Elevate The Beauty Eyebrow and Lash Lamination Kit

Elevate The Beauty je ďalšia kompletná laminačná súprava, ktorá vyčarí efekt plnšieho obočia. Je vhodná na domáce použitie? Odporúča sa táto súprava? Určite sa s ňou stretnete pri prehliadaní produktov na obočie na internete. Odporúča sa, ak si chcete zmeniť smer a tvar obočia. Po tomto ošetrení bude vaše obočie vyzerať dlhšie a hustejšie, takže bude celkovo vyzerať objemnejšie. Aj keď je táto sada dosť dômyselná, nie je to jedna z najlacnejších laminačných súprav, najmä vzhľadom na jej slabú výkonnosť. Aj keď to nie je najlepšia súprava na lamináciu obočia, často ju na internete recenzujú. Podľa používateľov postačí na maximálne 8 použití a výsledok vydrží maximálne 6 týždňov. Oplatí sa kúpiť súpravu na lamináciu Elevate The Beauty? Necháme aby ste sa rozhodli sami, ale naše hodnotenie naznačuje, že sú aj lepšie a cenovo výhodnejšie súpravy, ktoré vám ľahko poskytnú efekt zdvihnutého obočia.

Recenzie Eyebrow and Lash Lamination Kit: podľa mnohých používateľov je súprava neúplná, keďže neobsahuje osmotickú fóliu.

Ako používať súpravu na lamináciu obočia Elevate The Beauty?

Domáca laminácia obočia so súpravou Elevate The Beauty nie je príliš komplikovaná. Aj začiatočníci, ktorí nemajú s lamináciou skúsenosti by mali dosiahnuť dobrý výsledok.

  1. Použite čistič na pleť a vyčistite si obočie
  2. Štetcom naneste liftingový produkt na obočie a nechajte ho pôsobiť 8 až 13 minút. Zakryte si obočie fóliou (treba si ju kúpiť samostatne). Zmyte si ho vatovým tampónom.
  3. Štetcom naneste fixačný prípravok na lamináciu obočia. Nechajte pôsobiť 8-13 minút.
  4. Produkt zmyte vatovým tampónom a obočie si ošetrite olejom.

Sada na lamináciu obočia Elevate The Beauty

VÝHODY
  • Renomovaná súprava na lamináciu obočia.
  • Pomerne jednoduché použitie.
NEVÝHODY
  • Vysoká cena vzhľadom na kvalitu.
  • Relatívne nízka výkonnosť.
  • Výsledok vydrží kratšie ako pri iných súpravách.
  • Na použitie treba osmotickú fóliu, ktorá ale nie je súčasťou súpravy.

Prípravky treba nechať dlho pôsobiť, čo môže oslabiť chĺpky na obočí.

Kde kúpiť laminačnú súpravu Elevate The Beauty:

V online a kamenných drogériách, na rôznych marketplacoch a u miestnych distribútorov.