahuje antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom, čím zabraňujú predčasnému starnutiu pokožky. Zvlhčí a zlepší pružnosť pleti. Bez ohľadu na typ pleti, arganový olej pomôže všetkým vyzerať lepšie.

Ak hľadáte kondicionér na nechty, ktorý neobsahuje syntetické prídavky, zvoľte si Nanoil Argan Oil. Certifikát Ecocert potvrdzuje najvyššiu kvalitu tohto oleja.

Arganový olej vylisovaný z marockého arganového stromu, ktorý je známy aj ako „strom života“, je najobľúbenejším kozmetickým olejom na svete. Každá kvapka arganového oleja od Nanoil sa stará o pokožku, vlasy a nechty.

Zloženie čistého arganového oleja

80% z Nanoil Argan Oil sú esenciálne, nenasýtené mastné kyseliny. Ponúkajú samé výhody pre pokožku a vlasy. Okrem toho čistý arganový olej obsahuje:

  • kyselina olejová prenáša živiny do najhlbších vrstiev pokožky a vlasov
  • fytosteroly zabraňujú starnutiu, čím podporujú mladistvý vzhľad
  • flavonoidy regenerujú a oživujú vlasy aj pokožku
  • vitamín E bojuje proti voľným radikálom a predchádza predčasnému starnutiu
  • butyrospermol upokojuje podráždenú pokožku; dokonale sa stará o kožu aj po opaľovaní
  • polyfenoly chránia pokožku pred všetkými druhmi poškodenia
  • omega-3 a omega-6 sú kľúčové zložky pre správne fungovanie pokožky

Účinky Nanoil Argan Oil na vlasy a kožu

Tento ľahký arganový olej je vhodný pre všetkých. Veľmi dobre ho znášajú všetky typy pleti a môžete ho použiť ako úplne prírodnú alternatívu k bežným pleťovým a očným séram. Keďže tento kozmetický prípravok pozostáva len z jednej zložky, môžete ho použiť na citlivú, poškodenú a mastnú pleť, ako aj na pleť náchylnú na akné, aby ste ju hydratovali, zlepšili jej pevnosť a získali zdravšie vyzerajúcu pleť.

To isté platí aj na vlasy. Arganový olej obnovuje lesk matných vlasov a výrazne urýchľuje ich rast. Vmasírujte olej do pokožky hlavy, aby ste zabránili nekontrolovateľnému vypadávaniu vlasov a upokojili tak mazové žľazy. Štiepenie končekov? Používajte arganový olej na končeky vlasov každý deň a očakávajte zlepšenie.

Arganový olej pravidelne natierajte na nechtovú platničku a pokožku okolo nechtov počas niekoľkých týždňov a zabránite tak ich štiepeniu a lámaniu. Ak nanesiete niekoľko kvapiek tohto zlatého oleja na päty, kolená a lakte, bude vaša pokožka jemnejšia a lepšie hydratovaná. Nezabudnite naniesť trochu za studena lisovaného arganového oleja na pokožku okolo očí a na riasy, aby ste zlepšili ich pružnosť.

Skvelá cena & veľkosť

Online hodnotenia dokazujú, že všestranný Nanoil Argan Oil milujú tisíce žien a špecialistov z kozmetického priemyslu z celého sveta. Kúpou jednej fľašky získate až 50 ml (1,69 oz) skvelého elixíru krásy vhodného aj pre vegánov. Rýchlo sa vstrebávajúci olej sa ľahko a rýchlo natrie na hociktorú časť tela, ktorú treba zvlhčiť a vyživiť.

Ak budete používať Nanoil, môžete si byť istý, že vystavíte telo a vlasy tomu najjemnejšiemu ošetreniu. A to platí nielen pre arganový olej, ale aj pre ostatné kozmetické výrobky, ktoré má Nanoil vo svojej ponuke.

Viac sa dozviete na www.nanoil.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *