Fleeky eyebrow lift kit

Domáca laminácia obočia? Fleeky vie ako na to! Toto je ďalšia pozícia v našom rebríčku a obľúbená súprava na domácu lamináciu obočia, ktorá bola svojho času veľmi populárna. Je k dispozícii v dvoch veľkostiach.

Sada Maxi obsahuje: 1 x Fleeky Cleanser 50 ml, 5 x dvojité balenie Browlift, 1 x Browlift lepidlo 4 ml, 5 x kefka na mihalnice, 10 x aplikátor, 1 x pomôcka v tvare „Y“ a 2 x hrebienok.

Mini Kit obsahuje o niečo menej prípravkov: 2 x dvojité balenie Browlift, 1 x 4 ml lepidlo na obočie, 2 x kefka, 4 x aplikátor, 1 x pomôcka v tvare „Y“ a 2 x hrebienok.

Nevýhodou je, že roztok je zabalený vo vrecúškach a každé vrecko obsahuje dostatok na 2 použitia, ale musí sa použiť do 24 hodín po otvorení. Podľa mnohých užívateľov je to nezmyselné, pretože nikto si nebude robiť ďalší lifting obočia 24 hodín po prvom ošetrení. Takže sa buď polovica použitého vrecka znehodnotí, alebo si musíte nájsť priateľku, ktorá by si s vami urobila domácu lamináciu obočia.

Recenzie súpravy na lamináciu od Fleeky: nepraktické balenie vo vrecúškach, z ktorých sa polovica premrhá alebo nepoužije.

Ako používať súpravu na lamináciu obočia od Fleeky?

Je táto súprava vhodná na domácu lamináciu obočia? Podľa mnohých používateľov je návod pomerne zložitý. Preto treba uviesť, ako správne používať Fleeky:

 1. Očistite si obočie pomocou priloženého čistiaceho prípravku. Naneste na obočie lepidlo Browlift a vytvarujte si požadovaný tvar hrebeňom.
 2. Pomocou aplikátora opatrne na obočie naneste Browlift Lotion 1. Ak je to možné, uistite sa, že pleťové mlieko sa dotýka iba chĺpkov a neprichádza do kontaktu s pokožkou. Zakryte si obočie priľnavou fóliou, aby sa mlieko absorbovalo.
 3. Po 8 minútach opatrne a dôkladne z obočia odstráňte Step 1 Browlift Lotion suchým vatovým tampónom bez toho, aby ste odstránili lepidlo Browlift. Ak treba, znovu naneste lepidlo Browlift, aby ste zafixovali obočie do požadovaného tvaru.
 4. Zopakujte proces a naneste Step 2 Browlift Lotion, použite čistý štetec. Po 8 minútach odstráňte Step 2 Browlift Lotion suchým vatovým tampónom. Očistite si obočie navlhčeným vatovým tampónom a odstráňte lepidlo Browlift. Ak na obočí ešte zostalo nejaké lepidlo, vyčešte ho štetcom na riasy.

Súprava na lamináciu obočia od Fleeky

VÝHODY
 • Vydrží niekoľko týždňov.
 • Prináša dobré výsledky.
 • Očíslované prípravky
NEVÝHODY
 • Nemá dobre premyslené balenie (vrecúška).
 • Vysoká cena.
 • Veľké plytvanie nepoužitým produktom.
 • Dosť komplikovaný návod.

Kde kúpiť laminovaciu súpravu od Fleeky

Online, na marketplacoch, v online a kamenných drogériách.