Iné

Zmena hry! Posilnite lesk svojich vlasov s Nanoil Liquid Silk Conditioner

Hľadáte spôsob, ako zvýšiť lesk svojim super matným, unaveným vlasom? My ho poznáme a podarí sa vám to za niekoľko sekúnd. Musíte si len zaobstarať dvojfázový kondicionér v spreji s obsahom najkvalitnejšieho tekutého hodvábu. S Nanoilom si môžete byť isté, že nikdy neprídete o lesk a pôvab vašich vlasov! Pozrite sa, aký efekt má tento najlepší dvojfázový hodvábny kondicionér.

Prečo je hodváb na zlepšenie kvality vlasov najlepší?

Hodváb je jednou zo základných ošetrujúcich látok na vlasy. Hneď po keratíne je skvelou ingredienciou s potvrdeným posilňujúcim účinkom na vlasy. Vlasom nielenže poskytuje optimálnu hydratáciu tým, že viaže molekuly vody, ale taktiež perfektne zlepšuje kondíciu a vzhľad vlasov. Vo vašej kúpeľni ho jednoducho musíte mať!

Nanoil Bi-Phase Conditioner. Prečo je najlepší?

Jednoducho povedané, prináša najlepšie účinky. Odpoveď je krátka, ale pravdivá. Nanoil kondicionér s tekutým hodvábom najlepšie pôsobí na matné vlasy, ktoré potrebujú zvýšiť lesk, zinenzívniť farbu a odolnosť, ale aj hydratačný efekt. Bez ohľadu na to, aký typ vlasov máte, hodváb je vždy expertom!

Kondicionér vám prináša najkvalitnejší hodváb: pretože je tekutý, ľahko prenikne do vlasu, pracuje vo vnútorných vrstvách, aby dosiahol skvelý skrášľujúci účinok. Vďaka tekutej, dvojfázovej receptúre fungujú hodvábne proteíny lepšie.

nanoil KONDICIONÉR NA VLASY S TEKUTÝM HODVÁBOM

Nanoil Liquid Silk Conditioner – Ingrediencie

Chceli by ste vedieť, aký účinok na vaše vlasy má hodváb a aké ďalšie látky obsahuje tento dvojfázový kondicionér od Nanoilu? Okrem neodmysliteľnej ingrediencie z názvu prípravku, ktorá dodáva úžasný lesk a jemnosť, Nanoil kondicionér obsahuje aj ricínový olej pantenol. Touto kombináciou dodáte vlasom všetko, čo potrebujú, od proteínov, cez emolienciá, až po prospešný vitamín B5.

ZAUJÍMAVÝ FAKT!
Hodváb obsahuje dva základné proteíny, ktoré prinášajú vlasom benefity: fibroín a sericín. Prvý z nich viaže vodu, a ten druhý funguje ako lepidlo, ktoré spája fibroínové vlákna pre super jemné vlasy.

Nanoil kondicionér s obsahom tekutého hodvábu – extrémne jednoduché použitie

Nastriekajte si ho na vlasy, to je všetko. Len niekoľkými stlačeniami rozprašovača vám kondicionér rovnomerne obalí vlasy jemnou hmlou. Použite ho na mokré, umyté vlasy a počas dňa ho môžete aplikovať znova. Je to perfektný prípravok pre styling, ktorý vám zabezpečí krásny lesk a zanechá vlasy hladké. Efekt? Úžasne jemné, lesklé, zdravé vlasy. Tento kondicionér je ľahký ako pierko a nezaťažuje vlasy, ani tie, ktoré sa rýchlo mastia.

 

Kde môžete zohnať Nanoil Liquid Silk Conditioner?

Choďte na www.nanoil.sk a objednajte si svoj dvojfázový kondicionér s hodvábom. Prečítajte si viac o benefitoch, ktoré môžete očakávať.

Získajte od Nanoilu viac!

Na zlepšenie vašej vlasovej starostlivosti si pozrite aj iné produkty od Nanoilu.

Na oficiálnej stránke nájdete rôzne typy ľahkých dvojfázových kondicionérov, ale aj iné kvalitné vlasové prípravky: micelárne šampóny, masky na vlasy, prírodné oleje a kúry. S Nanoilom budú vaše vlasy krajšie!