Najlepšia súprava na lamináciu obočia – Rebríček. Ako sa používa domáca súprava na lamináciu obočia?

Laminácia obočia je trendom tohto roka a na popularite nestráca. Postup je ešte jednoduchší ako farbenie obočia hennou a výsledok je úžasný: dokonale tvarované a upravené obočie, ktoré vyzerá hustejšie a plnšie. Vďaka laminácii bude obočie oveľa objemnejšie. Najlepšie na tom je, že si môžete rýchlo a ľahko laminovať obočie aj doma, úplne sama! Všetko čo potrebujete je dobrá súprava na lamináciu obočia. Ktoré produkty na lamináciu obočia sú najlepšie? Pozrite si tento rebríček a spoznajte víťaza!

Prejdite do rebríčka

Čo je to laminácia obočia?

Toto ošetrenie má podobné výsledky: dodáva obočiu požadovaný tvar a výsledok vydrží týždne. Keď ide o obočie, hovoríme o jeho vyčesaní dohora a úprave do tvaru, o ktorom snívame, tak aby obočie vždy vyzeralo čo najlepšie. Laminácia obočia je jedným z najpopulárnejších semi-permanentných ošetrení na úpravu obočia. Laminácia vám umožní vytvarovať si obočie tak, aby ste mali pokoj na celé týždne. Budete si istá, že vaše obočie vyzerá bezchybne kedykoľvek, cez deň alebo v noci.

Ako si upraviť obočie počas laminácie?

Všetko závisí od vašich preferencií. Mnohé ženy si ho upravia podľa najmódnejšieho trendu a vyčešú si ho nahor. Ale ak chcete, môžete si ho upraviť úplne inak a spraviť si tvar, ktorý vám najviac vyhovuje. Ďalšou výhodou domácej laminácie obočia je, že súprava vydrží veľa použití, takže si môžete zakaždým obočie upraviť inak, zmeniť si jeho tvar a vzhľad.

Laminácia, čiže zdvíhanie obočia a iné efekty tejto procedúry

Laminácia obočia má mnoho výhod. Predovšetkým, procedúra zafixuje a upraví obočie tak, aby ste sa nemuseli o jeho vzhľad starať. Laminácia tiež zlepšuje jeho výzor, pretože obočie bude plnšie a výraznejšie, preto bude vyzerať skvele aj bez make-upu. Niet divu, že lamináciu často prirovnávajú k vizuálnemu liftingu obočia: obočie vyzerá hrubšie a nadvihnuté. Okrem toho, laminácia obočia vyživuje do hĺbky a uľahčuje každodenný styling a make-up. Po laminácii obočia bude vaše obočie také krásne, že bude vyzerať bezchybne po celé týždne, aj keď nebudete mať zrovna make-up.

Najlepšia súprava na lamináciu obočia – rebríček. Špičkové produkty na lamináciu obočia!

Najlepšia sada na lamináciu obočia? Čoskoro ju spoznáte! Zistite, ktorou z nich si rýchlo a ľahko upravíte obočie. Dozviete sa, ktorá súprava zabezpečí, že domáca laminácia obočia prebehne hladko! Vytvorili sme rebríček najlepších súprav na lamináciu obočia. Brali sme do úvahy ich KVALITU, VÝSLEDOK, JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA, SPÔSOB POUŽITIA, CENU, ako aj RECENZIE a VÝKONNOSŤ, vypočítanú na základe množstva produktu použitého na jedno ošetrenie.

Nanobrow Lamination Kit

 • CENA: 39 €
 • VÝKONNOSŤ: 10 použití
Praktická súprava na lifting a lamináciu obočia Pýtate sa: ktorú súpravu na lamináciu obočia odporúčate? Toto je ona! Nanobrow Lamination Kit je dokonale premyslená a veľmi ľahko sa používa, aby zabezpečila, že domáca laminácia obočia prebehne rýchlo a bezchybne! Je veľmi praktická: obsahuje všetko, čo potrebujete na úpravu obočia a všetky fľaštičky sú správne očíslované a presne označené. Preto budete presne vedieť, krok za krokom, ktorý produkt použiť a ako dlho ho nechať pôsobiť na obočí.
TRVANLIVOSŤ VÝSLEDKOV
99%
JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA
98%
Praktická súprava na lifting a lamináciu obočia
Nanobrow Lamination Kit
 • Kompletná súprava na lamináciu obočia: obsahuje všetko, čo potrebujete.
 • Prípravky najvyššej kvality.
 • Veľmi jednoducho sa používa, očíslované fľaše.
Naše hodnotenie

RefectoCil Brow Lamination Kit

 • CENA: 39 €
 • VÝKONNOSŤ: priemerne 7-8 použití
Ďalším produktom v našom rebríčku je pomerne často odporúčaná súprava na lamináciu obočia od RefectoCil. Značka je známa v mnohých kozmetických salónoch. Hoci je súprava RefectoCil určená na profesionálnu lamináciu obočia, mnohé ženy tvrdia, že ju možno použiť aj doma. Praktická tuba obsahuje všetky potrebné roztoky a príslušenstvo na lamináciu. Sú priložené aj doplnky, ako kozmetická miska a špeciálne podložky na oči na ochranu pokožky
TRVANLIVOSŤ VÝSLEDKOV
90%
JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA
85%
RefectoCil Brow Lamination Kit
 • Prepracovaná súprava na laminovanie obočia.
 • Vysoká kvalita, skvelý výkon.
 • Roztok, ktorý výrobca odporúča, nie je pribalený.
Naše hodnotenie

Thuya Eyebrow Lift Kit

 • CENA: 51 €
 • VÝKONNOSŤ: 12 použití
Vďaka výsledkom, ktoré má toto ošetrenie, často túto súpravu na lamináciu obočia popisujú ako súpravu na lifting obočia. Ak si chcete spraviť lamináciu doma, očakávajte vynikajúce výsledky. Súprava na domácu lamináciu obočia Thuya nie je určená len na styling obočia, ale aj na jeho farbenie. Vyberte si ju, ak si chcete okrem vizuálneho liftingu obočie aj zafarbiť. Thuya obsahuje produkty potrebné na lamináciu aj veľmi nepoddajného obočia.
TRVANLIVOSŤ VÝSLEDKOV
80%
JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA
75%
Thuya Eyebrow Lift Kit
 • Veľmi profesionálna.
 • Dobre vybavená súprava.
 • Vysoká cena.
Naše hodnotenie

Fleeky eyebrow lift kit

 • CENA: 31 €
 • VÝKONNOSŤ: 5 až 10 použití
Domáca laminácia obočia? Fleeky vie ako na to! Toto je ďalšia pozícia v našom rebríčku a obľúbená súprava na domácu lamináciu obočia, ktorá bola svojho času veľmi populárna. Je k dispozícii v dvoch veľkostiach.
TRVANLIVOSŤ VÝSLEDKOV
75%
JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA
75%
Fleeky eyebrow lift kit
 • Vydrží niekoľko týždňov.
 • Prináša dobré výsledky.
 • Nemá dobre premyslené balenie (vrecúška).
Naše hodnotenie

ICONSIGN Brow Lamination

 • CENA: 27 €
 • VÝKONNOSŤ: okolo 8 použití
Rebríček najlepších súprav na lamináciu obočia by nebol kompletný bez tejto pomerne populárnej súpravy. A to hlavne kvôli relatívne jednoduchému použitiu a očíslovaným fľaštičkám s prípravkami. Sada na lifting a lamináciu obočia od ICONSIGN obsahuje všetko potrebné na domácu lamináciu obočia. Výrobca nás uisťuje, že vystačí až na 10 použití, no v skutočnosti to môže vyzerať inak.
TRVANLIVOSŤ VÝSLEDKOV
74%
JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA
73%
ICONSIGN Brow Lamination
 • Celkom dobrá cena.
 • Krátkodobý výsledok.
 • Nie je veľmi výkonná.
Naše hodnotenie

Sada na lamináciu obočia – Noble Brow

 • CENA: 67 €
 • VÝKONNOSŤ: okolo 9-10 použití
Sada na lamináciu obočia Noble Lashes je ďalším produktom, ktorý stojí za pozornosť. Kompletná sada obsahuje všetky pomôcky, ktoré potrebujete na neinvazívny domáci lifting a lamináciu obočia. Súprava vám uľahčí úpravu a tvarovanie obočia, dokonca aj ak máte hrubé a neposlušné obočie. Ľahko si obnovíte želaný tvar. Po použití dobrej domácej súpravy na lamináciu by malo byť obočie pružnejšie a odolnejšie.
TRVANLIVOSŤ VÝSLEDKOV
70%
JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA
75%
Sada na lamináciu obočia - Noble Brow
 • Jednoducho sa používa.
 • Pomerne zlá kvalita pribalených doplnkov.
 • Krátkodobý výsledok.
Naše hodnotenie

Elevate The Beauty Eyebrow and Lash Lamination Kit

 • Cena: 40 €
 • VÝKONNOSŤ: okolo 8 použití
Elevate The Beauty je ďalšia kompletná laminačná súprava, ktorá vyčarí efekt plnšieho obočia. Je vhodná na domáce použitie? Odporúča sa táto súprava? Určite sa s ňou stretnete pri prehliadaní produktov na obočie na internete. Odporúča sa, ak si chcete zmeniť smer a tvar obočia. Po tomto ošetrení bude vaše obočie vyzerať dlhšie a hustejšie, takže bude celkovo vyzerať objemnejšie.
TRVANLIVOSŤ VÝSLEDKOV
60%
JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA
75%
Elevate The Beauty Eyebrow and Lash Lamination Kit
 • Renomovaná súprava na lamináciu obočia.
 • Vysoká cena vzhľadom na kvalitu.
 • Relatívne nízka výkonnosť.
Naše hodnotenie

Domáca laminácia obočia – je to možné?

Až donedávna bola laminácia obočia dostupná len v kozmetických salónoch. Ukázalo sa však, že procedúra nie je taká zložitá, ako by sa mohlo zdať. S dobrou súpravou na lamináciu obočia to môže byť hračka! Dnes sa veľa žien doma farbí hennou, samé si vytrhávajú obočie. Niektoré si dokonca robia doma aj gélovú manikúru. Domáca laminácia obočia môže byť ešte rýchlejšia a jednoduchšia, takže to stojí za vyskúšanie. Tiež vám ušetrí veľa času a peňazí!

Laminácia obočia – krok za krokom

Ako si doma laminovať obočie? Samozrejme, všetko závisí od súpravy, ktorú ste si vybrali a od odporúčaní výrobcu. Preto je najlepšie si vybrať súpravu na lamináciu obočia s presnými, jednoduchými a jasnými pokynmi, správne označenými a opísanými roztokmi, ktorá obsahuje veľmi kvalitné prípravky na lamináciu obočia a má skvelé zloženie a výkon.

Domáca súprava na lamináciu obočia. Ktoré produkty na lamináciu obočia sú najlepšie?

Čo si kúpiť na lamináciu obočia? Ktorú súpravu si mám vybrať, aby bola domáca laminácia jednoduchá? Toto sú najčastejšie kladené otázky týkajúce sa domácej laminácie obočia. Ak čítate tento článok, znamená to, že hľadáte tie najlepšie produkty na lamináciu obočia. Pripravili sme pre vás rebríček najpopulárnejších produktov. Pozrite sa na najčastejšie odporúčané súpravy na domácu lamináciu obočia a vyberte si tú najlepšiu z najlepších!

DIY – dá sa laminovanie obočia robiť v pohodlí domova?

Určite! V minulosti obočie laminoval len skúsený a kvalifikovaný odborník, ale vďaka pokroku na trhu si môžete nechať obočie zalaminovať z pohodlia domova. Všetko, čo potrebujete, je sada vhodne pripravených produktov, ktoré okrem dokonalej laminácie umožňujú aj pohodlnú aplikáciu. Teraz sa pravdepodobne pýtate, čo by mala kvalitná súprava na laminovanie obočia DIY obsahovať. Tá najlepšia vás nezahltí množstvom fľaštičiek, aktívnych látok a aplikátorov. Naopak, ponúkne len to najnutnejšie, s absolútne prehľadnou príbalovou informáciou, aby bola aplikácia čo najjednoduchšia. V ideálnom prípade by mali byť všetky fľaštičky jasne označené. To zabezpečí presnú a rýchlu aplikáciu výrobku, a tým aj optimálnu lamináciu obočia.

Čomu sa po laminácii obočia treba vyhnúť?

Prvých 24 hodín po laminácii obočia by ste si nemali obočie namočiť. Bolo by vhodné aby ste na obočie netlačili pri odstraňovaní make-upu. Radšej nechoďte do sauny. Namiesto toho si ho každý deň jemne prečešte kefkou v smere rastu.

Ako často si môžete robiť lamináciu obočia?

Laminácia obočia je semi-permanentné ošetrenie. Výsledok vydrží niekoľko týždňov. Preto môžete ošetrenie opakovať každých 45 až 90 dní. Vždy vopred zvážte, v akom stave máte obočie, aby bolo ošetrenie pre vaše obočie bezpečné a vyberte si tú najlepšiu súpravu na lamináciu obočia.

Je laminácia obočia bolestivá?

Laminácia obočia je bezpečná a pomerne bezbolestná procedúra. Najdôležitejšie je vybrať si kvalitné a odporúčané prípravky na lamináciu. Tak by mohol výsledok vydržať až dva mesiace. Vďaka laminácii obočia už nepotrebujete žiadny ďalší styling ani make-up obočia. Okrem toho budú chĺpky odolné voči vlhkosti a vždy dokonale tvarované.

Zhrnutie – hodnotenie súprav na lamináciu obočie

Ak ste v štádiu výberu súpravy na laminovanie obočia, dúfame, že vám náš rebríček uľahčil prácu. Zosumarizovali sme najlepšie laminovacie súpravy na obočie a opísali sme najobľúbenejšie, najznámejšie a najodporúčanejšie produkty. Pri výpočte konečného poradia sme pracovali s viacerými faktormi vrátane účinnosti, kvality zloženia, jednoduchosti použitia a ceny. Pozrite si najlepšie hodnotené produkty. Vhodne zvolená súprava na laminovanie obočia DIY vám umožní jednoducho a rýchlo vykonať lifting a laminovanie obočia, aj keď s týmto typom výrobku nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti. Dobre zvolený výrobok s jednoduchým spôsobom aplikácie a kvalitným zložením je vaším kľúčom ku krásnemu nalaminovanému obočiu, ktoré vydrží mnoho týždňov!