Sada na lamináciu obočia – Noble Brow

Sada na lamináciu obočia Noble Lashes je ďalším produktom, ktorý stojí za pozornosť. Kompletná sada obsahuje všetky pomôcky, ktoré potrebujete na neinvazívny domáci lifting a lamináciu obočia. Súprava vám uľahčí úpravu a tvarovanie obočia, dokonca aj ak máte hrubé a neposlušné obočie. Ľahko si obnovíte želaný tvar. Po použití dobrej domácej súpravy na lamináciu by malo byť obočie pružnejšie a odolnejšie. Laminovacie prípravky v tejto sade sú obohatené o výživné zložky, ktoré počas procedúry obočie aj ošetria. Výsledok laminácie obočia s Noble Lashes vydrží maximálne mesiac, čo je o niečo kratšie ako u iných produktov.

Sada Noble Lashes obsahuje: odmasťovač obočia, laminačný balzam, fixačný balzam, výživný olej, osmotickú fóliu, 10 * vatové tampóny , 10 * kefky na obočie a 10 * vatové tyčinky.

Recenzie Brow Lamination Set: laminácia s touto sadou trvá veky, keďže výživný olej musíte na obočí nechať pôsobiť až 2 hodiny!

Ako používať sadu na lamináciu Noble Brow?

  1. Vyčistite si obočie a prečešte si ho kefkou, aby ste mu dali správny smer a tvar.
  2. Naneste si na obočie laminačný balzam a potom si obočie prikryte fóliou a počkajte 5-8 minút. Odstráňte ho suchým aplikátorom.
  3. Naneste fixačný balzam, prikryte obočie fóliou a počkajte 5-8 minút, potom produkt odstráňte suchým aplikátorom.
  4. Obočie si očistite čističom na pleť. Naneste olej a nechajte ho pôsobiť dve hodiny, aby ste mali zdravé a lesklé obočie.

Noble Brow Laminating Kit

VÝHODY
  • Jednoducho sa používa.
  • Pomerne výkonná laminačná súprava.
NEVÝHODY
  • Pomerne zlá kvalita pribalených doplnkov.
  • Krátkodobý výsledok.
  • Olej na obočie sa necháva pôsobiť až 2 hodiny.
  • Veľmi vysoká cena

Kde kúpiť laminačnú súpravu Noble Brow:

V obchodoch a online, na rôznych marketplacoch, v drogériách, kozmetických salónoch a u miestnych distribútorov.