Tvár

SuperStay Better Skin Maybelline – podkladový makeup

Vedeli ste, že Maybelline podkladový makeup používa veľa modeliek? Jedným z najlepších produktov od značky Maybelline je rozhodne výrobok SuperStay Better Skin. Je to tekutý podkladový makeup. Ak sa chcete cítiť na chvíľu ako modelka, vyskúšajte ho.

Ako funguje ColourStay? Výrobca garantuje dokonalý vzhľad pokožky. Výrobok obsahuje vitamín B5, ktorý odďaľuje starnutie a Sepitonic M3, ktorý neutralizuje voľné radikály. Prírodné ingrediencie omladzujú pokožku a dovolia je voľne dýchať. SuperStay Better Skin dokonale prekryje všetky nedokonalosti pleti a pigmentové škvrny. Obsahuje aj Actyl C, ktorý skvele zjednotí farbu pleti.Better-Skin1

Naozaj je to tak dobré?

Tento výrobok sa neodporúča ľuďom, ktorí majú akné. Môže sa používať na suchú alebo zmiešanú pleť. Je jemný aj k citlivej pokožke a nezteká z tváre. Poskytuje ľahké až stredné krytie, ale ak si ho dáte priveľa, vaša tvár bude pôsobiť ako maska. Trochu ťažko sa roztiera pomocou prstov alebo špongie, preto použite široký štetec na podkladový makeup.

Výrobok značky Maybelline má šesť odtieňov, čo nie je veľmi široký výber a možno budete mať problém nájsť váš odtieň. SuperStay je krémový a jemný, ale pri aplikácii dosť rýchlo schne a zanecháva šmuhy. Vyžaduje hodne šikovnosti naniesť ho rovnomerne. Matný efekt vám na tvári vydrží približne 3-4 hodiny, potom to už nie je dobré a je potrebné makeup opravovať, predovšetkým v T-zóne, ktorá sa začne lesknúť.

Balenie výrobku je elegantné a pekné. Má pumpičku na lepší odhad potrebného množstva. ColourStay môžeme považovať za účinný výrobok, a jedno balenie vám vydrží asi 4 mesiace pri dennom používaní. Cena je v rôznych obchodoch rôzna, ale nemala by presiahnuť 9 EURO.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *