Oči

Glam’Eyes HD očné tiene od značky Rimmel

Chceli by ste vyzerať ako kráľovná? Alebo ako princezná? Napríklad taká Kate, vojvodkyňa z Cambridge je známa svojím perfektným make-upom. Aj vy môžete dosiahnuť nepoškvrnený výzor a to aj bez pomoci profesionálnych vizážistov. Potrebujete na to iba jednu z paliet očných tieňov Rimmel Glam’Eyes HD.rimmel

Tieto tiene sú mäkké a ľahko sa roztierajú, dokážu vytvoriť perfektný dymový vzhľad očí. Vďaka intenzívnym pigmentom si dokážete sami vytvoriť sofistikovaný očný makeup jedným ťahom štetca. Aplikácia je veľmi jednoduchá ale ak máte problém s výberom vhodných farieb alebo s aplikáciou tieňov, zoberte si na pomoc obrázkový návod na použitie na zadnom dieli palety. Tiene sa nezotierajú a vydržia dlhé hodiny bez porušenia a zmeny farby. Dávajte si ale pozor, mačacie oči, ktoré si pomocou palety vytvoríte, nemusia ladiť s vašim kostýmom do práce. Rimmel Glam’Eyes HD očné tiene sú určené na slávnostný večerný makeup. Ak si ich aplikujte na vlhkú pokožku, farby sa ešte zvýraznia a budú intenzívnejšie.

Rimmel je britská značka kozmetiky a je na to patrične hrdá. Palety sú štvorcového tvaru a sú balené v plastovej krabičke, kde sú naaranžované do tvaru britskej vlajky. Ich názvy sú tiež typicky britské: Black Cab paleta, Purple Reign, English Oak, Green Park a podobne. V strede každej palety je hlavný odtieň v tvare kráľovskej koruny – čo je vlastne logo značky Rimmel. Každá paleta Glam ‘Eyes obsahuje štyri očné tiene. Na výber je toľko farieb, že si každý bez pochýb vyberie.

Pri každej palete je malý šikovný aplikátor. Cena palety je okolo 6.99 €, podľa obchodu. Investujte do krásy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *