HAIR MASK

Prečo by ste mali robiť oplachovanie vlasov?

Veľa ľudí je šokujúco nepoučených o výhodách, ktoré sú spojené s oplachovaním vlasov. Mnoho ľudí prichádza na myšlienku, že to je iba pridaná práca, ktorá je zbytočnou váhou pre ich stresujúce úpravy vlasov. Pridaný čas, ktorý strávia oplachovaním vlasov, je však naozaj cenný – a spôsob, akým vaše vlasy vyzerajú, jehoj dokaz. Tu je niekoľko faktov o výhodách, ako uľahčuje oplachovanie vlasov.

Troška mýdla

Mýdlo, ktoré používate na umytie vlasov, je veľmi dôležité – ak je príliš agresívne, môže to spôsobiť suchosť, lámavosť a mechanické poškodenie vlasov. Šampón má často vysoký pH a môže spôsobiť, že vlasy budú vysušené a vypadnú. Ak chcete získať to dosiahnuť najlepšie výsledky, prečo veľa ľudí odporúča spolu s opláchnutím opláchnutím vlasov použitím balzamu, aby ste doplnili pH vlasov. Môžete to urobiť tým, že vložíte do vlasov trochu šampónu alebo tým, že urobíte oplachovanie pred a po umytí vlasov.

Boj proti škvrny

Pre ľudí, ktorí používajú farbu na vlasy, opláchnutie vlasov môže byť veľmi užitočné. Opláchnutie vlasov je dobré, pretože môže zachovať farbu farby a vzhľad, ktorý ste sa rozhodli akceptovať. Môžete si tiež užiť, prečo je opláchnutie vlasov tak dôležité – de facto opláchnutie opláchnutím vám vám pomôže udržať si hlboké a žiarivé farby, čo môže byť velmi dôležité pre človeka, ktorý chce udržať svoju farbu vlasov v konečnom dôsledku konzistentnú. Opláchnutie vlasov môže tiež pomôcť odstrániť zvyšky farby, ktoré môžu poškodiť až potom, čo je farba aplikovaná.

Udržujte si tvoje vlasy jemné

Udržať vlasy jemné a mäkké je veľmi dôležité, pretože to môže pomôcť zabezpečiť, že sa vaše vlasy nerozčesávajú a sú hužeľnejšie. Šampón môže byť pre ľudí veľmi strmý a môže viesť k sušeniu, lámavosti a poškodeniu vlasov. Preto je veľmi dôležité používať oplachovanie vlasov, aby sa zmiernil účinok a predišiel poškodeniu vlasov. Opláchnutie môže mať dosť veľa voľných kyselín, ktoré to vyžadujú, a to môže pomôcť udržať vlasy jemné a mäkké.

Boj proti šupinám

Keď sa ľudia pýtajú, prečo by sa malo robiť oplachovanie, často tím, ktorí sa zaoberajú účesmi povedia, že je to pre boj proti šupinám. Opláchnutie pomáha odstrániť zvyšky prípravkov na úpravu vlasov, ako sú šampóny, kondicionéry, gély, vosky a farby na vlasy. Môže tiež zabrániť, aby sa do vlasov dostali baktérie, pretože lieky na prevenciu šupín sa často nemyjú dobre. Ak je vaša farba na vlasy moc sýta, opláchnutie vlasov môže taktiež odstrániť prebytočnú farbu a uvoľniť štruktúru vlasov.

Udržujte si dlhotrvajúce vlasy

Namiesto toho, aby ste zabudli na opláchnutie vlasov, myslite na to ako na nádhernú možnosť, ako vám môže pomôcť udržať vaše vlasy dlhotrvajúce. Obzvlášť pre ľudí, ktorí sú sfarbení, opláchnutie umožňuje udržať si vlasy farby a uzlov, vďaka čomu bude vzhľad vlasov dlhotrvajúci. Opláchnutie tiež zmierňuje účinky šampónu, kondicionéru a produktov, ktoré používate na styling, takže ich účinky môžu trvať dlhšie. Opláchnutie je tiež dobré pri používaní prípravkov na zmäkčenie vlasov – môžete dokonca opláchnuť svoje vlasy s prípravkom pre doping vlasov, aby ste udržali tento účinok.

Odvodňovanie

Ak používate masky a masáže na vlasy, môže vám byť veľmi ťažko udržať ich čisté – veľa ľudí ich preto používa zbytočne veľa. Opláchnutie vlasov môže byť veľmi užitočné, pretož