Tvár

Vitamím C od Nanoilu. Majte pleť o 10 rokov mladšiu!

Prvé známky starnutia, ovisnutá pleť, nejednotný odtieň? Už vás tieto záležitosti viac nemusia trápiť – darujte svojej pleti rozjasňujúce sérum od Nanoilu obohatené o veľkú dávku vitamínu C. Uvidíte, ako rýchlo a jednoducho sa dá dopracovať k bezchybnej pleti. Nanoil Vit. C Face Serum je bezpochyby skratkou k príťažlivej a o 10 rokov mladšej pleti!

Ako vitamín C spomaľuje starnutie?

Bohužiaľ, nie je možné zastaviť čas. Čo však môžete urobiť je to, že sa postavíte proti známkam starnutia, ktoré do našej pleti vrýva plynúci čas. Áno, všetko je vo vašich rukách! Ak beriete efektívnu starostlivosť o pleť vážne – stavte na silu vitamínu C.

Denná dávka vitamínu C podávaná vo forme séra na tvár vám pomôže prinavrátiť tvári stratenú energiu a krásny vzhľad. Je to práve vitamín C, žiadny iný, ktorý kozmetológovia a kozmetičky odporúčajú zaviesť do dennej pleťovej rutiny. Užívanie výživových doplnkov nie je dostatočné, lebo len málo z tohto vitamínu ukrytého v tabletách je určené pre uspokojenie potrieb pleti. Z tohto dôvodu je dodávanie vitamínu C externe skvelým nápadom. Nanoil a jeho sérum na tvár s vitamínom C má všetko, čo by ste mohli potrebovať, aby ste dali pleti dobrú starostlivosť a získali žiarivú pleť.

@nanoil.official##nanoil ##skincare ##vitaminc ##faceserum

♬ original sound – NANOIL OFFICIAL

Pre koho je vitamín C dobrý?

Pravdou je, že každý by mal do svojho denného režimu v starostlivosti o pleť zaviesť vitamín C. Prečo? Lebo táto látka zvyšuje hladinu kolagénu v pleti a chráni pred fotostarnutím tým, že zlepšuje efekt SPF. Vďaka týmto kvalitám je to perfektná ingrediencia v kozmetike aj pre mladú pleť, takže aj tí, ktorí sú po 25-ke sa môžu tiež tešiť z jeho benefitov. Siahnite po vitamíne C, keď:

 • má vaša pleť pigmentové škvrny a škvrny od slnka.
 • vaša pokožka vyzerá unavene a popolavo.
 • chcete si poradiť s nejednotným odtieňom a matnosťou.
 • na vašu pleť pôsobí znečistený vzduch, výfukové plyny a cigaretový dym.
 • spozorujete jemné línie a stratu pružnosti.

Nanoil sérum s vitamínom C. Sila dvoch úžasných ingrediencií

Toto vegánske sérum na tvár neobsahuje žiadne látky, ktorých prítomnosť by nebola odôvodnená. Je to brilantná receptúra vyrobená len z niekoľkých ingrediencií spomedzi ktorých sú tieto kľúčové:

 • VITAMÍN C kyselina 3-0-etylaskorbová, čo je derivát čistého vitamínu C. Zachováva všetky jeho vlastnosti a zo všetkých alternatív, ktoré sa bežne používajú v pleťových produktoch, má tie najsilnejšie účinky. V testoch sa ukázalo, že kyselina 3-0-etylaskorbová je bezpečná pre všetky typy pleti, aj pre hyperreaktívnu pleť a skvele zlepšuje syntézu kolagénu v pleti. Zjednocuje tón pleti, rozjasňuje tmavé škvrny, redukuje vrásky a sťahuje póry.
 • EXTRAKT Z KOREŇA PUNARNAVA Tento silný antioxidant je známy ľudstvu po stáročia, má viacero benefitov pre pleť. Poskytuje ochranu pred poškodením, odstraňuje voľné radikály, zabraňuje vzniku pigmentácií a zlepšuje celkový vzhľad pleti.

najlepšie sérum na tvár s vitamínom C Nanoil

Nanoil sérum na tvár s vitamínom C. Ako rýchlo prináša účinky?

Máme tu dobré správy: kyselina 3-0-etylaskorbová funguje rýchlejšie ako ostatné formy vitamínu C, a preto môžete očakávať, že získate jasnejšiu a žiarivú pleť do 7 dní! Postupom času budú účinky lepšie, lebo vaša pleť bude:

 • vyživená, hydratovaná a žiarivá.
 • bez hyperpigmentácií.
 • s jednotným odtieňom.
 • hebká a odolná.
 • bez stôp po jemných vráskach a nedokonalostiach.

Originálne Nanoil Vitamin C Face Serum je dostupné v internetovom obchode Nanoil: www.nanoil.sk. Objavte tajomstvo bezchybnej pleti!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *