Iné

TOP 7 keratínových masiek na vlasy. Ktorá z nich je najlepšia?

Aké sú najlepšie masky pre poškodené vlasy? Samozrejme, že keratínové! Aj keď nie každá maska na vlasy, ktorá má v názve slovo „keratín“ vám dá rovnaké výsledky, je dobré si na tieto vlasové produkty posvietiť. Ktorú keratínovú masku na vlasy by ste si mali vybrať pre maximálnu výživu a opravu vlasov? Pozrite si najlepšie keratínové masky na vlasy, ktoré odporúčajú profesionáli.

Spolu so šampónmi a kondicionérmi, keratínové masky na vlasy sú jedny z najčastejšie používaných vlasových produktov počas každodennej rutiny. Dôležitý je výber keratínovej masky na vlasy, ktorá by mala byť ako ušitá pre momentálne potreby vašich vlasov, lebo ingrediencie tohto produktu prenikajú hlboko do vlasov, aby sa dostali do ich najhlbších štruktúr – kedykoľvek je jeho pomoc najviac potrebná.

Najlepšia maska pre poškodené vlasy

Čo by ste mali urobiť, keď vaše vlasy volajú o pomoc? Najlepšou voľbou pre poškodené, krehké, lámavé a dehydratované vlasy je keratínová maska na vlasy – bez ohľadu na to, čo spôsobilo vašim vlasom problémy.

Potrebujete ju však používať pravidelne. Tento prípravok pomôže prinavrátiť krásu vašim vlasom. Ale nevyberte si len hocijaký vlasový produkt. Bolo by lepšie, keby ste si kúpili masku na vlasy, ktorá je vyrobená z ingrediencií, ktoré majú skutočný efekt na stav a vzhľad vašich vlasov. Jednou z týchto ingrediencií je hydrolyzovaný keratín – proteín ako stvorený plniť špeciálne úlohy – z ktorého je vlas fakticky vytvorený. Malé keratínové molekuly fungujú ako malé tehly, ktoré rekonštruujú slabý vlas, opravia ho zvnútra prameň po prameni, aby ste čoskoro získali silnejšie vlasy. Takže ak vás zaujíma, po akom produkte stiahnuť na oživenie vašich unavených vlasov, najlepšou voľbou je keratínová maska na vlasy.

Akú keratínovú masku na vlasy si vybrať?

Spomedzi všetkých masiek na vlasy, ktoré sú na trhu, môžete samozrejme nájsť lepšie aj horšie produkty. Môžete ich neustále testovať dúfajúc, že nájdete ideálnu kozmetiku. Môžete sa však zamerať len na tie najlepšie keratínové masky na vlasy – produkty, ktoré sú najobľúbenejšie, používané v profesionálnych salónoch a majú najlepšie recenzie. Cena nie je jediný indikátor, na základe ktorého by ste sa mali rozhodovať, lebo kľúčové sú aj ingrediencie, efekt a kvalita produktu. Mali by ste skontrolovať, či daná kozmetika sľubuje výsledky (keď sa používa pravidelne) a či sú to výsledky, ktoré by ste chceli dosiahnuť.

TOP 7 keratínových masiek na vlasy

Nasledujúci zoznam vlasových produktov bol vytvorený špeciálne pre tých, ktorí chcú vedieť, ktorá maska na vlasy pre poškodené vlasy je najlepšia. Tu je TOP 7 keratínových masiek na vlasy, ktoré sa oplatí otestovať.

1. Nanoil, Keratin Hair Mask (10.1 fl. oz / 300 ml)

Najlepšia maska na vlasy Nanoil Keratin Hair Mask

Bezkonkurenčná, ideálna pre poškodené vlasy, milovaná zákazníkmi a odporúčaná profesionálmi. Všetkým týmto je Nanoil keratínová maska na vlasy. Tento produkt je posilnený hydrolyzovaným keratínom a doplnený o pantenol na vytvorenie ľahučkej krémovej konzistencie, ktorá je určená na ošetrenie vlasov. Aby ste videli obrovský rozdiel v tom, ako vaše pramene vlasov vyzerajú, vám stačí pravidelná aplikácia. Tento produkt posilňuje, odvracia poškodenie, vyhladzuje kutikulu a zlepšuje odolnosť aj tých najviac poškodených vlasov, lámavých prameňov bez života. Keratínová maska od Nanoilu funguje už od prvého použitia, uľahčuje rozčesávanie a predchádza krepovitosti vlasov. Len malá porcia produktu stačí na obnovenie lesku a krásy vlasov, ako aj na ich ochranu pred škodlivými faktormi, ako je vysoká teplota, UV a mestské znečistenie. A najlepšie na tejto maske na vlasy je, že ponúka kompletnú vlasovú starostlivosť a vysokú účinnosť za prijateľnú cenu. Záver? Nanoil Keratin Hair Mask sa oplatí používať.

Prečítajte si viac: www.nanoil.sk

2. Kérastase, Résistance, Masque Force Architecte (6.76 fl. oz / 200 ml)

Kérastase maska na vlasy s keratínom je ďalším produktom, ktorý odporúčajú kaderníčky. Tento kozmetický prípravok je určený na slabé vlasy s rozštiepenými končekmi, ktoré si jasne pýtajú vašu pozornosť. Je zložený z prokeratínu, čo je proteín svojim zložením a svojimi vlastnosťami podobný keratínu, ktorý sa prirodzene vyskytuje vo vlase, a ďalej sú to ceramidy a rastlinné extrakty. Všetky ingrediencie vytvárajú obnovujúco-ošetrujúcu masku na vlasy určenú na posilnenie, vyhladenie a ochranu vlasov. Vďaka Kérastase, Résistance, Masque Force Architecte sú vlasy hebkejšie a lesklejšie. Dvomi nevýhodami tohto produktu sú malá veľkosť a vysoká cena. 

3. Wella Sp Luxe Oil, Keratin Restore Mask (13.5 fl. oz / 400 ml)

V skupine profesionálnych obnovujúcich vlasových masiek sa nachádza aj keratínová maska na vlasy od Wella Sp Luxe Oil. Odporúčaná pre všetky typy vlasov, hlavne pre poškodené, slabé a lámavé vlasy. Jej hlavnou úlohou je dodanie základnej výživy a hydratácia vlasov, ale okrem toho by mala posilniť vlasové vlákna a zvýšiť ich lesk, hladkosť a odolnosť. Jej tajomstvo spočíva v kombinácii troch rastlinných olejov (arganového, jojobového a mandľového) s keratínom, ktorý opravuje vlasy zvnútra. Je to jedna z najdrahších keratínových masiek na vlasy, ale ospravedlniť vysokú cenu by mohol väčší objem balenia.

4. Lanza, Keratin Healing Oil Intensive Hair Masque (7.01 fl. oz / 210 ml)

Ak hľadáte decentnú masku na vlasy s keratínom, možno vás bude zaujímať produkt od Lanza. Samozrejme, že obsahuje keratín pre ošetrené a silnejšie vlasy, ale okrem toho je tento produkt obohatený o resveratrol – prirodzene sa vyskytujúci antioxidant – a zmes olejov s názvom Phyto IV, vďaka ktorým táto keratínová maska na vlasy zadržiava vlhkosť, ošetruje a skrášľuje vaše vlasy. Táto keratínová maska preniká hĺbkovo a prinavracia život vašim problematickým vlasom. Tento produkt je vhodný pre všetky typy vlasov, ale obrovská koncentrácia keratínu naznačuje, že je najlepší pre poškodené a lámavé vlasy.

5. DuoLife, Keratin Hair Complex Conditioner (6.76 fl. oz / 200 ml)

Tu je dôvod, prečo je DuoLife keratínový kondicionér na vlasy súčasťou tohto zoznamu. Prvý a najdôležitejší dôvod je, že obsahuje keratín, takže ošetruje vlasy. Ale okrem toho má tento kozmetický prípravok silné účinky, podobné tým, ktoré dosiahnete používaním keratínovej masky na vlasy. V zozname ingrediencií Keratin Hair Complex Conditioner je tiež pantenol, bambucké maslo, kokosový olej, extrakt zo žihľavy, extrakt z guavy a extrakt z prasličky. Znamená to, že je lepší? Nie, ale poskytuje kompletnú vlasovú starostlivosť, rieši mnoho vlasových problémov, ako je lámavosť a suchosť. Pri pravidelnej aplikácii, DuoLife kondicionér udržiava vlasy v dobrom stave a chráni ich pred poškodením.

6. Arganicare, Keratin Hair Masque (16.9 fl. oz / 500 ml)

Ďalšia keratínová maska na vlasy, ktorá si zaslúži vašu pozornosť je Arganicare Keratin Hair Masque. Je celkom veľká a má prijateľnú cenu, ale aj napriek tomu nie je najlepšou spomedzi všetkých keratínových masiek na vlasy. Odporúča sa prevažne pre suché, farbené a nadmerne zaťažované vlasy. V zložení je keratín, ktorý odvracia poškodenie a arganový olej a vitamín E, ktoré vyživujú, oživujú a chránia. Aké sú účinky Arganicare masky na vlasy s keratínom? Lesklé, hladšie, odolné a silnejšie vlasy. Pramene vašich vlasov sa budú ľahšie rozčesávať a ostanú chránené pred všetkými faktormi, ktoré by mohli spôsobiť ich poškodenie.

7. CocoChoco Professional, Keratin Repair Mask (16.9 fl. oz / 500 ml)

Nakoniec je tu produkt, ktorý je menej obľúbený u bežných klientov, ale často ho používajú vo vlasových salónoch. Je to celkom dobrá keratínová maska na vlasy, ktorá ošetruje a posilňuje vlasy, dokonca aj tie ťažko namáhané. Extra ingrediencie, ako je bambucké maslo, jojobový olej, olej z hroznových jadierok a vitamín E je veľkým plus. Na druhej strane, väčšina ingrediencií použitých v tejto maske sú dráždivé SLS a silikóny, ktoré môžu vlasy zaťažovať. Keď vám však nevadí aplikovať takéto látky na vlasy, tak potom vám keratínová maska od CocoChoco môže poskytnúť uspokojivé výsledky.