Nanobrow Lamination Kit

Pýtate sa: ktorú súpravu na lamináciu obočia odporúčate? Toto je ona! Nanobrow Lamination Kit je dokonale premyslená a veľmi ľahko sa používa, aby zabezpečila, že domáca laminácia obočia prebehne rýchlo a bezchybne! Je veľmi praktická: obsahuje všetko, čo potrebujete na úpravu obočia a všetky fľaštičky sú správne očíslované a presne označené. Preto budete presne vedieť, krok za krokom, ktorý produkt použiť a ako dlho ho nechať pôsobiť na obočí. Nanobrow Lamination Kit vám umožní rýchlo a jednoducho upraviť a vytvarovať obočie presne tak, ako chcete. Budete mať bezchybné obočie na niekoľko týždňov! Nanobrow ponúka profesionálnu súpravu na lamináciu, ktorá vyhovie aj tým najnáročnejším spotrebiteľom. Táto súprava na lamináciu obočia je vhodná do salónov, ale aj na domáce použitie! Mali by ste tiež vedieť, že Nanobrow Lamination Kit obočie nielen upraví, ale ho aj ošetrí. Prípravky sú obohatené, okrem iného, o slnečnicový olej, ktorý vyživuje, skrášľuje a chráni obočie. Aj preto je Nanobrow Lamination Kit tak skvele ohodnotená a zákazníci si ju s radosťou kupujú. Súprava Nanobrow Eyebrow Lamination Kit obsahuje: Lepidlo na obočie (7 ml / 0,24 oz), liftingové mlieko StepOne (5 ml / 0,17 oz), fixer StepTwo (5 ml / 0,17 oz), ako aj 10 jednorazových aplikátorov, 1 kefku a 1 štetec.

Praktická súprava na lifting a lamináciu obočia

Recenzie Nanobrow Lamination Kit: veľmi pozitívne a lichotivé

Ako používať Nanobrow Lamination Kit?

Súprava na lamináciu obočia od Nanobrow sa ľahko používa. Pozrite sa, ako si s touto súpravou doma urobiť lamináciu obočia:

 1. Dôkladne odstráňte make-up odličovačom bez oleja. Obočie nesmie byť mastné.
 2. Zoberte si fľaštičku označenú ako „GLUE“ (lepidlo) a aplikátorom si ho naneste na obočie. Počkajte 25-50 sekúnd.
 3. Štetcom si naneste roztok na lifting obočia (fľaša „Step 1“). Nechajte pôsobiť 5-8 minút, podľa vašej citlivosti a hrúbky chĺpkov. Odstráňte prípravok na lifting obočia suchým vatovým tampónom.
 4. Štetcom naneste na obočie posledný produkt (fľaša „Step 2“). Upravte a vytvarujte si obočie tak, ako sa vám to najviac páči. Nechajte pôsobiť 5-8 minút a opláchnite navlhčeným vatovým tampónom. Hotovo! Nanobrow Lamination Kit vám zaistí krásne obočie po dobu až 8 týždňov!

Nanobrow Lamination Kit

VÝHODY
 • Kompletná súprava na lamináciu obočia: obsahuje všetko, čo potrebujete.
 • Prípravky najvyššej kvality.
 • Veľmi jednoducho sa používa, očíslované fľaše.
 • Výsledkom je presne tvarované obočie, ktoré netreba upravovať po dobu až 8 týždňov!
 • Krásne definované, plnšie a objemnejšie obočie.
 • Sada na lamináciu obočia, ktorú zákazníci horlivo odporúčajú.
 • Vysoko účinná a dokonalá súprava na lamináciu obočia pre profesionálne salóny ale aj na domáce použitie!
 • Nevyžaduje použitie plastovej fólie!
NEVÝHODY
 • Laminácia sa robí vo viacerých krokoch, preto si pred použitím pozorne prečítajte príbalový leták.

Kde kúpiť Nanobrow Lamination Kit:

Online, z oficiálneho obchodu značky Nanobrow, na rôznych marketplacoch, v renomovaných drogériách, kozmetických salónoch a u miestnych distribútorov.