RefectoCil Brow Lamination Kit

Ďalším produktom v našom rebríčku je pomerne často odporúčaná súprava na lamináciu obočia od RefectoCil. Značka je známa v mnohých kozmetických salónoch. Hoci je súprava RefectoCil určená na profesionálnu lamináciu obočia, mnohé ženy tvrdia, že ju možno použiť aj doma. Praktická tuba obsahuje všetky potrebné roztoky a príslušenstvo na lamináciu. Sú priložené aj doplnky, ako kozmetická miska a špeciálne podložky na oči na ochranu pokožky. Aj keď tie sú užitočnejšie skôr pri laminácii mihalníc. Súprava na lamináciu obočia RefectoCil Brow Lamination Kit tiež obsahuje 2 fľaštičky: Refill Lash a Brow Perm. Obsahuje aj 2 štetce. Výrobca uisťuje, že výsledok laminácie vydrží až 1,5 mesiaca.

Online hodnotenia RefectoCil Brow Lamination: celkom dobré, ale je to profesionálna sada na lamináciu obočia, nie je vhodná pre neskúsených.

Ako používať RefectoCil Brow Lamination Kit?

Domáca laminácia obočia so súpravou RefectoCil by nemala byť problémom. Aj keď je súprava určená pre profesionálov, môžete si lamináciu spraviť sami doma nasledovne:

  1. Vyčistite si obočie a naneste Lash & Brow Perm na vyčesané chĺpky na obočí. Počkajte 6 minút. Odstráňte ho suchým vatovým tampónom.
  2. Potom na obočie naneste neutralizátor (Neutralizer). Počkajte 4 minúty, odstráňte produkt navlhčeným vatovým tampónom.
  3. Použite roztok RefectoCil Saline a odstráňte zvyšky produktov z obočia (nie je súčasťou balenia).

The RefectoCil Brow Lamination Kit

VÝHODY
  • Prepracovaná súprava na laminovanie obočia.
  • Vysoká kvalita, skvelý výkon.
  • Obsahuje takmer všetko potrebné na domácu lamináciu obočia.
  • Výsledok vydrží niekoľko týždňov.
NEVÝHODY
  • Veľmi vysoká cena.
  • Roztok, ktorý výrobca odporúča, nie je pribalený.

Kde kúpiť laminovaciu súpravu RefectoCil:

Online, na rôznych marketplacoch, v drogériách, kozmetických salónoch a u miestnych distribútorov.