Tvár

Najlepšie sérum na tvár s retinolom od Nanoilu je už vonku!

Radi ráno vstávate plní zdravia a energie? Vaša pokožka sa môže cítiť rovnako, ak ju začnete ošetrovať Nanoil Retinol Face Serum – jediným pleťovým produktom s takýmito vlastnosťami.

Má plné ruky práce, aj keď spíte. Zlepšuje všetky samoregeneračné procesy, ktoré sa dejú počas noci. Zmierňuje vrásky a omladzuje pleť. Nanoil Retinol Face Serum ponúka kompletnú obnovu pleti, ktorá je bezpečná, a pritom nie je agresívna, ako to bolo typické pre retinol predchádzajúcej generácie. Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, aké účinky môžete očakávať od Nanoil Retinol Face Serum.

Sérum na tvár s retinolom od Nanoilu: To najlepšie, ale prečo?

Retinol (bežne známy ako vitamín A) môže mať rôzne formy. Tá staršia forma, ktorú poznali už aj naše mamy a pramamy, mala priaznivé účinky, avšak, keď sa používala nesprávne, na pokožke sa objavili nepekné pigmentové škvrny. A navyše, často spôsobovala podráždenia a začervenanie pleti. Stará forma retinolu spôsobovala viac škody ako úžitku, pretože sa správala ako agresor a nie ako liečivý prípravok.

Retinol v sére na tvár od Nanoilu je momentálne najbezpečnejšou a neinvazívnou formou retinolu, ktorá sa používa kvôli jej skrášľujúcim a liečivým vlastnostiam. Nespôsobuje žiadne podráždenia, ani začervenanie. Namiesto toho pleť omladzuje a revitalizuje a podporuje jej samoobnovovacie procesy. Retinol použitý v Nanoile navyše zjemňuje a relaxuje epidermu, a to je dôvodom, prečo pleť vyzerá ráno nádherne – práve tak, ako sa aj vy cítite po dlhom a výdatnom nočnom spánku.

Dôležité!                                                                                                          Aby ste si mohli užívať očakávané výsledky, koncentrácia retinolu v danom kozmetickom prípravku musí byť adekvátna. Len vtedy ju budú kožné bunky schopné premeniť na bezpečnú a nedráždivú kyselinu retinovú. 

@nanoil.official##nanoil ##retinol ##skincare ##skincaretips ##fyp

♬ original sound – NANOIL OFFICIAL

Retinol v starostlivosti o pleť: Prečo sa hovorí, že je riskantné ho používať?

Prečo niektorí ľudia pristupujú k používaniu retinolu s obozretnosťou? Je to spôsobené hlavne všeobecným presvedčením, že retinol má na pleť negatívny vplyv: spôsobuje pigmentácie, zmenu farby pleti, škvrny a vyrážky. Áno, naozaj tieto nežiadúce účinky boli spôsobené retinolom, ale bol to retinol, ktorý sa používal pred 50 rokmi. Dnešná kozmetológia a medicína sú natoľko pokročilé, že vyvinuli úplne bezpečnú formu retinolu, ktorý v žiadnom prípade nemá negatívny vplyv na pleť. Navyše, najnovšiu formu retinolu nie je nutné aplikovať dvakrát denne, čo bolo nutné dodržiavať pri starej forme. Keď ju aplikujte večer pred spaním, pomaly rozvíja svoj potenciál a zlepšuje pokožku na 24 hodín. Ďalej bolo dokázané, že v kombinácii s vitamínom C alebo povzbudzujúcou kyselinou hyalurónovou, ktoré aplikujete ráno, získate ešte uspokojivejšie účinky v starostlivosti o pleť. Tento nový retinol vám umožní vytvoriť pleťový regeneračný plán upravený podľa vašich potrieb, ktorý bude vhodný exkluzívne pre vás. Nanoil vám ponúka priekopnícky retinol. Bola by škoda, keby ste ho nevyskúšali!

Sérum na tvár s retinolom od Nanoilu: Účinky

Súčasný derivát starého retinolu, ktorý už nie je taký agresívny ako jeho pôvodná forma, pomáha minimalizovať viditeľnosť kožných pórov a zlepšiť odolnosť pleti. Ak bojujete proti vráskam a ochabnutej pleti, mali by ste zaradiť Nanoil do svojich večerných rituálov pre krásu. Čo môže vaša pokožka získať vďaka Nanoil Retinol Face Serum?

  • regeneráciu
  • hebkosť a lesk
  • žiadne vrásky
  • žiadne nedokonalosti
  • obnova a revitalizácia
  • žiadne akné

Sérum na tvár s retinolom od Nanoilu: Ako ho používať?

Toto sérum na tvár môžete používať na dennej báze, večer pred spaním, na vyčistenú a tonizovanú tvár. Potom si naneste svoj obľúbený krém na tvár. Nanoil Retinol Face Serum ponúka vašej pleti efektívnu podporu, aby zvládla všetky samoregeneračné procesy, ktoré prebiehajú len v noci.

Sérum na tvár s retinolom od Nanoilu: Záverečné poznámky

Neexistuje žiadne sérum na tvár, ktoré by bolo pre pleť také efektívne a súčasne aj bezpečné ako je Nanoil Retinol Face Serum. Tento prípravok si poradí s ochabnutou pleťou, odstráni jemné línie a jemne exfoliuje odumreté kožné bunky. Retinol má jednu zaujímavú vlastnosť – čím ho dlhšie používate, tým je silnejší. To znamená, že čím dlhšie budete nanášať na tvár túto bezpečnú formu retinolu, tým rýchlejšie sa zlepší stav vašej pleti a stane sa mladšou. Ďalšou pozitívnou vlastnosťou retinolu je to, že pokožka si naňho nezvyká, preto sa jeho účinky po niekoľkých mesiacoch pravidelného používania neoslabujú. Čím skôr zaradíte retinol do svojej protivráskovej starostlivosti, tým viac vaša pokožka získa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *