Thuya Eyebrow Lift Kit

Vďaka výsledkom, ktoré má toto ošetrenie, často túto súpravu na lamináciu obočia popisujú ako súpravu na lifting obočia. Ak si chcete spraviť lamináciu doma, očakávajte vynikajúce výsledky. Súprava na domácu lamináciu obočia Thuya nie je určená len na styling obočia, ale aj na jeho farbenie. Vyberte si ju, ak si chcete okrem vizuálneho liftingu obočie aj zafarbiť. Thuya obsahuje produkty potrebné na lamináciu aj veľmi nepoddajného obočia. Krabica obsahuje 12 balení permanentného gélu, 12 balení neutralizátora, špeciálny roztok na zjemnenie obočia, ktorý pripraví a ochráni obočie, arganovo- keratínovú farbu na obočie a krémový aktivátor. Súprava tiež obsahuje malý pohárik na miešanie farby, profesionálny štetec na nanášanie, ako aj špeciálnu osmotickú fóliu – nevyhnutnú počas použitia. Arganový krém Thuya je milým doplnkom súpravy. Používa sa po ošetrení.

Zdá sa vám to zložité? Možno práve preto to nie je najčastejšie odporúčaná súprava na lamináciu obočia. Avšak s trochou praxe budú výsledky ošetrenia naozaj uspokojivé.

Recenzie súpravy na lifting obočia od Thuya: návod na použitie je trochu komplikovaný a balenie prípravkov na lifting obočia vo vrecúškach nie je vyhovujúce.

Ako používať súpravu na lamináciu obočia od Thuya?

Domáca laminácia obočia so súpravou Thuya prebieha nasledovne:

 1. Vyčistite si obočie špeciálnym roztokom od Thuya. Naneste prípravok na zjemnenie „pre-smoothing brow“ a po 5 minútach si ho umyte.
 2. Naneste si permanentný gél, aby ste si mohli zmeniť prirodzený smer rastu chĺpkov. Prikryte oblasť osmotickou fóliou a uterákom. Po 2 – 3 minútach skontrolujte, či je obočie zrovnané správnym smerom a prečešte si ho. Kontrolujte vývin každé 2 – 3 minúty. Doba, ktorú treba nechať gél pôsobiť sa líši a závisí od hrúbky a stavu obočia.
 3. Použite neutralizátor, aby ste neutralizovali účinok permanentného gélu a vyživili obočie. Opäť prikryte oblasť osmotickou fóliou a uterákom. Po uplynutí stanoveného času zotrite neutralizačný roztok na lifting obočia navlhčeným vatovým tampónom.
 4. Okolo obočia naneste vrstvu špeciálneho ochranného krému, ale nedotýkajte sa chĺpkov. Po trvalom ošetrení obočia sa odporúča použiť farbu od Thuya.

Súprava na lamináciu obočia od Thuya

VÝHODY
 • Veľmi profesionálna.
 • Dobre vybavená súprava.
 • Obsahuje farbu a krém na obočie.
 • Umožňuje vám dosiahnuť dobré výsledky laminácie obočia.
NEVÝHODY
 • Vysoká cena.
 • Zložité pokyny.
 • Veľmi ťažko sa používa.

Kde si kúpiť súpravu na lamináciu obočia od Thuya:

Online, na rôznych marketplacoch, v drogériách a u miestnych distribútorov.